30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)
Trailer 3

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Trailer 3

tron

Miestami je to (predovšetkým vďaka brutálnej dvojke Danny McBride a Nick Swardson) také vulgárne, až sa proste nemôžete nesmiať, ale inak je to dosť veľká nuda, ktorej nepomáha ani nesympatický kasting - nemám an mysli pánov v zátvorke, tí sú pomerne super, ale Eisenberg a Ansari nie sú zrovna sympaťáci roka (čo je u hlavných postáv v komédii problém, nie?). Celá snímka na mňa pôsobila značne odfláknuto a skratkovito, ako keby to nikoho moc nebavilo a tak sa namiesto dvojmesčaného nakrúcania rozhodli stráviť na pľaci o mesiac menej, len aby to mali čo najrýchlejšie za sebou, mohli ísť domov a už na to nemyslieť. ()

DaViD´82

Svého času; především na přelomu předchozích dvou dekád; vznikalo podobných "černohumorných ochcávaček s několika zainteresovanými stranami" tolik, že se prostě a jednoduše přejedly. Nyní naopak nevznikají skoro vůbec a tak podobná jednohubka přijde k duhu, byť před lety by v tom množství zůstala nepovšimnuta. Z námětu šlo určitě vytřískat více, ale bavil jsem se. Pravda ovšem je, že bez Inda (no offense) bych se bavil přeci jen o něco více. ()

T2

Rozpočet $28miliónovTržby USA $37,053,924Tržby Celosvetovo $40,547,440Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $2,340,831 //počet predaných kusov 137,777║ Ďalšia vývarová pitomosť s humusárksym vtipom a len z mininom dobrých gagov, zbytočnosť. /25%/ ()

Zeck

Správně zvolená stopáž. Díky ní to utíkalo celkem rychle, i když je film naprosto o ničem a nenajde se v něm snad jediná vtipná scénka. Inspirované skutečnou událostí, kdy zloděj při přepadení banky tvrdil, že má na sobě připásanou výbušninu a musí vykrást banku. Ten ale žádný perfektní únikový plán nevymyslel, navíc to byl komplic, co se chytil do vlastní pasti a už se z ní nedostal. Vtipnější příběh, než nabídne celý tenhle film. 60% ()

verbal odpad!

Nyní si konečně na příkladu vysvětlíme, co je to impotentní, tupá peachovina. Potřebujeme k tomu jednoho nadrženého režiséra, který má patřičně zduřelé ego, protože jeho poslední kousek byl komerční trhák a snaží se zuby nehty udržet v proudu, scénáristu, kterému připadá vtipný i svrab na koulích a partičku retardů, co budou hodinu a půl čurákovat na place a propůjčí těm třeskutě humorným humorům patřičný punc debility. Celé to narychlo splácáme dohromady, přidáme špetku trapnosti a za tepla podáváme třináctiletým, postiženým dětem, co se tomu budou zajisté po Assbookách ještě půl roku hihňat a nějaký ten palec do prdele nám určitě nacpou. ()

• Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)
  • Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)