Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

sulimo

Myslim, že se mi tímto filmem znechutila obě pohlaví, až z toho nevim, na co teď vlastně jsem, respektive budu. Dost možná nejotravnější romantické cosi všech dob. ()

pufina

Průměrný příběh, který si na nic víc nehraje. Ginnifer Goodwin a Kate Hudson byla skvělá dvojice, co se týče mužských herců, tak to za moc nestálo. Ještě na závěr mám jednu výtku: Ginnifer Goodwin měla hroznou paruku a moc mi do své role nepadla. ()

sir-dave

Myslím, že jsem si něco natáhla.. Vagínu? Slabší romantický průměr s pár úsměvnými momenty. Od režiséra Sexbomby jsem čekal daleko více. Taneček na vypalovačku od Salt-N-Pepa neměl chybu, o neméně horší byla taky scéna při badmintonu. Vadil mi trochu nudnější děj a nerozhodný Colin "vypadám jak Tom Cruise" Egglesfield. 40% ()

Radiq

Nudná zamilovaná, snad ani né komedie, protože tam není nic k smíchu, spíš je to víc romantika, než romantická komedie... a furt se tam spíš řeší problémy a láska a nevěra, než aby to byla zábava. Kate Hudson tam asi byla už jenom proto, že v minulosti je známá právě kvůli takovejm podobnejm filmům a Ginnifer Goodwin teď už asi taky. Já osobně bych ju nikdy do ničeho jinýho ani neobsadil. Hezký tváře herců neodpouští to, že děj je o ničem. Stačí si přečíst jenom českej název filmu, z kterýho víte všechno, a to je skoro lepší, než se na to celý dívat, protože mi to nic nedalo... Prostě su rád, že jsem u toho 2x usnul. ()

spitr

Příjemná typická romantická komedie s předem jasným koncem, která neurazí a ani nenadchne, stejně jako spousta podobných filmů. Herecké obsazení bylo zajímavé, John Krasinski zde vypadá jak Tom Cruise, že to je impossible? No právě. Prostě oddychovka. ()

kocik1

Nebylo to tak hrozný, jak obvykle tyhle romantický filmy bývaj, vcelku se na to dalo dívat, pokud člověk nic neočekával. Předvídatelnej konec má 9 filmů z deseti, takže vlastně normálka. Jediný, co mě opravdu iritovalo, byl hlavní hrdina, který nezaujal ani vzhledem ani chováním. A pak to neskutečné klišé: veselá = špatná, tichá = hodná. A když už teda hodná špatnou podvede, tak honem, honem ukážeme, že hodná je pořád hodná, protože špatná je vlastně ještě horší než jsme doufali:-). ()

Lolita

Jediný, komu jsem tam věřila alespoň něco, byla Kate. Natahované, špatně seskládané, opakující se, předvídatelné. Lidi prosim, neřeště ho*na a natočte něco pořádnýho. Další, prosím! ()

ecceHOMMO

Kate Hudson mám v romantických komédiách rád...ale v tejto sa mi strááášne ( a to aj napriek jej kvalitnému výkonu) protivila...( a možno to tak aj malo byť). Príbeh samotný ikeď postavený ( v hlavnej línii) na reálnosti...mi prišiel neskutočne vyumelkovaný. Takže ako hodnotiť snúbenca-milenca?....Ako to povedať: autori síce mali pri tvorbe snímku farebné farbičky.....ale mali ich len tri ....a aj to, v niektorých momentoch bolo cítiť, že sú otupené. **/*** ()

