Díky přílivu nelegálních zbraní otřásá Detroitem rostoucí kriminalita a brutální přestřelka ve striptýzovém klubu v centru města je tou poslední kapkou. Policie spolu se speciálním útvarem ATF zahajuje válku nelegálnímu obchodu se zbraněmi na všech frontách. Jde po krku Richovi (50 Cent), který nemilosrdně likviduje svou konkurenci. Ve stejnou dobu je z vězení propuštěn bývalý překupník Angel (V. Kilmer), jehož první kroky vedou přímo za Richem. Opatří si zbraň a přidá se k jeho bandě. Rich je na vrcholu své „kariéry“ a díky krásné Gabrielle (A. L. McCord) má šanci dostat se z ulice k mezinárodnímu obchodu se zbraněmi. Netuší však, že má v týmu informátora. (oficiální text distributora)

Hyb_rid odpad!

Valící se Kilmer, který si ve věznici nejspíš řádně dopřával protože se sotva vejde do záběru, toporný půl dolar a jeho banda nigga gangstas obchodující se zbraněmi ... Jackson si tu vybíjí své scénáristické choutky na nebohých mothafuckas, kteří se odváží na tenhle počin podívat. Samozřejmě nesmí chybět sexy prdelky, jedna scéna se sexuálním obsahem, systém padajícího hovna v nebohém policejním sboru a tak dále a tak dále ... tenhle film bych mohl doporučit snad jen svému největšímu nepříteli abych ho trýznivým způsobem připravil o nějakou hodinu a půl jeho života ()

cmenda

Na to že hlavní roli hrál zpěvák který to i napsal tak to nebylo zas atak hrozné , chválím hudební doprovod a výběr lokací . ()

aLPaC

Nedělal jsem si žádné iluze, takže jsem zklamán nebyl. Chtěl jsem na to kouknout kvůli 50 centovi, protože i když hip hop nesnáším, jeho v něm uznávám nejvíc. Příběh z ulice, plné fuckujících černochů, kteří se (což mi vždycky přijde strašně úsměvné) snaží vypadat drsně, střílí z kvérů jako holky a používají slovo negr více než běloši, tu sice byl už milionkrát, ale já se, nejspíše i kvůli krátké stopáži, nenudil a proto dávám zasloužený střed. Co se týče Vala, je smutné jak dopadl kdysi herecký sexsymbol. ()

Dr Lizal

Takový přes hodinu trvající gangsta videoklip. Jedna hvězda za překvapivě dobrý výkon Fiftyho, a druhá za těch pár zajímavostí co jsem se dozvěděl o zbraních. Terrero by měl fakt raději zůstat u těch hudebních klipů, stejně tak půldolar by měl psát texty a zapomenout na scénáře. ()

mala_kea odpad!

Asi jako se každé kolo u vozu jednou ojede, tak stejně tady se postavy jednoho dne okoukají. Netrvalo však ani 10 minut a postavy už byly profláknuté, sobecké a děsně okoukané....Val už nemá na to, aby něco pořádně zahrál, nepomůže mu k tomu ani černošský blb v podobě 50 centa. Takovéto patosy by měly být maximálně televizní záležitostí... ()

P.J.2

TO si snad ani nezaslouží komentář, jediný herecký výkon předvedla ta velká věc, co sežrala Vala Kilmera. ()

the_bitch

Priemerná, snáď až podpriemerná gangsterská akcia, na ktorú sa dá pozerať len vďaka pekným ženám. No nič, 50cent nech sa drží toho čo vie(svojej hudby), pretože toto mu nešlo ani trochu. 2* ()

Acrobat odpad!

