Reklama

Reklama

Milenci v čase

  • Austrálie The Lovers (více)
Trailer

Podmořský archeolog Jay se zraní při riskantní záchraně manželky a upadne do kómatu. Během té doby se dostane do minulosti, do indického města Puna, kde se setká se svou osudovou láskou... Jay a Laura pátrají v moři po záhadném prstenu a jsou už velmi blízko. Laura je tak nedočkavá, že jde do vody místo Jaye a uvízne v troskách lodi. Jay se bez přístroje potopí do hloubky přes 100 metrů a Lauru zachrání. Jay se ale ocitne ve vážném stavu...
V koloniální době se Jay jmenoval James Stewart a pracoval pro britskou armádu. Má mapovat terén, ale když v jednom z království, které chce ovládnout Východoindická obchodní společnost, dojde k převratu, je odeslán tam. Král byl zabit, ale královna ušetřena. Královna je těhotná a nechce, aby se to rebelové dozvěděli. Nový král souhlasí, že bývalou královnu předá Britům. Královnina strážkyně Tulaja navrhne, že si spolu vymění role, královna tak bude ve větším bezpečí. Královna souhlasí a jejich plán jde zatím dobře. Cesta do Bombaje je ale nebezpečná...
James má za úkol dovést královnu do Bombaje, musí jít ale mimo hlavní cesty, aby královně zachránil život. Brzy mu dojde, že se královna a Tulaja vyměnily. Tulaja a James se do sebe navíc zamilují. James nakonec nechá královnu jít, aby vedla svůj lid proti rebelům a aby nepotratila dítě, cesta totiž není snadná. Tulaja ví, že by James byl potrestán, pokud by do Bombaje přišel bez královny, takže pro něj bude v divadle pokračovat. James dorazí do Bombaje s falešnou královnou a zatím nikdo neví, že jde jen o podvod. James je brzy povolán na jinou misi, a proto chce Tulaje pomoct utéct, ale ona stihne utéct dříve. James po ní najde jen polovinu jejího prstenu, který jí věnovala královna, má spojovat milence. James má jednu polovinu a Tulaja druhou... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Autoři by udělali nejlépe, kdyby se vykašlali na nějaké dva prsteny a dvě časové linky a vybrali si jen jednu a té se drželi. V jejich podání lásky přetrvávající věky jde o neuvěřitelnou nudu, kdy jsem to sci-fi (Sci-fi? Co je na tomhle sci-fi? Mysteriozní možná, ale o nějaké science fiction tu není celý film ani slovo a ani vteřina děje. Větší sci-fi je i mizení fuseklí v pračce...) prostě nezaznamenal, příběh přestal vnímat nesnažil se ho ani chápat a jen koukal na obrázky. Jako historická romanťárna s nějakými politickými pletichy by se to uživit dalo (kdyby to tak autoři pojali), neustále rušivá linka ze současnosti nebo budoucnosti, nebo co to bylo, byla prostě jen otravná a já si z nudy začal utírat prach na stole. Nevěřili byste, že i prach na monitoru, repráčcích a lampičce a může být filmem znuděný. Takhle znuděný prach jsem snad dosud nikdy neutíral... ()

maddy odpad!

všechny recenze uživatele

Singularity, či vlastne Lovers? Kto sa v tom ešte má vyznať. Po tom takmer dvojročnom odklade premiéry (alebo koľko to vlastne bolo?!), bankrotu produkčnej spoločnosti a nakoniec ani neuvedeniu do kín už bolo zrejmé, že žiaden klenot nikto nenatočil, ale že sa tu pokazilo úplne všetko, o tom presvedčí až samotný film. Dve hodiny neznesiteľnej nudy, ktorá by sa chcela hrať na druhú, ale očividne lacnú kópiu Cloud Atlasu. Jednoduchý, naivný príbeh o láske podaný v dvoch časových líniách (prítomnosť na lodi, minulosť kdesi v Indii) sa hrá na komplikovaný, osudový príbeh, ale nemá ďaleko od telenovely. Do toho všetkého televízny vizuál a pokus o akčné scény hotová katastrofa, už som len čakal kedy sa tam začne spievať po vzore indickej kinematografie. Nikdy viac! Čo tu robí Josh Hartnett je tou najväčšou záhadou. CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

Reklama

blackJag 

všechny recenze uživatele

Tragicky nezvládnutý film, se zbytečnou a vyloženě trapnou "současnou" linií (označit tuto část jako sci-fi, potom zásadně v sarkastickém tónu) a děsně ufňukaným odérem laciné telenovely. Pokud na snímku lze něco ocenit, jde o klady čistě provozní povahy - ucházející výpravu v indických exteriérech, za jejichž působivostí jde kompletní penzum dobrodružné tinktury, v snímku v stopovém množství obsažené. 30% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je dost příšerný film. To, že tam hraje Josh Hartnett, mě celkem zaujalo, stejně jako plakát, který naznačoval nějaké časové hrátky, ale to, co dostanete, to jsou dva děje, které jsou si navzájem celkem ukradené. Nejspíš šlo jen o to, aby to vypadalo historicky a epicky. To se nakonec i do jisté míry povedlo, ale nic to nemění na tom, že to je jen roztahaná romantická slátanina s očekávaným koncem a příšerným Hartnettem. ()

EastWicka 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mě strašně nas.al! Byla bych totiž bývala ochotná shlédnout i 4 dílnou sérii, která by tu - z podivně sestříhaného torza jasně prosvítající - divoce romantickou reinkarnační love story bollywoodských rozměrů odvyprávěla pořádně! Zásadní zvraty i emoce totiž z filmu kamsi zmizely a to, co zbylo, je jen děsně nepovedený, děsně frustrující trailer na úžasný film, který nikdy neuvidím... ()

Galerie (18)

Zajímavosti (7)

  • Natáčalo sa v Austrálii, Indii a Veľkej Británii. (Danny88)
  • Neve Campbell byla původně spojována s postavou Laury Fennel, ale z důvodu těhotenství musela odstoupit. Nahrazena byla herečkou Tamsin Egerton. (MeanWhile)

Související novinky

Emmerich zničí Bílý dům... zase

Emmerich zničí Bílý dům... zase

04.04.2012

Studio Sony/Columbia minulý týden utratilo 3 milióny dolarů za scénář akčního thrilleru White House Down od Jamese Vanderbilta (Zodiac, Amazing Spider-Man). Je to nejvyšší suma, jaká byla letos v…

Reklama

Reklama