Reklama

Reklama

Cars Toon: Burákovy povídačky

(seriál)
  • Česko Autogrotesky (více)

Cars Toon: Burákovy povídačky "Mater's Tall Tales"  Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení.

Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko Burák a Burák na Měsíci. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (72)

hippyman 

všechny recenze uživatele

No kurňa! Některé povídky skončily doslova v příkopě (Kaskadér, Hasičák), jiné zas projely obloukem kolem mě (Burák na Měsíci, Burák v Tokiu)... zbytek dojel do cíle a více či méně pobavil, ale tyhle grotesky jako celek nemůžu hodnotit lépe než třemi hvězdami. Záležitost pro nejmenší diváky, případně největší fandy jinak skvělého filmu. Nebo oboje. 60% ()

mm13 

všechny recenze uživatele

Je to zábavné, ale to je asi tak všetko. Na rozdiel od "regulérnych" pixarovských kraťasov nemajú Materove dobrodružstvá žiadnu pridanú hodnotu. Prídu, pobavia (tu viac tam menej) a zase odídu. Ale moje chlapčisko sa od toho nevie odtrhnúť, tak pokiaľ bolo cieľom osloviť pätročných, potom im to sakra že vyšlo ;) ()

Reklama

Eeve 

všechny recenze uživatele

Viac - menej podarené "dôvetky" a dobrodružstvá Buráka / Matera z filmov Cars. Miestami vtipné, bohužiaľ miestami aj nudné, hlavne kvôli vysokej repetetívnosti, po slovensky povedané - na jedno kopyto :) prakticky tu sledujeme stále to isté, dokonca poväčšine s rovnakým textom, len s minimom odlišností, čo je škoda, ak by to Pixar zobral trošku inakšie, a pomenil príbehovo, bolo by to určite zaujímavejšie. ()

Adam Bernau 

všechny recenze uživatele

Komentátory, kteří rádi používají gastronomické metafory, bych rád upozornil, že chtějí-li vědět, co jsou tématicko-žánrové JEDNOHUBKY, měli by si dát Burákovy povídačky. Radost z jejich preciznosti mi sice zkazilo zjištění, že jde o doplňkový sortiment k prvoplánově komerčnímu produktu, ale konec konců je to vedle Pohádek o mašinkách s kouzelníkem Zababou jediný snesitelný seriál s dopravními prostředky jako postavami. (Navíc s nebývale dobrým českým dabingem.) ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Devět různě krátkých grotesek, resp. povídaček o Burákově vpravdě bohaté minulosti (kaskadér, hasič/doktor, wrestler, toreador, ufolog, soukromé očko, metalista, astronaut, tuningový drifter). Samozřejmě jsou zacílené na dětské diváky, ale spoustu vtípků, detailů a žánrových parafrází ocení spíše ti dospělejší. Protože se princip nemění, je těch 35 minut najednou docela velká porce, lépe tedy konzumovat jednotlivě. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (2)

  • V epizodě, kde se Burák stane wrestlerem, zápasí také proti „doktorovi“, který má na svém autě nápis „Doctor Badgood“. Odkazuje tak na jednu z nejznámějších písní rockové kapely Mötley Crüe „Dr. Feelgood“. (thestrycekfido)

Reklama

Reklama