poster

Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

 • Česko

  Autogrotesky

 • USA

  Mater's Tall Tales

 • USA

  Cars Toon: Mater's Tall Tales

 • Slovensko

  Materove neuveriteľné príbehy

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

Režie:

John Lasseter

Producenti:

Kori Rae
(další profese)
 • pitbull96
  ***

  Z názoru grafiky se mi to moc líbí. Vyobrazení je totožné jako ve filmu, takže je vidět že do toho dávaj z PIXARU všechno. A toho si velmi vážím. Už tu taky byli ti, kteří na názvu filmu chtěli vybalit balík a natáčeli seriály. Ale problém vždy byl, že animace s porovnáním s filmem byla otřesná (Madagaskar, Kung fu panda). Ale zde se nemaj za co stydět, naštěstí pro diváky.... 3*(29.3.2013)

 • VanTom
  ****

  Devět různě krátkých grotesek, resp. povídaček o Burákově vpravdě bohaté minulosti (kaskadér, hasič/doktor, wrestler, toreador, ufolog, soukromé očko, metalista, astronaut, tuningový drifter). Samozřejmě jsou zacílené na dětské diváky, ale spoustu vtípků, detailů a žánrových parafrází ocení spíše ti dospělejší. Protože se princip nemění, je těch 35 minut najednou docela velká porce, lépe tedy konzumovat jednotlivě.(31.10.2014)

 • KIKA123456
  ***

  Viac - menej podarené "dôvetky" a dobrodružstvá Buráka / Matera z filmov Cars. Miestami vtipné, bohužiaľ miestami aj nudné, hlavne kvôli vysokej repetetívnosti, po slovensky povedané - na jedno kopyto :) prakticky tu sledujeme stále to isté, dokonca poväčšine s rovnakým textom, len s minimom odlišností, čo je škoda, ak by to Pixar zobral trošku inakšie, a pomenil príbehovo, bolo by to určite zaujímavejšie.(11.1.2016)

 • JARDAHONDA
  *****

  Svěží seriál o Burákových povídačkách, plné vtipu a zábavy, se skvělým grafickým zpracováním,,, Tak bych definoval úvod tohoto kultovního animovaného pokračování o autech, které si oblíbili, jak malí, tak velcí diváci.. Osobně se k nim přikláním :) a tuto výbornou záležitost oceńuji plným počtem hvězd(11.7.2012)

 • Zodd
  ***

  Krátký seriál na motivy pixarovských Aut, kde jde snad každý díl podle stejné šablony. Burák vypráví Bleskovi McQueenovi o svých bývalých extrémních sportech a bizarních příhodách, kde má roli i sám McQueen, který schytá tu největší smůlu, ale ten si nic nepamatuje a ke konci Buráka odbyje. Ovšem potom se většinou objeví důkaz, že si nevymýšlel. Animace je pixarovská špička a snad vůbec o nic horší než ve filmu, ale seriál smrdí tím, že není pro úplně malé, ale ani příliš odrostlé. Hlavně kvůli té repetitivnosti, která při sledování více epizod za sebou irituje, pro výplň reklam nepříliš chutného guláše Disney Channelu je ideální. Jinak musím vyzvednout "tokijskou jízdu", která je určitě nejvíce zapamatovatelná ze všech dílů a navíc zahrnuje v ději 3 ze 4 záhadných vytuněných aut (1 v hlavní dějové linii, další 2 jen cameo) z prvního celovečerního díla.(9.8.2017)

 • - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace