30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)
Trailer 1

VOD (1)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Trailer 1

korbitch22

Velké očekávání se bohužel nenaplnilo,na druhou stránku to ani nezklamalo.Humorem,no ´´´humorem´´ víc nabitý Fleischerův Zombieland mě paradoxně bavil míň. 30 Minutes or Less by si určitě zasloužilo víc paradoxních a vtipnějších scén,ale Fleischer to pojmul víc vážně a film mu překvapivě režisérsky sedí jak přibitá bejska k hlavě vyhuleného puberťáka.Oddychová kriminálka,kde vás svým herectvím baví Jesse Eisenberg,který jasně dokazuje že mezi mladými herci v Hollywoodu je elitou.Dialogy s jeho talibanským kamarádem mají grády a baví vás takovým tím ´´chytrým´´ humorem,který není excentrický,ale o to silnější,např. vykradení banky v jejich podání mě rozsekalo :) Co se týče dvojice hlavních padouchů,vsadil scénáristou na mě příjemnější notu,kdy ona dvojice není úplně vymaštěná a humor se netýka jenom jejich nízkého iq ( jako v podobně laděném Flyppaper ) ale oba dokáží vymslet slušnou boudu a asi má diváká bavit neustále sexuální narážky v podobě McBride ( který kretén nic jiného ani neumí ).Film uteče rychle a furt se v něm něco děje,mohlo to být daleko lepší,ale zabavilo mě to a hlavně musíte do toho jít jako do buddy movie a ne do šílené ujetiny jako byl Zombieland a tahle komediální kriminálka vás svojí lehkostí určitě zabaví,mimo jiné je tenhle film dalším důkazem že Verbal je debil.Odpočinkových 70%. ()

M.a.t.t.

Vysoké očakávania plodia často aj sklamania, ešte že som od "nástupcu Zombielandu" narozdiel od iných až tak veľa nečakal. Ktovie kde sa stala chyba, ale aj keď má 30 minutes or Less celkom atraktívny námet, adekvátne obsadenie a jedného pravdepodobne talentovaného režiséra za kamerou, aj napriek striedmej minutáži prakticky vôbec nestrhne. Pretože hoci je to film pomerne zábavný, len málokedy je skutočne vtipný a to sa pri komédii neodpúšťa. ()

xxmartinxx

Pokud patříte mezi diváky, kteří na filmech hledají spíš to dobré, nebudete mít problém užít si i 30 minut nebo méně. Jestli máte naopak škodolibou radost z každé chyby, kterou lze vytknout, nejspíš i na vás čekají vyložené žně. 65%, které zaokrouhlím na 70%, které zaokrouhlím na silně nezasloužené 4 hvězdy. ()

mcb

Retardovaná a hloupá komedie, která postrádá jakýkoliv promyšlenější vtip. Je to jako byste z Prince a pruďase vytáhli veškerý humor a zábavu a nechali jen samoúčelné f*ckování a Dannyho McBridea. Obojí stojí za nic. Že to je jako přes kopírák jako všechny novodobé komedie, nemusím ani zdůrazňovat. K nevydržení. ()

neoBlast

30 minut a méně rozhodně není našlapaným nářezem jakým byl Zombieland a stále je Fleischerův celovečerák spíše druhou třídou v komediální kategorii. Záleží asi na tom, jak moc máte rádi zde přítomné herce, protože celá ústřední čtveřice hraje přesně to co od nich očekáváte (zvlášť Danny McBride se s přibývajícími rolemi nebezpečně blíží parodii sama sebe). Vzhledem k 83 minutám svěží, nic složitého neřešící jízda. 70 % ()

• Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Související novinky

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)