Cars Toon: Burákovy povídačky

(seriál)
  • Česko Autogrotesky (více)

Cars Toon: Burákovy povídačky "Mater's Tall Tales"  Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení.

Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko Burák a Burák na Měsíci. (oficiální text distributora)

Terva

No nekecám, fakt !!! Povídka první - ** KASKADÉR. Americké barvy mu seknou. CITÁT - Kupte si Burákův předkus !! Povídka druhá - **** HASIČÁK BURÁK Sakra i v tom červenym vypadá dobře, co ? CITÁT - Tam je ta fabrika na benzín a sirky !!! A počkejte až ho v této povídce uvidíte jako doktora - já tam u toho byl. Povídka třetí - *** BOURÁK BURÁK. Přivítejte Arašídu !!!! CITÁT - Ale já jsem Burák !! Povídka čtvrtá - ***** UFO. Parkoviště 51. Tajná základna. CITÁT - Kurňa, kuuuurrrrňa. Povídka pátá - *** EL TÁBURÁK. CITÁT - Červený lak se někdy nevyplácí. Povídka šestá - **** BURÁK NA MĚSÍCI. Jsem autonaut. CITÁT - Houstone, máme problém !!! Povídka sedmá ***** BURÁK METALISTA. Začínali jsme v garáži. CITÁT - Kurňa, kurrrrrňa, kuuuuurrrrrrňňňaaaaááááá !!!!!! Povídka osmá - **** SOUKROMÉ OČKO. Pak přijela ona, měla gumy s bílým pruhem, co mě odjakživa rajcovaly. Povídka devátá - ** BURÁK V TOKIU. Burak - san měl pěkný tuning, byl v něm bourák. CITÁT - Aligator. Na dvd je velká spousta bonusů. Třeba ten, jak Mc Queen ukazuje mapu a potíže kolem této scény. Uvidíme také předlohu pro Buráka. Spousta nepoužitého materiálu a nápadů, které nejsou realizované. A další a další bonusy. No fakt, nekecám !!!! Celkem za ****. ()

hippyman

No kurňa! Některé povídky skončily doslova v příkopě (Kaskadér, Hasičák), jiné zas projely obloukem kolem mě (Burák na Měsíci, Burák v Tokiu)... zbytek dojel do cíle a více či méně pobavil, ale tyhle grotesky jako celek nemůžu hodnotit lépe než třemi hvězdami. Záležitost pro nejmenší diváky, případně největší fandy jinak skvělého filmu. Nebo oboje. 60% ()

JARDAHONDA

Svěží seriál o Burákových povídačkách, plné vtipu a zábavy, se skvělým grafickým zpracováním,,, Tak bych definoval úvod tohoto kultovního animovaného pokračování o autech, které si oblíbili, jak malí, tak velcí diváci.. Osobně se k nim přikláním :) a tuto výbornou záležitost oceńuji plným počtem hvězd ()

pitbull96

Z názoru grafiky se mi to moc líbí. Vyobrazení je totožné jako ve filmu, takže je vidět že do toho dávaj z PIXARU všechno. A toho si velmi vážím. Už tu taky byli ti, kteří na názvu filmu chtěli vybalit balík a natáčeli seriály. Ale problém vždy byl, že animace s porovnáním s filmem byla otřesná (Madagaskar, Kung fu panda). Ale zde se nemaj za co stydět, naštěstí pro diváky.... 3* ()

C0r0ner

Burák je geniálně vymyšlená postava typického amerického burana, která svým osobitým stylem dokáže vykouzlit úsměv na rtech snad každému. Oproti filmu je to samozřejmě slabé, ale i tak je to na krátkodobé pobavení velmi dobrá věc. Hrozně mě ale štve, co Pixar s tímhle světem později udělal a jak ho pro mě totálně zlikvidoval. 70% ()

• V epizodě, kde se Burák stane wrestlerem, zápasí také proti „doktorovi“, který má na svém autě nápis „Doctor Badgood“. Odkazuje tak na jednu z nejznámějších písní rockové kapely Mötley Crüe „Dr. Feelgood“. (thestrycekfido)