30 minut nebo méně

30 minút alebo menej

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo / Kanada, 2011, 83 min

• eagle-eye

Těšil jsem se na Dannyho McBride, že předvede další perverzní one man show jako v Princi a pruďasovi, bohužel nestalo se i když ve filmu vyčníval nad ostatními. Eisenberg je zase naopak podle mě nepochopitelně často obsazovaným hercem v podobných filmech. Ani to ve finále moc legrašní nebylo, takže 1* za Dannyho. Pro mě trošku zklamání, čekal jsem více...(1.1.2012)

• tron

Miestami je to (predovšetkým vďaka brutálnej dvojke Danny McBride a Nick Swardson) také vulgárne, až sa proste nemôžete nesmiať, ale inak je to dosť veľká nuda, ktorej nepomáha ani nesympatický kasting - nemám an mysli pánov v zátvorke, tí sú pomerne super, ale Eisenberg a Ansari nie sú zrovna sympaťáci roka (čo je u hlavných postáv v komédii problém, nie?). Celá snímka na mňa pôsobila značne odfláknuto a skratkovito, ako keby to nikoho moc nebavilo a tak sa namiesto dvojmesčaného nakrúcania rozhodli stráviť na pľaci o mesiac menej, len aby to mali čo najrýchlejšie za sebou, mohli ísť domov a už na to nemyslieť.(12.1.2017)

Film budete milovať alebo nenávidieť a to preto lebo sa tu nakopila pekná kopa idiotov. Ja týchto týpkov proste žerem od Ansariho,McBrideho až po Nicka Swardsona, ktorý tuším ešte "normálnu" úlohu nemal. Parádne dialógy medzi jednotlivými dvojicami okorenené častým FUCKovaným dodávali tejto komédii nehoráznu šťavu. Preto odporúčam film sledovať v pôvodnom znení, dabing určite ublíži a viem si predstaviť (hlavne keď pôjde o SK dabing) preklad slova FUCK na typické do šľaka ,sakra ,do riťi a pod. Fuj(7.12.2011)

Celkem zklamání. Čekal jsem totiž po vzoru Zombielandu hláškama natřískanou komedii, jenže jsem se nakonec dočkal jenom 2 výborných scén, jinak nic co by vyčnívalo z průměru. Hlavní dvojice není moc sympatická a Jeese Eisenberg si tady připisuje první nevýraznou roli. Naštěstí to docela zachraňuje McBride se Swardsonem, který si to docela užívaj. Ale i tak jsem čekal víc. Ještě, že to bylo tak krátký(4.12.2011)

Škoda, původně jsem se na to těšil, ale Mcbride a humor, kterým se prezentuje mi prostě nesedí. Na Jesse (po Zombielandu a Social Network) jsem byl docela zvědavej, ale tady mi nepřišel nic moc. Je to prostě taková tuctová komedie, kde se každej snaží přechcat každýho. Na druhou stranu se nedá říct, že to nudí. Uteče to rychle a pořád se něco děje. A občas přijde i dobrej fór. Navíc úvodní song od The Hives se mi taky líbil(17.11.2011)

• - Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)