Reklama

Reklama

Milenci v čase

  • Austrálie The Lovers (více)
Trailer

Podmořský archeolog Jay se zraní při riskantní záchraně manželky a upadne do kómatu. Během té doby se dostane do minulosti, do indického města Puna, kde se setká se svou osudovou láskou... Jay a Laura pátrají v moři po záhadném prstenu a jsou už velmi blízko. Laura je tak nedočkavá, že jde do vody místo Jaye a uvízne v troskách lodi. Jay se bez přístroje potopí do hloubky přes 100 metrů a Lauru zachrání. Jay se ale ocitne ve vážném stavu...
V koloniální době se Jay jmenoval James Stewart a pracoval pro britskou armádu. Má mapovat terén, ale když v jednom z království, které chce ovládnout Východoindická obchodní společnost, dojde k převratu, je odeslán tam. Král byl zabit, ale královna ušetřena. Královna je těhotná a nechce, aby se to rebelové dozvěděli. Nový král souhlasí, že bývalou královnu předá Britům. Královnina strážkyně Tulaja navrhne, že si spolu vymění role, královna tak bude ve větším bezpečí. Královna souhlasí a jejich plán jde zatím dobře. Cesta do Bombaje je ale nebezpečná...
James má za úkol dovést královnu do Bombaje, musí jít ale mimo hlavní cesty, aby královně zachránil život. Brzy mu dojde, že se královna a Tulaja vyměnily. Tulaja a James se do sebe navíc zamilují. James nakonec nechá královnu jít, aby vedla svůj lid proti rebelům a aby nepotratila dítě, cesta totiž není snadná. Tulaja ví, že by James byl potrestán, pokud by do Bombaje přišel bez královny, takže pro něj bude v divadle pokračovat. James dorazí do Bombaje s falešnou královnou a zatím nikdo neví, že jde jen o podvod. James je brzy povolán na jinou misi, a proto chce Tulaje pomoct utéct, ale ona stihne utéct dříve. James po ní najde jen polovinu jejího prstenu, který jí věnovala královna, má spojovat milence. James má jednu polovinu a Tulaja druhou... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

EastWicka 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mě strašně nas.al! Byla bych totiž bývala ochotná shlédnout i 4 dílnou sérii, která by tu - z podivně sestříhaného torza jasně prosvítající - divoce romantickou reinkarnační love story bollywoodských rozměrů odvyprávěla pořádně! Zásadní zvraty i emoce totiž z filmu kamsi zmizely a to, co zbylo, je jen děsně nepovedený, děsně frustrující trailer na úžasný film, který nikdy neuvidím... ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Tragicky nezvládnutý film, se zbytečnou a vyloženě trapnou "současnou" linií (označit tuto část jako sci-fi, potom zásadně v sarkastickém tónu) a děsně ufňukaným odérem laciné telenovely. Pokud na snímku lze něco ocenit, jde o klady čistě provozní povahy - ucházející výpravu v indických exteriérech, za jejichž působivostí jde kompletní penzum dobrodružné tinktury, v snímku v stopovém množství obsažené. 30% ()

Reklama

Kamil111 

všechny recenze uživatele

Po všech těch odkladech premiéry, bankrotu produkční společnosti, a dokonce změně názvu (Singularity je dávnou minulostí), bylo více méně jasné, že žádná druhá Mise se nebude konat. Taky že se nekoná, ale všechno není úplně špatně. Joffé chválabohu neztratil schopnost kouzlit s vizuálem a produkovat krásné až nádherné obrazy, a v minulé časové rovině se evidentně cítil více doma než v té budoucí. Děj je ovšem spíše pohádka (což ani sám autor na konci neskrývá) a akční scény spíše katastrofa. 3 hvězdy za výtvarnou stránku a kameru. ()

mfaky 

všechny recenze uživatele

Tento film se mi těžko hodnotí, protože jsem asi po 40ti minutách usnul :-). A z toho co jsem viděl, mě nic nepřesvědčilo, abych to někdy dokoukal, takže asi takto... . One week later...tak manželka mne donutila podívat sa na to s ní ještě jednou, začali jsme tam, kde jsem naposledy usnul...světe div se...za půl hodiny jsem byl zase tuhej :-D. Ale teď už mám aspoň něco málo k hodnocení. No toto rádoby pohádkovo-romantické scifi, nebo jak to nazvat, mne nepotěšilo a ani já jej nepotěším:-).Takto otřesné dialogy a kýčovité láskyplné kecy jsem dlouho neslyšel. Do toho otřesná kamera a akční scény na úrovni ne béčkového, ale snad tak déčkového filmu. Jediné pozitivum - celkem hezká hlavní hrdinka :-) ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Pohádkovou / dobrodružně historickou romanci z exoticky čarokrásné Indie (na krásné exteriéry se fakt dalo koukat) bych sice označil za poměrně mdlou, ohranou a slabě zrežírovanou (zejména ta špetka bojových scén), hřebíčkem do rakve se však ukázalo hlavně účelové, "mysticky spirituální" propojení s prázdnou linkou z blízké budoucnosti. Jo, to tomu dodalo opravdický přesah (aneb osudová láska překoná prostor i čas)! ()

Galerie (18)

Zajímavosti (7)

  • Bipasha Basu podporoval herečku Hilary Swank, aby hrála postavu Tulaja Naik. (ČSFD)
  • Neve Campbell byla původně spojována s postavou Laury Fennel, ale z důvodu těhotenství musela odstoupit. Nahrazena byla herečkou Tamsin Egerton. (MeanWhile)
  • Natáčalo sa v Austrálii, Indii a Veľkej Británii. (Danny88)

Související novinky

Emmerich zničí Bílý dům... zase

Emmerich zničí Bílý dům... zase

04.04.2012

Studio Sony/Columbia minulý týden utratilo 3 milióny dolarů za scénář akčního thrilleru White House Down od Jamese Vanderbilta (Zodiac, Amazing Spider-Man). Je to nejvyšší suma, jaká byla letos v… (více)

Reklama

Reklama