anli

Romantická komedie o dvou kamarádkách a jednom muži mezi nimi,která se chvílemi tváří jako komedie,chvílemi jako drama a chvílemi jako velká romantika.A to je,myslím,její nejvetší problém.Tvůrci asi přesně nevěděli,co chtějí natočit a vznikl tak jakýsi mix všeho s poněkud chabou zápletkou,která opravdu dvě hodiny neutáhne.Chvílemi je to všechno až příliš sladké,působící dost nevěrohodně.Navíc Kate Hudson nám nějak přibrala a jako sexuální dračice na mě vůbec nepůsobila.Ginnifer Goodwin jako šedá myška působí mnohem příjemněji a je to hlavně ona,která film trochu zachraňuje-Slušně jí při tom pomáhá i John Krasinski,jehož postava je celkem živá a uvěřitelná.Tak snad se obou zadaří si zahrát v něčem zajímavějším.Luke Greenfield mě celkem zklamal,myslel jsem,že po"Sexbombě od vedle",zvládá romantický žánr bravurně,ale tady se ukázalo,že tomu tak není a že film potřebuje kvalitní scénář,aby z něj něco bylo.Sám režiséč-ač zdatný-film nezachrání.Na druhou stranu pár slušných i vtipných okamžiků film má a i konec je celkem příjemný,takže pro příznivce romantiky to bude takový průměr.Já jsem se párkrát zasmál a připočtu-li k tomu příjemnou Ginnifer Goodwin,chvíli dumám a poté dávám 45%. ()

Pavlínka9

Kate Hudson se na tyhle typy dívek prostě hodí :D :D Uřvaná, sebejistá, uječená holka, která si vždycky vydupe svou :) Ve filmu je zachycena zajímavá situace, kterou člověk ovlivní celou svou budoucnost..SPOILER: Líbilo se mi, že konec není typickým slaďákem, ale i tak je to šťastné.. ;) ()

venison

Čekala jsem kýčovitý paskvil, ale místo toho se z filmu "Tvůj snoubenec, můj milenec" vyklubala vcelku příjemná oddechovka :-) Na Kate Hudson je příjemná podívaná a v roli ulítlé povrchní pařmenky se herecky vyřádila.. Hlavní pozornost však zaručeně upoutá přirozená a slaďoučká Ginnifer Goodwin.. John Krasinski jako kamarád do nepohody je samozřejmě oukej :-) Jinak herecky slabší.. ()

asirtes

Táto romantická komédia je fakt des. Ak nesadne v čase, priestore a konštelácii je to v p. Mne po dobrom načasovaní sadla. PS: A úprimne dúfam, že budem v živote mať to šťastie a ten gumený xicht fešáka Colina Egglesfneviemčo už nikdy neuvidím. bŕŕŕ PPS: Radiohead potešil. ()

Sany33

Popravde som typ človeka, ktorý si veľmi rád pozrie aj romantickú komédiu, nič proti tomu žánru nemám a celkom dobre sa viem pri ňom pobaviť a oddýchnuť si, ale keď natrafím na podobnú stupiditu, kde ma 99% rozhodnutí hlavných hrdinov dostáva do agónie a pocitu, že sú všetci dementný, to neprehliadnem ani ja. Teda dosť stupídny scenár, pár svetlých vtipných chvíľ, jediné klady hodnotím scénu s tancom a potom master head s bedmintonovou palicou a za to 34%. ()

greetchen

Sentiment a přeslazenost přímo přetékaly z plátna. Když už si člověk říkal, že větší brak z toho udělat nelze, byl rychle vyveden z omylu. Pár světlých okamžiků a vtipných momentů to bohužel nezachrání a tentokrát mě nebavila ani (neuvěřitelně odulá) Kate Hudson. ()

Elleannie

Myslím si, že tohle se může stát každému. V tomhle případě se to stalo docela přirozeně, protože se přece předtím už milovali, akorát si to neřekli.. Nojo, někteří nejsou tak otevření a trvá jim, než v sobě najdou odvahu a jakousi spontánnost, zvlášť tehdy, když kráčí životem spolu se svou nejlepší a dost sebevědomou a někdy sebestřednou kamarádkou, kterou přes všechno miluje. Něco prostě nemůžeme jen tak odsunout a zapomenout na to. Tenhle film je důkazem toho, že někdy je lepší něco zkusit, než to nechat jen tak být, i kdyby to nemělo vyjít a měli bychom se při tom trochu ztrapnit. Pro mě moc upřímný film, ani mi to jako film nepřipadalo, spíše jako realita nahraná skrytou kamerou, protože herci byli vážně skvělí. ()