poster

Cars Toon: Burákovy povídačky (TV seriál)

 • Česko

  Autogrotesky

 • USA

  Mater's Tall Tales

 • USA

  Cars Toon: Mater's Tall Tales

 • Slovensko

  Materove neuveriteľné príbehy

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 5 min

Režie:

John Lasseter

Producenti:

Kori Rae
(další profese)
 • JARDAHONDA
  *****

  Svěží seriál o Burákových povídačkách, plné vtipu a zábavy, se skvělým grafickým zpracováním,,, Tak bych definoval úvod tohoto kultovního animovaného pokračování o autech, které si oblíbili, jak malí, tak velcí diváci.. Osobně se k nim přikláním :) a tuto výbornou záležitost oceńuji plným počtem hvězd(11.7.2012)

 • sima275
  ****

  Tak, jelikož jsem fanouškem obou dvou dílů Aut, tak jsem si tenhle krátký film nemohl ujít. Některé povídky se mi líbily více a některé méně. Asi nejvíc se mi líbila poslední povídka a to burák v Tokiu a nejméně asi úplně první a to Burák kaskadérem. Jinak se mi líbil Blesk McQueen v podání Buráka. Vždycky tam hrál nějakého nešiku, až na poslední 2 příběhy. Jinak nechyběly dobré vtipy. Cars Toon je doopravdy dobrý filmeček a když jsem ho viděl po prvé tak jsem si ho po skončení pustil ještě jednou. 80%(1.4.2012)

 • VanTom
  ****

  Devět různě krátkých grotesek, resp. povídaček o Burákově vpravdě bohaté minulosti (kaskadér, hasič/doktor, wrestler, toreador, ufolog, soukromé očko, metalista, astronaut, tuningový drifter). Samozřejmě jsou zacílené na dětské diváky, ale spoustu vtípků, detailů a žánrových parafrází ocení spíše ti dospělejší. Protože se princip nemění, je těch 35 minut najednou docela velká porce, lépe tedy konzumovat jednotlivě.(31.10.2014)

 • Terva
  ****

  No nekecám, fakt !!! Povídka první - ** KASKADÉR. Americké barvy mu seknou. CITÁT - Kupte si Burákův předkus !! Povídka druhá - **** HASIČÁK BURÁK Sakra i v tom červenym vypadá dobře, co ? CITÁT - Tam je ta fabrika na benzín a sirky !!! A počkejte až ho v této povídce uvidíte jako doktora - já tam u toho byl. Povídka třetí - *** BOURÁK BURÁK. Přivítejte Arašídu !!!! CITÁT - Ale já jsem Burák !! Povídka čtvrtá - ***** UFO. Parkoviště 51. Tajná základna. CITÁT - Kurňa, kuuuurrrrňa. Povídka pátá - *** EL TÁBURÁK. CITÁT - Červený lak se někdy nevyplácí. Povídka šestá - **** BURÁK NA MĚSÍCI. Jsem autonaut. CITÁT - Houstone, máme problém !!! Povídka sedmá ***** BURÁK METALISTA. Začínali jsme v garáži. CITÁT - Kurňa, kurrrrrňa, kuuuuurrrrrrňňňaaaaááááá !!!!!! Povídka osmá - **** SOUKROMÉ OČKO. Pak přijela ona, měla gumy s bílým pruhem, co mě odjakživa rajcovaly. Povídka devátá - ** BURÁK V TOKIU. Burak - san měl pěkný tuning, byl v něm bourák. CITÁT - Aligator. Na dvd je velká spousta bonusů. Třeba ten, jak Mc Queen ukazuje mapu a potíže kolem této scény. Uvidíme také předlohu pro Buráka. Spousta nepoužitého materiálu a nápadů, které nejsou realizované. A další a další bonusy. No fakt, nekecám !!!! Celkem za ****.(19.2.2011)

 • pitbull96
  ***

  Z názoru grafiky se mi to moc líbí. Vyobrazení je totožné jako ve filmu, takže je vidět že do toho dávaj z PIXARU všechno. A toho si velmi vážím. Už tu taky byli ti, kteří na názvu filmu chtěli vybalit balík a natáčeli seriály. Ale problém vždy byl, že animace s porovnáním s filmem byla otřesná (Madagaskar, Kung fu panda). Ale zde se nemaj za co stydět, naštěstí pro diváky.... 3*(29.3.2013)

 • - Spoiler: Pointou každého příběhu je, že si nikdo není jistý, jestli je to pravda, nebo si Burák vše vymyslel. (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace