30 minut nebo méně

30 Minuten oder weniger

30 minút alebo menej

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo / Kanada, 2011, 83 min

Škoda, původně jsem se na to těšil, ale Mcbride a humor, kterým se prezentuje mi prostě nesedí. Na Jesse (po Zombielandu a Social Network) jsem byl docela zvědavej, ale tady mi nepřišel nic moc. Je to prostě taková tuctová komedie, kde se každej snaží přechcat každýho. Na druhou stranu se nedá říct, že to nudí. Uteče to rychle a pořád se něco děje. A občas přijde i dobrej fór. Navíc úvodní song od The Hives se mi taky líbil(17.11.2011)

• geklon

souhlas s verbalem a cervenakem, ztráta času....bylo od začátku dokonce naprosto lhostejné co se komu co děje.....kdyby tam, alespoň lítaly nastříhaný předkošky a po litrech tekla panneská krev............tak to alespoň dostihne debiltu celého projektu, takhle je to jen velkohubé mrhání prostředky....Mcbride už omrzel....a začínám se přiklánět k prvotnímu dojmu, tězce trapnýho hňupa.....(18.12.2011)

• tron

Miestami je to (predovšetkým vďaka brutálnej dvojke Danny McBride a Nick Swardson) také vulgárne, až sa proste nemôžete nesmiať, ale inak je to dosť veľká nuda, ktorej nepomáha ani nesympatický kasting - nemám an mysli pánov v zátvorke, tí sú pomerne super, ale Eisenberg a Ansari nie sú zrovna sympaťáci roka (čo je u hlavných postáv v komédii problém, nie?). Celá snímka na mňa pôsobila značne odfláknuto a skratkovito, ako keby to nikoho moc nebavilo a tak sa namiesto dvojmesčaného nakrúcania rozhodli stráviť na pľaci o mesiac menej, len aby to mali čo najrýchlejšie za sebou, mohli ísť domov a už na to nemyslieť.(12.1.2017)

• MartinezZ

Je zřejmé, že samotný režisér je na dobrý film málo, ještě je nutný také dobrý scénář. Režisér skvělého Zombielandu spolu s Jessem stvořil jenom další trapnou, vulgární, superlevnou dementní "asi-komedii". A to jsem českému distributorovi spílal, že film stáhl z distribuce a u nás se tak v kinech neobjeví. DÍKY BOHU A MOC SE DISTRIBUTOROVI OMLOUVÁM! ~ Pokud se vyžíváte v komediích, kde tím "nejvtipnějším" jsou kecy o kouření ptáků, gratuluji, je to film pro vás. Pro mě je to jen známka ubohosti a toho, že scénárista je myšlenkově poněkud hodně chudý. Není to natolik k zblití jako Your Highness, kde taky hrál skvost McBride, ale dát dvě hvězdičky by bylo v mých očích urážkou zpraseninám jako Transformers 3, Rise of the Planet of the Apes nebo Conan the Barbarian.(17.11.2011)

Je to takové nijaké. V první řadě je spatlaný scénář, snaží se být zajímavý, ale dopadá to překombinovaně. Jesse Eisenberg hraje úplně stejně jako v Zombielandu, Adventurelandu i Social Network. Ke zbytku "party" nemám výhrad. Hlavně McBride opět hraje perfektně výstředního pošuka a Swardson mu zdatně sekunduje coby nešikovný imbecil. "That's what she said!"(24.5.2012)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)

• - Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)