Mazec (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2010, 38 min

• Phobia

Hvězdičku z lítosti k Dejdarovi, jinak pro mě zůstává záhadou, hodnou kruhů v obilí či mayské křišťálové lebky, koho pořady typu "Mazec" zajímají a baví? Nahraďte Dejdara třeba Hrubešem nebo Gondíkem a můžete tuhle "talk-show" šoupnout do odpadu a přejmenovat na "Sranec". 15%(12.5.2010)

Při večernim brouzdání po Tv análech sem narazil na talk šou Mazec a koho tam nevidim. Mezi hosty byl zrovna spisovatel a antifeminista Pepa Hausman (byl i u Krause), takže sem přibližně věděl co příde. Pepik nezklamal, a tak sem pobaveně sledoval jak si s Dejdarem notuje a jak jim občas Kačenka (s CTK výrazem) skočí do hovoru s nějakou uštěpačnou poznámkou. Dalšim hostem byla nějaká striptérka a to už tak zábavný pohovor nebyl. Určitě tady záleží na výběru zajímavých hostů a taky sehranosti dvojice moderátorů, ale to mě je celkem šumák, protože další sledování v plánu nemám.(17.5.2010)

• Karlos80

Trapárna, Dejdar už je dávno okoukanej a nemá co nabídnout, blbka Hrachovcová jakbysmet. Hlavně že lowáčky se sypou, to je duležité:-)(28.10.2011)

• Jara.Cimrman.jr

To bylo tenkrát, když nepříliš schopný moderátor Dejdar společně s jednotkou blbosti zvanou Kačenka, zpovídali své hosty. Zábavy přitom byl evidentně dostatek, což jsem si dovolil odhadnout z množství zaplaceného smíchu diváků, ale ke mně se přes obrazovku profiltrovala pouze nuda a trapnost.(7.4.2016)

• Rodin

Je opravdu Kateřina Hrachovcová tak neskutečně blbá, jak se opakovaně v různých televizních pořadech prezentuje? A co přimělo Dejdara k účasti na této taškařici? Já měl za to, že ty dluhy z devadesátek už vypořádal. Nebo že by zase nějaká nová hypotéka? Toto se nedá ani ve stavu blížícím se totální opilosti.(13.5.2010)