Bezkonkurečný scenár, ktorý by závidel aj Ayer, Mann a Scorsese. 50 halierov ide si to svoje a vo výprave dotýkajúce sa telenovely alebo sitcomu prednášajú svoje antiherecké kreácie a do toho kráča od včiel napichaný Val, ktorý nevedno či pracuje na čiernych vtákoch. Každopádne je pocit trápnosti opodstatnený, nohavice sú správne dole (a potom prečo nevie utekať pred policajtmi, bodaj by nie v tých spustených). Všade to duní a vymetajú sa bary, málo štetiek a pod. Ako pravý obraz Ameriky nie je ďaleko no robí to priam detským kalibrom. SIlný kaliber, no ja sa z toho po*** ty*****. (videné 21.11.2018, YT) ()

Armageddon

Nudný film. Zápletka stokrát okopírovaná, nič nové. Scenár tiež "výborný" aj keď berem, že k pouličnému slovníku patria samé "škaredé" slová. Jediné na čo sa dá pozerať je na McCordku, ktorá mala za úlohu asi udržať diváka v strehu. Tiež Remar nebol zlý ale vravím. Podpriemerný film. ()

john.h

Docela dobré béčko na relax a na dlouhou chvíli. Stopáž má totiž jen o něco delší než seriál. Jelikož jsem se narozdíl od ostatních celkem bavil, dávám tři. Viděl jsem daleko horší béčka. 50 Centoj ale ty jeho světle hnědý kontaktní čočky opravdu neslušely. ()

Shitonit

Jednoduchou lajnou se podařilo vysmrknout silnej film, kterej si nemusí na nic hrát, a Půldolar to s Valáškem táhnou bez jedinýho zaškobrtnutí. Plusy: do lidí se daj dělat fak felký ďoury. Mínusy: mrzelo mě, že Rič pič skončil za katrem, páč to byl prima čistič. ()

stephano

Na tomhle filmu je nejhorší fakt, že ho napsal 50 cent, což se hrdě v úvodních titulkách objeví. Hudba je obstarána převážně 50 centem. Zápletka je hloupá jak skákací hrad, takže každej přesně ví co bude v následující scéně. Nejlepší na tom sou přestřelky, ty mě opravdu nechtěně pobavily. (Chlápek to zchytá do pánve vyskočí a střílí dál, tak ho střelej znova do pánve a co udělá? Vyskočí a střílí dál. Nevim kolik kulek člověk potřebuje do pánve aby neskákal ... asi tři a více.) Zbytečnej film příšerný herci scénář režie ..prostě všechno hrozně amatérský. ()

LukKon

Pozerám na obsadenie - Val Kilmer, AnnaLynne McCord - a hovorím si: "ten film nemôže byť až tak zlý". Ale viete čo? Môže! A čo je horšie on ten film je strašný a myslím, že Val mal zatmenie mozgu, keď podpisoval zmluvu. ()

johnsnow odpad!

To eni film, to je volovina s 50-siat haliernikom a prasačím ksichtom. A síce prvý menovaný podáva dobrý výkon sám to neutiahne. ()

jack_scott

San Andres Film. Neboli SAF - i tak by se mohl Gun jmenovat :-) 50 je přehnaně hustej, coz kazdej gangsta musí uznat :-) super. AnnaLynne McCord je tam úplně bomba, nejen v té scéna sexu s 50centem je úplně božská :-) Popravdě, snímek je pro mne překvapním že takhle kategorie filmů existuje, stále! Jak A-Team :-) V rámci možností super. *** a 60%. ()

BEJB odpad!

Velebnosti du blejt!! Kedysi šmrncovný herec no dnes už iba nejaká odnož čohosi ako treťotriedny pasák. Tak nejak a ešte horšie na mňa "zapôsobil" Val Kilmer. Príšerné a otrasné. A 50 Cent? No jo, tak tomu sa splnil ďalší "sen" - verejne sa pohrajkať a zašantiť si s veľkými búchačkami... ()

Ace.A.T.L. odpad!

Když jsem viděl komentáře a hodnocení ostatních, nechtělo se mi tenhle film ani stahovat. Nakonec jsem to udělal(čistě z objektivního pohledu) a je to vážně kravina. Nevím, proč se někdo zahazuje natáčet takovýhle filmy. 50 Cent působí strašně uměle, Val Kilmer mohl před natáčením drobet zapracovat na postavě a celý film je jen slátanina machrování, nesmyslnýho "kmoterství" a celkem nepochopitelnýho respektu. Tohle je film pro obdivovatele 50 Centa, jako pána všeho a kontrolóra všech, protože je to přece king. Nechápu smysl natočení tohohle filmu. ()