Zakázaná zóna

• Velká Británie Monsters (více)

Uplynulo šest let, kdy NASA objevila mimozemský život v naší sluneční soustavě. Sonda, která přinesla tento revoluční objev, se vrací na Zemi se vzorkem neznámé formy života k podrobnému zkoumání. Při vstupu do atmosféry ovšem sonda havaruje nad Mexickým zálivem a dojde k úniku této neznámé formy života, která se velmi rychle adaptuje na zemské podmínky. Na Mexiko je ihned uvalena karanténa. (PetriK12)

martan1

Nápad mě zaujal, zpracování bohužel nikoliv. Celý film je totiž jedna velká nuda a napětí u mě vyvolal takřka nulové. Za celou dobu se asi dvakrát v dálce a navíc ve tmě zavlní pár chapadel, toť vše. Věřte, že Districtu 9 nesahá ani po kotníky. Navíc to za nic nestojí ani jako drama, jak tu někdo psal. ()

KcarlosK

Za málo peněz hodně muziky. Kupodivu mě vůbec nevadí, že se to nehemží emzáky. Spíš naopak. Tušená přítomnost chapadlovitých potvor navozuje pocit stísněnosti. Jenom v tom propojení konce se začátkem jsem se trochu ztratil. ()

luukaas

Jeden z filmů, který jsem dokoukal opravdu z nutnosti....Věděl jsem co od filmu mám za 15.tisíc čekat a taky jsem to dostal. Bohužel za málo peněz hodně muziky, tady opravdu nefunguje....Gareth Edwards měl raději natočit klasický romantický příběh o dvou lidech, kteří se na cestě do své vlasti do sebe zamilují a žijí šťastně až do smrti..zvonec a pohádky je konec....nízko rozpočtové filmy mohou, být zajímavé, ale tohle je přímo strašné...Celý film na něco čekáte a na konci zjistíte, že to ani dostat nemůžete.... ()

LDvorak

Nemam problem s urovni efektu u nizkorozpoctovych filmu, jenze tenhle nenabizi ani efekty ani nic jineho. Proste film o uplnem H***E. Krome, iritujici parkinsonovske kamery. Asi je to ted hrozne cool furt s kamerou jeb*t sem a tam :D. Radsi si priste pustim treba "2012" coz je taky uplna hovadina, ale alespon tam naboura titanik do everestu :D ()

The Count

Tahle "cesta" mě oslovila mnohem víc než tolik opěvovaná "The Road". Není to akční, není to pitomá romantika, je to skoro o ničem a přitom je tam spoustu toho co se ostatní tvůrci snaží podat na zlatém podnose a u diváků to nefunguje, nebo funguje strašně lacině. Kdybych si to nepřečetl, tak a ni nevěřím, že tohle vzniklo za těch pár peněz za kolik to vzniklo. A i přes průhlednost a jednoduchost triků si myslím, že to skoro strčilo jiné daleko nákladnější, triky překypující filmy do kapsy. Za hezkou kameru a velmi dobré herecké ztvárnění zvedám ještě ze tří na čtyři. ()

Kathleena

Po skončení filmu jsem měla smíšené pocity, nějak mě to nenadchlo, protože jsem čekala nějakou pořádnou akci a ta furt nepřicházela, ale postupně jsem se k tomu neustále vracela a zpěně musím říct, že je to skvělý film. Celé je to totiž takové uvěřitelné. Navíc ten téměř monsters romantický konec u benzinky. ()

AdamDM

Keby malo ísť o film, s ktorým prišlo veľké produkčné štúdio, išlo by hodnotenie ešte o * nižšie. ale beriem, že je to alternatíva a hlavne s minimom financií. Film najviac vyzdvihuje záver, ktorý nie je typická americká strielačka, ale nesie určité posolstvo. ()

r6AndrEw

Tak trochu jiný sci-fi film, který rozhodně stojí za to vidět. Už kvůli jeho odlišnosti. Pokud si člověk uvědomí jeho rozpočet, nemůže čekat další matrixy. Žádné vizuální orgie se nekonají, leč kupodivu to funguje, u mě velice dobře. Me gusta! ()

jarkametelka

Jeden z nejlevnejsich a nejnudnejsich filmu,ktery bych s vypujcenou kamerou natocil taky...Chozeni a jezdeni po rece a divani se po lokacich,a na obcas zaslechnuti zvireciho revu nekde v dali,nebo schlednuti priserek v televizi,nebo ve tme,to na celovecerak opravdu nestaci.Kdyz rejza vedel,ze na to nema penize a prostredky,tak proc se do toho poustel.Musel si uvedomit,ze toto nikdo nebude sledovat.Ale zrejme si chtel splnit sen a byl zrejme i k tomu velmi jesitny.Zajimalo by me,jestli s tim jeho vysledkem byl spokojeny.Kdybych to natocil ja a podival se potom na to,stydel bych se. ()

