Milenci v čase

(neoficiální název)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Romantický

Belgie / Indie / Austrálie, 2015, 109 min

• Kozlowski8

Potapěč Jay zachrání svoji manželku, zaklíněnou v hlubině, nyní však sám bojuje o život. Zatímco leží v kómatu, přenáší se ve svých snech do Indie 18. století, kde se jako britský důstojník zamiluje do místní dívky... Vizuálně vcelku hezká dobrodružně-romantická pohádka, která je ale v prolínání současnosti s minulostí zbytečně překombinovaná a v závěru až příliš prostoduchá a kýčovitá. 45%.(13.1.2016)

• blackJag

Tragicky nezvládnutý film, se zbytečnou a vyloženě trapnou "současnou" linií (označit tuto část jako sci-fi, potom zásadně v sarkastickém tónu) a děsně ufňukaným odérem laciné telenovely. Pokud na snímku lze něco ocenit, jde o klady čistě provozní povahy - ucházející výpravu v indických exteriérech, za jejichž působivostí jde kompletní penzum dobrodružné tinktury, v snímku v stopovém množství obsažené. 30%(5.1.2018)

• kaylin

Tohle je dost příšerný film. To, že tam hraje Josh Hartnett, mě celkem zaujalo, stejně jako plakát, který naznačoval nějaké časové hrátky, ale to, co dostanete, to jsou dva děje, které jsou si navzájem celkem ukradené. Nejspíš šlo jen o to, aby to vypadalo historicky a epicky. To se nakonec i do jisté míry povedlo, ale nic to nemění na tom, že to je jen roztahaná romantická slátanina s očekávaným koncem a příšerným Hartnettem.(7.3.2015)

• mfaky

Tento film se mi těžko hodnotí, protože jsem asi po 40ti minutách usnul :-). A z toho co jsem viděl, mě nic nepřesvědčilo, abych to někdy dokoukal, takže asi takto... . One week later...tak manželka mne donutila podívat sa na to s ní ještě jednou, začali jsme tam, kde jsem naposledy usnul...světe div se...za půl hodiny jsem byl zase tuhej :-D. Ale teď už mám aspoň něco málo k hodnocení. No toto rádoby pohádkovo-romantické scifi, nebo jak to nazvat, mne nepotěšilo a ani já jej nepotěším:-).Takto otřesné dialogy a kýčovité láskyplné kecy jsem dlouho neslyšel. Do toho otřesná kamera a akční scény na úrovni ne béčkového, ale snad tak déčkového filmu. Jediné pozitivum - celkem hezká hlavní hrdinka :-)(3.10.2016)

• uisaL

Film mě opravdu zklamal.... Nepochopila jsem jestli se jedná o současnost nebo nějakou budoucnost, ale jelikož říkali, že prsten ležel na dně moře 300 let, tak by to měla být současnost, ale podle efektů to moc nevypadalo... Ta historická stránka se mi líbila o dost víc než "přítomnost". A nejvíc mě zklamal konec... Doufala jsem, že když se film jmenuje Milenci v čase, tak že to bude opravdu o milencích a nakonec z toho vyplynul jen ten prsten... Prostě ztráta času...(25.6.2017)

• - Natáčalo sa v Austrálii, Indii a Veľkej Británii. (Danny88)

• - Alice Englert utrpěla během natáčení v Indii úžeh a byla hospitalizována na dva dny. (MeanWhile)

• - S postavou Laura Fennel byla původně spojována Olga Kurylenko. (MeanWhile)