Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Gilmour93

Psychopatického manžela, co vyznává krédo, že na ženě nesmí zaschnout krev a ještě ke všemu umí zařídit sledovačku jak ředitel Národní bezpečnostní agentury, je potřeba zastavit.. Motiv domácího násilí v dramatické rovině ještě Apted celkem zvládá a občas přijde v rámci problematiky i s něčím trefným (např. starostlivý dotaz tchýně, čím synka vyprovokovala), ale jakmile oběť s penězi mecenáše začne s tréninkem ala Balboa a kupováním MacGyverových serepetiček, jde to prudce dolů až téměř k žánru komedie. Jsem si vědom nedostatků, ale asi to bude jedno z mých guilty pleasure. Bídně hrající fight back máma JLo posílající tyrana do prdele. Ovšem ne do její, tam by se ztratil.. ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

Pitryx

Banálně anální příběh zfilmovaný snad už stokrát. Stále jsem měl stejně dojem, že jsem to už viděl. Nebyl to remake?? V každém případě je to omílání téhož, bez něčeho nového, snad jen to malilinké překvapeníčko tam je. Herci se nějak nesnažili, ono vlastně nebylo co hrát. Budiž dáno něco málo za snahu všeobecně. A druhé plus za tu melu na konci. 201402200/0 ()

Radiq

Hajzl mlátí a terorizuje svoju ženu a děcko. Tak jo, je to hajzl a Jeniffer si to nezaslouží. Ale dá se věřit tomu, že bude tak drsná a vymyslí si takovou promyšlenou odplatu? Nevim. Jako člověk jí drží palce, ale taky má takovej pocit, že je docela blbá, že nešla hned na cajty. Sice mě to docela bavilo, ale žádnej velkej zážitek to není. Myslim, že nejvíc se to bude libit ženskejm, obzvlášť těm týranejm... Ale mě stačilo jednou a dost. ()

Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)