Thámova hala v pražském Karlíně se stala v březnu 2010 místem korunovace prestižní soutěže krásy Česká Miss. Pro rok 2010 se stala absolutní vítězkou a Českou Miss 2010 dívka s pořadovým číslem 1 Jitka Válková z Náramče na Třebíčsku. Prestižní titul Česká Miss World 2010 pak získala Veronika Machová z Rokycan. (oficiální text distributora)

helloween93

Jediné, co mi zaujalo byla účast JCVD a skopnutá flaška z hlavy Libora Boučka. Jean Claude vypadal, že se docela nudí, a tak alespoň převedl to, co umí ze všeho nejlépe - KOPAT!! 1* ()

sisimiut odpad!

Soutěže tohoto typu nemají nejmenší význam,už jen proto,že nekrásnější ženy se do takovýchto soutěží vůbec nepřihlásí :D ()

IronRocky

Na miss bylo dobrý jen to, že tam byli vesměs pěkný holky a účast Jean Clouda Van Damma, který se podle mě docela nudil a to je vše co bylo na miss dobrý. Nejhorší na miss byl Libor Bouček jako moderátor. Snaží se být vtipnej, ale mě přišel hodně trapnej. ()

biergof odpad!

Na každém záběru JCVD ukazuje co si o tom myslí. A neni divu, sedět vedle Pawlovský, poslouchat narážky Leoše Blijoše...takovou ostudu si děláme...co my?! naše vaše TV Nova, nejbestgreat bomba kanál of universe! ()

s_c_o_r_p odpad!

Jediný důvod, proč jsem se chvilku dívala byl JCVD. On se opravdu nebavil a za ten kabaret jim měl všem tak akorát nakopat ............... Děvčata opět nezklamala - stačilo se pak podívat na Krausův uvolňovák s vítězkou, která za celý svůj výstup nedala dohromady snad jednu jedinou rozumnou větu a dokonale zaperlila tím, že podotkla něco na způsob toho - vy si budete myslet, že se umím jen usmívat, ale ono to tak není. ONO to tak je a to s většinou těchto rádoby miss. Celkově neskutečný odpad a ještě hůř už jen proto, že to celý bylo jedna velká reklama na Superstár. ()

Stuffa

Mě se tento ročník líbíl. Libor Bouček jako moderátor byl nevtíravý. Změna volné disciplíny na "úkoly pro děvčata" mě zaujala. Medailonky s úkoly mě bavily... až na to, že někdy byli dost brutální, např. jedení moučných červů - dívky číslo tři mi bylo opravdu líto. Úroveň děvčat šla také nahoru, jedna hezčí než druhá. Dokonce se přišel podívat i pan prezident s manželkou, který dal České Miss přednost před večeří s princem Charlesem, což je co říct. A velice zajímavý host Jean - Claude Van Damme tomu dodal zajímavou tečku. ()

blahblah12

Já nechápu jak do takového "trapasu" mohli ještě pozvat Van Damma...A už vůbec nechápu,jak sem mohl přijet..Zřejmě čekal něco víc,ale ten jeho pohled mluvil za vše. Jednu hvězdu dávám za něho a za názornou ukázku jak někoho kopnout do hlavy. ()

till85 odpad!

Celou tuhle televizní estrádu jsem se přinutil shlédnout jen kvůli Jean-Claudovi.Když to vezmu kolem a kolem tak celý to byl absolutní průser.Nevim jak to vidíte vy ale nechat Leoška debila Mareše aby si ďál prdel z Van damma bylo už trochu moc.Celej problém je v tom,že pořadý vysílaný na živo se většinou nevyhnou trapnejm kecům(Mareš,Hejma) a po každý když zabrali Van Damma bylo vidět jak se nudí.Nedivim se mu.Ale co tam předved Mareš nemá obdoby bejt na místě Clauda tak bych mu o reklamě jednu švihnul.Pro mě to bylo porvý a naposled co sem sledoval tenhle pořad.Adrenalinový úkoly byly převzatý ze streamu.Jak tam kočka Andrea podnikala ruzný extremy a zrovna scénka s akváriem a jeho čistěním tam byla a mám takovej pocit že v úplně stejným.Takže závěrem můžu říct, že to byla sračka jak víno. ()