Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. Okouzlující, zábavný a moudrý – takový je příběh o dospívání Něco jako komedie. (Magic Box)

teekanee

Hodně zajímavý film, takový pohodový mix mezi dramatem a komedií se sympatickými herci a postavami, které ztvárňují. 78% ()

Sejkorka

Velmi milý film z prostředí psychiatrie. Craig je šestnáctiletý teenager. Studuje na prestižní škole a tajně miluje dívku svého nejlepšího kamaráda . Na psychiatrické oddělení jde dobrovolně, ale když uvidí pacoše, chce ihned vrátit. Je mu řečeno, že tam musí zůstat aspoň 6 dní. No, udělal dobře hoch poznal zajímavé lidi, některým i pomohl a navíc potkal Noelle (Emma Roberts). A pochopil, že žít je nádhera. PODRUHÉ 1-2-24 pořád stejně, pokud člověk přistoupí na hru, do blázince lze jen nakouknout a zase vyfičet za 6 dní. Film vyznívá pozitivně, což je dobře. POřád jsem čekal na smutný konec, jakože se třeba Bobbymu konečně podaří sebevražda či co. Emmu Roberts mám rád, ale prošel jsem její filmografii a už tam není nic, co bych neviděla stálo by to za riziko jít pod 65%, jako např. Divoška. Naštěstí mých oblíbených Emm je víc (Watson, Stone), takže se jistě něco naskytne. Zvláště když ta Skálová točí jeden dobrej film zadruhým. ()