legenda

docela dobrý no,akorát ten konec byl trochu divnej,nevim zda je to z důvodu že chtějí udělat pokračování ale byl trochu nejasnej a nedodělanej. nicméně bylo to zábavný a tak dávám 5 hvězd ale čekal jsem víc. ()

kazimirovic

Film se snaží něco usilovně říct, ale neví co. A nedostatek peněz je pekelně znát :/ Akční to není, romantika ne, scifi jen jako levná dekorace, alieni ukazováni jen ve tmě, což umožňuje je vlastně neukázat vůbec. Takže nakonec je možná poselstvím od benzinové pumpy jen "mějte rádi všechna zvířátka, třeba i ta světélkující z cizích světů". Přikláním se tedy k vyznění: enviromentalistická agitka. Další skryté hluboké pravdy následovaly v pořadí "nevozte ty vzorky na Zemi", "v krizové situaci je kurevsky vysoká inflace" a "žádné zdi nepomohou". 40% ()

Cryo13 odpad!

OMG Nieco tak strasne som uz davno nevidel....pribeh a zapletka hroza...zaver otras...muzsky herec katastrofa!! Bez napadu postavy medzi sebou absolutne nesedia, hlavny predstavitelia ani sami nevedia kam sa zaradit! Co sa tyka prevozu zakazanou oblastou....smiesne a bez reality....takto sa cez hranice neprechadza natoz ilegalne.To ze na konci filmu hrdinovia dorazia k Americkej "opustenej" hranici....ma rozosmialo...neviem si to vobec predstavit. Ubohost. ()

cmeldova odpad!

Zbytečně vyhozené peníze za natočení procházky a dvou efektů...by mě zajímalo, kdo tomuhle dokáže říkat film a k tomu ještě přiřadit do scifi/drama/trilleru....na tomhle filmu je MOŽNÁ jen trošku zajímavá scéna dvou tančících monster a když jedno z nich vyhodilo auto do vzduchu, jinak nic. Prázdno, nuda, hodina čekání na jednu očekávanou scénu a pak do konce filmu čekání na další. Pořád jsem doufala, že po tom nic nic nula konečně něco přijde. Málokdy se mi stane, že čekám až do konce filmu, ale tentokrát jsem myslela, že fakt vyhodím televizi z okna...pořád lepší špatný film, než toto. ()

Czech_cz odpad!

nuda, nuda nesmysl a NUDA !!!!!! 1. NESMYSLNA SCENA : celou dobu se pohybuji ve valecne zone, plne nejakych mimozemstanu, potom lodi jedou primo karantenni oblasti plnou mimozemstanu a kdyz uvidi jak neco macha stihacku ve vode tak se ptaji co to bylo ?!?!?! rekl bych ze prerostly myval co si umyva stihacku. 2. NESMYSLNA SCENA : opet jsme v nebezpecne zone, v dzungli plne mimozemstanu a ten bystry pan fotograf ze zepta a pro jistotu 2x : na co maji ty zbrane ? WTF , ze by na ochranu ? 3. NESMYSLNA SCENA : mimozemstani se mazli u pumpy, nasi protagoniste poplakavaji jak je to dojemne kdyz predtim poplakavali u mrtvolek deti ktere zabili tito krasni citlivi a mili mimozemstane ? WTF ? ()

Kdo natočí Ostrov lebek?

Kdo natočí Ostrov lebek?

17.09.2014

Přidělování monstrózních blockbusterů režisérům malých nezávislých filmů pokračuje. Gareth Edwards se po Monstrech dostal ke Godzille. Colina Trevorrowa po Vlastní zbraň podmínkou čekal Jurský svět.… (více)

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

10.02.2013

Natáčení má odstartovat už příští měsíc (s premiérou plánovanou na květen 2014), ale Frank Darabont prý ještě na poslední chvíli piluje dialogy. Tvůrce nejlepšího filmu všech dob (alespoň podle… (více)

Nová Godzilla bude „realistická“

Nová Godzilla bude „realistická“

19.09.2012

Studio Warner Bros. a produkční společnost Legendary Pictures plánují nový film o legendárním monstru už několik let. Až teď ale projekt konečně dostal zelenou a jeho premiéra je stanovena na 16.… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V