30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

nervana

Podobný humor a akce jako v Zombielandu, což se asi i dalo čekat :) Takže já jsem hodně spokojený, velké plus v dnešní době laciných rádoby komedií... ()

P@\/EL

Dobrá akční komedie, která utíká v docela svižném tempu. Sem tam se povede nějaká ta scéna či trefná hláška. Osobně se mi líbila scéna, kdy hlavní hrdinové loupí banku, nebo závěrečná scéna na vrakovišti. Padouši zde vyzněli spíše srandovně než vážně, tudíž jsem ani pořádně nevěděl, jak si celý film vyložit. Rozhodně ovšem byl film hodně bláznivý. A Slayer jako mobilní výzvánění rovněž potěší. ()

montel

Nemám rád Eisenberga. Tady se k němu ještě navíc přidal nesympatický Ind. Ale ta jeho ségra je dobrá, škoda že nedostala více prostoru. Peňa je frajer, ale zase ti dva padouši jsou idioti. Mají ale cool plamenomet, přepadení banky je taky fajn. Film má celkově štěstí, že je tak krátký a že se vlastně pořád něco děje. I ta rozvážka pizzy je fajn a vtipná. Mě to tedy nakonec vcelku bavilo. 55% ()

Eksi

Raz za čas dávka takéhoto humoru nezaškodí. Ansarimu a Eisenbergovi to slapalo už od začiatku, obaja vedia zdôraznit slovo FUCK svojským prevedením. Len McBride u mňa od filmu k filmu klesá ale pravdepodobne je to tými dementnými postavami ktoré si vyberá. ()

Pecca007

Mladí komici, kteří teprve nedávno přeběhli do první ligy ještě nejsou tolik "vyhraní", než aby zvládli utáhnout celý film, přesně tak to na vás celkově zapůsobí. Ale pokus to byl pěkný. ()

MiroSmith

Jediný kdo mě v tomto filmu bavil byl Aziz Ansari v roli indického kámoše. Naopak mě zklamal Jesse Eisenberg, kterého všichni určitě znají z filmu Sociální síť v kterém podle mě hrál skvěle. O to víc mě zklamal jeho výkon v tomto filmu. Dávám dvě hvězdy za pár vtipných scén, nic víc mě totiž ve filmu nezaujalo. ()

plsek45

Průměrná americká komedie ale s dobrým námětem ... Dobře obsazené a vtipné scény ale ještě by se tam dalo vylepšit hodně věcí . Díky hercům se i slabší okamžiky filmu dají lehce překonat a ten konec je tak hektický že se tomu prostě musíte smát . ()

Elanornegra

Úprimne čakal som viac. Ale vypol som pri tom, občas sa aj posmial. Pár momentov bolo fakt slušných. Inac podpriemer jemný…. 55% ()

Gilmak

Klasická odreagovačka na chvíle, kdy nevíte co si pustit a je vám jedno, co běží. Občas jsem se nasmál, když vidíte jak největší debilové ve městě dělají vše pro to, aby byli ještě větší debilové. 50% ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)