Take This Waltz

• Kanada Take This Waltz (více)

Vtipný, hořkosladký film o jednom milostném trojúhelníku. Margot (Michelle Williams) zjišťuje, že na vztazích ze všeho nejvíc zbožňuje líbánky. Jenže je už pět let vdaná. Co se stane, když na služební cestě potká zajímavého muže, který, jak se nakonec ukáže, je její soused? Trocha flirtování se zvrhne v trochu něco víc a na světě je velké životní dilema a nutnost vybrat si mezi dvěma rozdílnými druhy lásky. (Traffic)

BStone

Neobyčejný film o "obyčejném" životě. Naprosto úžasná Michelle Williams a vynikající Seth Rogen. Film o tom, že každý nový začátek je krásný, ale i ta nejnovější a nejkrásnější vůně jednou vyvane a zbyde po ní jen x-tá variace toho samého. Ale jsou věci, které vrátit nejdou a srdci taky neporučíš. Mimořádný zážitek. Nutno shlédnout aspoň dvakrát. Skvěle natočeno a zahráno,úžasný a přesný soundtrack. Co dodat. Mohu jen doporučit a dát plnou palbu.... 100% ()

hajner

Neviem čo si myslieť, celkovo to nebolo zlé. Film šťýlu nikdy nevieš doceniť čo máš kým to nestratíš. Ale poviem úprimne hrozne som sa miestamy nudil. ()

Montmorency

Tak do Blue Valentine to má hodně daleko, protože tomu nic nechybělo - tento film má svoji myšlenku a myslí to s divákem v podstatě dobře:-), ale neumí to tak nějak správně prodat - pomalé (až bych řekla vyumělkované) scény, které se vlečou a než pochopíte, vo co vlastně go, tak je hodina pryč, dialogy a chování postav na mně působili infantilně a vyvolávali dojem lehce retardovaných osob....Něco jako ''jednání postav'' přijde na konci a to už jsem byla fakt ráda, že je to vztahové trápení u konce... ()

Profík

Zajímavý Seth Rogen v pro něj ne úplně typické poloze, sladká Michelle Williams, která je tu pro mě přitažlivější, než když hrála MM. Pár velmi zajímavých a silných scén, ale občas to skřípe a konec je takový s trochou pachuti. 70%. ()

Unlikelyhero

Film o hlavní hrdince, která si neví rady se svým spokojeným životem a tak ho pro jistotu zničí, ale Michelle Williams zábavná byla. ()

Sejkorka

Tohle je můj rekord, protože jsem to skouknul na 4x, z toho posledních 50 minut najednou. Pořád mě k tomu něco přitahovalo, abych to nevyhodil. Klíčová je pochopitelně Margot (Michelle Williams) , která pořád neví, jestli jeden (manžel) nebo druhý (milenec), až zůstane na kolotoči sama. ()