Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Thámova hala v pražském Karlíně se stala v březnu 2010 místem korunovace prestižní soutěže krásy Česká Miss. Pro rok 2010 se stala absolutní vítězkou a Českou Miss 2010 dívka s pořadovým číslem 1 Jitka Válková z Náramče na Třebíčsku. Prestižní titul Česká Miss World 2010 pak získala Veronika Machová z Rokycan. (oficiální text distributora)

Recenze (36)

castor 

všechny recenze uživatele

JCVD mě k televizi nalákal.. bohužel.. Když Bouček začal moderovat několik let zpátky, moc rád jsem jeho zrání sledoval. Pár dní před samotným přímým přenosem ve svém domovském rádiu prohlásil, že Česká miss je pro něho velkou výzvou v další kariéře.. tak potom nechápu, proč na ní prakticky vůbec nic vtipného nebo alespoň zajímavého nepředvedl!! *** *** *** O rok později na Českou Miss 2011 přijel Alberto Tomba. Ten si radši opakovaně musel sundávat sluchátka, aby nemusel poslouchat ten totálně nešťavnatý a neoriginální scénář. Absolutně nechápu, proč se tady v Česku všichni bojí využít služeb nějakého neokoukaného moderátora. K Daře se hodí nějaký nebojácný hošan a ne přízemní Petr Vondráček. Mnohdy navíc nezvládal ani režisér a nelogicky stříhal ze záběru na záběr nebo zase efekty překrývaly samotné soutěžící. Z těch jsem vybral tak snad tři čtyři ucházející, myslím, že máme na víc. A Maláčová? Ta se pochopitelně zase tvářila jako moudrá dáma, která přespává v knihovně.. ()

Fallen_One 

všechny recenze uživatele

No tak 2005 asi nee, spíš 2010. To by chtělo upravit. Jinak tenhle ročník co se týče holek dost povedený, bylo se na co koukat, narozdíl od minulých ročníků kdy tam byly tak dvě, tři koukatelný baby. Letos tak 10 z 12ti opravdu zaujalo, alespoň mně teda určo. Bouček jako moderátor ušel, žádnej větší fail od něj nepřišel a ty aktivity co tam missky předváděly...taky bych si dal. Tak tomu trochu zvednu hodnocení, když tomu dám trochu neobjektivní hodnocení a to 4 hvězdy. ()

Reklama

Handle 

všechny recenze uživatele

Česká miss nebo Miss ČR, už se v tom nevyznám a ani se na to nedívám, avšak když už tento program celá rodina zvolila, tak jsem u toho vydržel. Problém mám s tím, že je to celé poměrně nudné a zdlouhavé a hlavně, že mě v 90% ty holky nepříjdou jako ''missky'', nebo mě osobně se nelíběj - letos ale musím říct, že s vítězkou překvapivě souhlasím, byla hezká.. ale přesto jsem usnul. Jako není to úplně nekoukatelné, spíš jako kulisa.. hold, tohle už jsme viděli tolikrát, že už nás to asi moc nebaví.. ()

Elyon odpad!

všechny recenze uživatele

A k čemu to je? Celé tyhle soutěže jsou pitomé, ubohé a neuvěřitelně umělé. Modelky nemusím a nechápu jejich svět šminek, pózování, líčení a dalších podobných stupidit. Chlapi budou doma u televize nadšení, ženský nasraný a ostatní znuděný. Vadí mi dnešní trend krásy, být co nejhubenější, mít na sobě tunu šminek a chodit oblečená v těch nejlepších, nejdražších kouscích a už vůbec nemám potřebu sledovat tuto soutěž plnou umělých úsměvů, trapných otázek a nudných promenád. A pak ještě k tomu hlasovat a plýtvat si kredit. Děkuji nechci, téhle "zábavě a soutěži" opravdu nerozumím. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

I když jsem to nedokoukal celé (na Nově Cinemě běžel přeci Twin Peaks!) tak si myslím, že u pořadu tohoto typu můžu hodnotit i po necelých 2 hodinách… jen pár poznámek. 1: Úvodní rozhovor Bouček - Jean - Claude Van Damme (dále jen JCVD) mě pobavil a já doufal, že tohle bude konečně světlá výjimka a já se při Miss i pobavím. Bohužel, nestalo se. 2: Téměř vždy, když kamera zabírala JCVD, tak vypadal, jako že se hodně nudí. Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale nevypadal moc zúčastněně a řekl bych, že mu bylo opravdu jedno, co se na jevišti děje. Škoda, že jsem neviděl jeho kop s otočky, který předváděl na Boučkovi. 3: Libor Bouček jako moderátor nepřekvapil - nebyl vtipný, neměl říz a celkově na mě působil blbě. Proto i já jsem musel uznat, že co se týče moderování, zatím nemáme nikoho lepšího, než je Mareš (ne, že bych ho nějak miloval, ale ten to vždy alespoň trochu táhne dopředu). 4: Dívky letos byly krásné, s vítězkou jsem celkem spokojený. Závěr: Pokud opravdu nemáte co dělat, nejede vám internet a máte televizi puštěnou na Nově s tím, že ovladač je daleko, tak je Česká miss dobrý pořad. Za tenhle ročník bych dal tak tři *, za minulé sotva jednu *, takže mi vychází slabší dvě hvězdy. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama