Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

John Lasseter

Kori Rae

Viděno nějakých 12 příběhů a musím říct, že jsem se výtečně bavil o úplňkové noc, kdy jsem nemohl spát. Sice pár příběhů nebylo úplně ono, ale většina byla z mého phledu super. TVůrci prokázali opět slušnou dávku fantazie a okonale překrucovali možné i nemožné do světa animáku aut a ke všemu z pohledu Buráka. Vznikl z toho pěkný miniseriál, kteří by milovníci filmů Auta měli ocenit :)(26.12.2015)

Žiaľ celovečerný, animovaný film z roku 2006 "Cars" som ešte nemal možnosť zhliadnúť. Zdá sa, že to budem musieť napraviť. Pretože som si zatiaľ pozrel tri alebo štyri časti z krátkometrážnej série "Cars Toon: Burákovy povídačky" a dosť dobre som sa pri nich pobavil. Spolupráca Walt Disney Pictures so štúdiom Pixar sa vypláca. Toto je len taký malý bonus, ale v prevedení od ľudí zo spomínaných filmových spoločností to pôsobí profesionálne a zábavne. Napríklad taká historka o tom ako boli Bourák a Lighting McQueen metalisti je teda kurňa dobrá. A ani ostatné časti, čo som videl, nie sú o nič horšie. ***(9.11.2010)

Svěží seriál o Burákových povídačkách, plné vtipu a zábavy, se skvělým grafickým zpracováním,,, Tak bych definoval úvod tohoto kultovního animovaného pokračování o autech, které si oblíbili, jak malí, tak velcí diváci.. Osobně se k nim přikláním :) a tuto výbornou záležitost oceńuji plným počtem hvězd(11.7.2012)

Krátký seriál na motivy pixarovských Aut, kde jde snad každý díl podle stejné šablony. Burák vypráví Bleskovi McQueenovi o svých bývalých extrémních sportech a bizarních příhodách, kde má roli i sám McQueen, který schytá tu největší smůlu, ale ten si nic nepamatuje a ke konci Buráka odbyje. Ovšem potom se většinou objeví důkaz, že si nevymýšlel. Animace je pixarovská špička a snad vůbec o nic horší než ve filmu, ale seriál smrdí tím, že není pro úplně malé, ale ani příliš odrostlé. Hlavně kvůli té repetitivnosti, která při sledování více epizod za sebou irituje, pro výplň reklam nepříliš chutného guláše Disney Channelu je ideální. Jinak musím vyzvednout "tokijskou jízdu", která je určitě nejvíce zapamatovatelná ze všech dílů a navíc zahrnuje v ději 3 ze 4 záhadných vytuněných aut (1 v hlavní dějové linii, další 2 jen cameo) z prvního celovečerního díla.(9.8.2017)

Tak, jelikož jsem fanouškem obou dvou dílů Aut, tak jsem si tenhle krátký film nemohl ujít. Některé povídky se mi líbily více a některé méně. Asi nejvíc se mi líbila poslední povídka a to burák v Tokiu a nejméně asi úplně první a to Burák kaskadérem. Jinak se mi líbil Blesk McQueen v podání Buráka. Vždycky tam hrál nějakého nešiku, až na poslední 2 příběhy. Jinak nechyběly dobré vtipy. Cars Toon je doopravdy dobrý filmeček a když jsem ho viděl po prvé tak jsem si ho po skončení pustil ještě jednou. 80%(1.4.2012)

• - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)