Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Luqi

Ak chceli preniesť to utrpenie bitej ženy na divákov, tak sa to podarilo dokonale. Pre diváka je sledovanie tohto paškvilu jedno veľké utrpenie.................... Je vôbec ťažké zhodnotiť, čo na tomto filme je to najhoršie: či ten stupidný príbeh, prihlúpli scenár alebo "herečka" Lopézová. Za tento film by si jednu poriadnu bitku aj zaslúžila. ()

Morholt

Upřímě řečeno Jennifer Lopez byla tak mizerná, až mě bavila. Stejně tak celý film. Copak o to, dokud se jednalo o servírku, která se kostrbatě seznámí se svým nastávajícím, ze kterého se stane tyran, ještě to šlo. Ale jak během útěku narůstá její, byť opodstatněná, paranoia, stává se z filmu fraška, která vyvrcholí ve chvíli, kdy si to rozhodne s manžílkem vyřídit jednou provždy. To jsem se od srdce zasmál. Sice jsem si to užil jinak, než tvůrci zamýšleli, ale užil a o tom to je. 50% ()

Bobik9

Jennifer mě od toho opravdu odrazovala a na první pokus jsem to ani nedokázal dokoukat. Když jsem se ale po roce k tomu dostal znovu, tak musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Bylo to průhledné, herci na h*vno, ale mělo to slušnou atmosféru. A nic víc a nic míň bych k tomuto filmu nepotřeboval. Je to jednoduché, rychlé a překvapivě záživné. ()

blackrain

Tak tady nemám,co vytknout. Plný počet si zaslouží. Fandím slabým, kteří se rozhodnou někomu postavit. Žena se postaví svému nenáviděnému manželovi, který ji týrá. Jennifer Lopez musela v příběhu zmobilizovat všechny své síly, aby se toho bídáka zbavila. Škoda, že ve skutečném životě je takových to žen velmi málo. Radši si nechají ubližovat, tak by to být ale nemělo. Nemají DOST odvahy se svým mužům postavit nebo se někomu svěřit. Manželé by neměli týrat své ženy a už vůbec ne děti. To je prostě hnus. Mě se Jennifer Lopez líbila. Držela jsem jí palce. ()

Pitryx

Banálně anální příběh zfilmovaný snad už stokrát. Stále jsem měl stejně dojem, že jsem to už viděl. Nebyl to remake?? V každém případě je to omílání téhož, bez něčeho nového, snad jen to malilinké překvapeníčko tam je. Herci se nějak nesnažili, ono vlastně nebylo co hrát. Budiž dáno něco málo za snahu všeobecně. A druhé plus za tu melu na konci. 201402200/0 ()

• Počas scén natáčaných v Gig Harbor vo Washingtone sa vo filme objavilo niekoľko reálnych lovcov lososov. (Arsenal83)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)