Jeff, který žije s mámou

Jeff Who Lives at Home

Komedie / Drama

USA, 2011, 80 min

Moc fajn indie pohodovka,která mi bezvadně vyspravila náladu poté,co jsem nesehnal lístky na Hanekeho Lásku.Jason Segel je pro mě v současném komediálním světě numero uno a ani tentokrát nezklamal.Žádný přelom,ale kdo by to od podobného filmu taky čekal? Pobavilo,rychle uteklo a zanechalo příjemné pocity,nic víc jsem nežádal.(10.7.2012)

• markyz.

Příběh vskutku nezajímavý, hodně podobný obyčejnému šílenství ale po americku. Přežil jsem fakt, že hlavní hrdina je v životě ten typ člověka, který přímo nesnáším. Ten kterej je přítěž pro všechny aby si žil nějakej svůj " sen ", který bude klíč k nekonečnýmu štěstí. Ale s čim jsem se nesmířil je ta otřesná kamera, která má při každej scéně tendenci přibližovat a oddalovat. Víc jak na dvě hvězdy to nemá.(25.6.2012)

• runner85

Dvaja trafení bratia sa stretnú a riešia ako spraviť ovsenú kašu za pomoci banánov a riedidla. Akurát neviem kto to bude jesť ale predpokladám, že minimálne réžia a scenáristi si pochutia. Predstavte si tu srandu, v časoch keď na Slovensku ešte Slovenské telekomunikácie masovo zavádzali pevné linky, tak sme si jednu zaobstarali aj my. Ráno, ešte predtým ako som mal vstať do školy ma zobudilo zvonenie telefónu, rozospato som prišiel k nemu, zdvihol som sluchátko a povedal prosím. Ozvalo sa, potraviny Trebatice?, máte teplé rožky? Ja, že nie, ale môžete priniesť, mám chuť :D. Ale nenapadlo ma prenasledovať ani zdroj telefonátu, ani potraviny Trebatice, ba dokonca ani pekárne. Som ja ale idiot! Koľko dojemných, krásnych a úsmevných situácií som mohol zažiť. Kedže som nezažil, nemohol som oceniť tento film ...(26.10.2014)

Někdy míň je víc, i z maličkostí se můžou lidi radovat. To samé platí i u filmu, někdy i podle drobných a obyčejných lidských příběhů může být natočen hollywoodský film, ne velkofilm, jen prostě film, ne thriler jen film. Ve výsledku milý a sympatický snímek, který vřele doporučuju, nejen pro výborné herecké výkony. Prostě DOPORUČUJI(6.9.2012)

• Olík

Upřímná karma indie dramedie o bloudících dušičkách, místě na slunci, znameních, obsesích, duze, jednorožcích a jiné sluníčkové havěti. A ačkoliv se již může Jason Segel hrdě zařadit po bok své filmové matky Susan Sarandon do zástupu kompletních herců, na podobná malá nezávislá dramátka musíte zkrátka mít náladu.....no a já byl zřejmě zrovna naladěn na jinou frekvenci.(1.12.2014)

• - Slovom "znamenie", ktoré sprevádza takmer celý film, sa Jeff (Jason Segel) odvoláva na rovnomenný film z roku 2002, v ktorom si zahrali aj Mel Gibson či Joaquin Phoenix. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom štáte Louisiana, predovšetkým v meste New Orleans. (MikaelSVK)

• - Režiseři snímku Jay a Mark Duplassovi údajně proplakali celou premiéru filmu. (Ignus.cz)