poster

Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

 • Česko

  Autogrotesky

 • USA

  Mater's Tall Tales

 • USA

  Cars Toon: Mater's Tall Tales

 • Slovensko

  Materove neuveriteľné príbehy

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

Režie:

John Lasseter

Producenti:

Kori Rae
(další profese)
 • C0r0ner
  ****

  Burák je geniálně vymyšlená postava typického amerického burana, která svým osobitým stylem dokáže vykouzlit úsměv na rtech snad každému. Oproti filmu je to samozřejmě slabé, ale i tak je to na krátkodobé pobavení velmi dobrá věc. Hrozně mě ale štve, co Pixar s tímhle světem později udělal a jak ho pro mě totálně zlikvidoval. 70%(27.10.2016)

 • hippyman
  ***

  No kurňa! Některé povídky skončily doslova v příkopě (Kaskadér, Hasičák), jiné zas projely obloukem kolem mě (Burák na Měsíci, Burák v Tokiu)... zbytek dojel do cíle a více či méně pobavil, ale tyhle grotesky jako celek nemůžu hodnotit lépe než třemi hvězdami. Záležitost pro nejmenší diváky, případně největší fandy jinak skvělého filmu. Nebo oboje. 60%(31.8.2011)

 • KIKA123456
  ***

  Viac - menej podarené "dôvetky" a dobrodružstvá Buráka / Matera z filmov Cars. Miestami vtipné, bohužiaľ miestami aj nudné, hlavne kvôli vysokej repetetívnosti, po slovensky povedané - na jedno kopyto :) prakticky tu sledujeme stále to isté, dokonca poväčšine s rovnakým textom, len s minimom odlišností, čo je škoda, ak by to Pixar zobral trošku inakšie, a pomenil príbehovo, bolo by to určite zaujímavejšie.(11.1.2016)

 • Terva
  ****

  No nekecám, fakt !!! Povídka první - ** KASKADÉR. Americké barvy mu seknou. CITÁT - Kupte si Burákův předkus !! Povídka druhá - **** HASIČÁK BURÁK Sakra i v tom červenym vypadá dobře, co ? CITÁT - Tam je ta fabrika na benzín a sirky !!! A počkejte až ho v této povídce uvidíte jako doktora - já tam u toho byl. Povídka třetí - *** BOURÁK BURÁK. Přivítejte Arašídu !!!! CITÁT - Ale já jsem Burák !! Povídka čtvrtá - ***** UFO. Parkoviště 51. Tajná základna. CITÁT - Kurňa, kuuuurrrrňa. Povídka pátá - *** EL TÁBURÁK. CITÁT - Červený lak se někdy nevyplácí. Povídka šestá - **** BURÁK NA MĚSÍCI. Jsem autonaut. CITÁT - Houstone, máme problém !!! Povídka sedmá ***** BURÁK METALISTA. Začínali jsme v garáži. CITÁT - Kurňa, kurrrrrňa, kuuuuurrrrrrňňňaaaaááááá !!!!!! Povídka osmá - **** SOUKROMÉ OČKO. Pak přijela ona, měla gumy s bílým pruhem, co mě odjakživa rajcovaly. Povídka devátá - ** BURÁK V TOKIU. Burak - san měl pěkný tuning, byl v něm bourák. CITÁT - Aligator. Na dvd je velká spousta bonusů. Třeba ten, jak Mc Queen ukazuje mapu a potíže kolem této scény. Uvidíme také předlohu pro Buráka. Spousta nepoužitého materiálu a nápadů, které nejsou realizované. A další a další bonusy. No fakt, nekecám !!!! Celkem za ****.(19.2.2011)

 • mm13
  ***

  Je to zábavné, ale to je asi tak všetko. Na rozdiel od "regulérnych" pixarovských kraťasov nemajú Materove dobrodružstvá žiadnu pridanú hodnotu. Prídu, pobavia (tu viac tam menej) a zase odídu. Ale moje chlapčisko sa od toho nevie odtrhnúť, tak pokiaľ bolo cieľom osloviť pätročných, potom im to sakra že vyšlo ;)(6.12.2010)

 • - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace