poster

Něco jako komedie

 • USA

  It's Kind of a Funny Story

 • Velká Británie

  It's Kind of a Funny Story

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  Takový den otevřených dveří v blázinci i s delegátem (nepovedený klon Keanu Reevese), který nás krom svých bolístek, co trápí každého druhého adolescenta, seznamuje s chorobopisy spolunocležníků, vstřebává jejich životní moudra a balí neteř Julie Roberts - vše se záměrem oduševnělé osvěty, ale bohužel i s dávkou hypnotik...(5.8.2013)

 • Lennnnna
  ****

  Příjemná podívaná jako stvořená do chmurných dnů pro zvednutí nálady. Zásluha patří jak upřímnému scénaři, který se udržuje dostatečně v mezích na to, že si říkáte "ano, je to klišé, ale klišé, které mě neštve". Ba co víc, i díky příjemným hercům, jsem si ho náležitě užila. Na víkendové lenošení ideální.(3.7.2012)

 • hous.enka
  ***

  Všichni jsme blázni, co mívaj deprese a milujou telefonování, pizzu a Boba Dylana. Nějak mi tahle bláznivá verze psychiatrický léčebny nesedla. Herci jsou úžasní, o tom žádná (Zach G. a Viola D.), ale ten hlavní týpek, co čeká, že za ním všechno přijde, mi byl nesympatickej. Jak role, tak herec. Film je snímek s dobrym poselstvím, ale dost průměrnou formou. Takovou - jednoduchou, jasnou a hlavně očekávatelnou. Ne že by to bylo špatný, ale zřejmě si tenhle snímek dlouho pamatovat nebudu.(3.4.2012)

 • boshke
  ***

  Takovéhle filmy moc nemusím. Možná i díky tomu, že si v životě, i přes posranost dnešní doby, dokážu najít sám (drobné) radosti, takže nepotřebuju filmy, které mi sdělují, že je pro co žít. Pokud tedy nemáte deprese a/nebo se nechcete zabít jako aktéři Něčeho jako komedie, tak to pro vás bude podobně zbytečný film jako pro mne... 60%(7.12.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Snímek je to sice pomalý, jeho rozjezd je až unavující, leč inspirativnost mu nelze upřít. Jsem si nyní naprosto jist, že v rámci zachování zbytků duševního zdraví je nutné příští dovolenou strávit v blázinci. Nikdo tam po mně nebude nic chtít, doktoři budou na vrcholu blaha z mého zájmu o jakoukoli hru, jídlo bude v danou hodinu čekat na svém místě a pokud si budu chtít zařvat MUHUMUHUHÉÉÉÉÉ!, tak to nikomu nebude připadat divné. I na zemi může být RÁJ.(2.3.2012)

 • - Malby a animace budov, které můžeme vidět ve filmu, vytvořil americký umělec, architekt a grafik Brian Drucker. (Čulo)

 • - V scéne, kde Craig opisuje svojich spolužiakov, je v zábere na neho vidieť, že číta knihu Be More Chill od Neda Vizziniho. Ten napísal aj text s názvom It's Kind of a Funny Story. (mimale)

 • - Ned Vizzini, autor částečně autobiografické stejnojmenné knihy, podle které byl film natočen, spáchal 19. prosince 2013 sebevraždu. V té době pracoval na několika dalších projektech, například na seriálu Believe (od r. 2014) z produkce J.J. Abramse. (Farley)