Největší discoshow a největší hity v největší narozeninové párty tohoto roku. Michal David slaví „kulatiny“ a s ním tisíce jeho fanoušků a přátel. Mezi gratulanty se objeví Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Karel Gott, Pepa Vojtek, Petr Kolář, Daniel Hůlka a další hvězdy české populární scény. Moderuje Leoš Mareš. (TV Nova)

topi80 odpad!

Nemá-li někdo dostatek soudnosti na to, aby se v padesáti letech neztrapňoval na pódiu zpíváním stupidních odrhnovaček (zvlášť když ta osoba je poměrně zdatným jazzmanem - což asi ne každý ví), nemůže se divit výsměchu. Na druhou stranu, na posměch musí být vzhledem k bizardnosti své discotvorby už dávno zvyklý, tudíž věřím, že jej svým hodnocením příliš nezarmoutím. ()

ostravak30

Já opravdu nevím, proč mají někteří lidé potřebu dávat odpad. Michal David má své koncerty jako jednu obrovskou show. Kdo alespoň na jedné byl, tak to ví. Když vezmu v potaz jeho písničky, tak řada z nich jsou skutečné megahity. Dosud se hrají na diskotékách, v rádiích. Kolik lidí dokáže vyprodat O2 Arénu? Dobře, trochu se nám Míša zapotil - není divu, když na něj svítí tolik reflektorů a dokáže běhat po pódiu a neuvěřitelně se pohybovat. Ok, nejsem zrovna zarytý fanoušek Damici. Ale na druhé straně se tu objeví řada interpretů. Hanu Zagorovou mám rád, Karla Gotta také. Zazní krásné songy. Řeknu to tak, kdo dokáže udělat naráz tolik lidí šťastných a ještě má v zásobě takovou dávku hitů a písní, které i po mnoha letech dokáží dojmout a roztančí stovky lidí, nemůže být špatný. Podle mě je super show nabitý úžasnými songy. ()

Tinaa

Michal David je týpek! Na pět hvězd to nemá kvůli moderátorovi Marešovi, neznámým zpěvačkám (zřejmě superstar) aj. Ale Michal byl boží. ()

GASTON73

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Tak na to šlápni (zpěv Michal David) (Jindřich Parma/Eduard Pergner) 2. Colu, pijeme colu (Se t'amo t'amo) (zpěv Michal David) (Gabriele Balducci ,Mario Balducci/František Řebíček) 3. My máme prima rodiče (zpěv Michal David) (František Janeček/František Řebíček) 4. Dívka na inzerát (Wszystko czego dzis chce) (zpěv Michal David) (Romuald Ryszard Lipko/Eva Hurychová) 5. Největší z nálezů a ztrát (zpěv Michal David) (František Janeček, Michal David/Eduard Pergner) 6. Každý mi tě lásko závidí (zpěv Michal David) (František Janeče/Richard Bergman) 7. Třetí galaxiie(Stella Stai) (zpěv Michal David) (Giancarlo Bigazzi, Umberto Tozzi/Michael Prostějovský) 8. Ruská Máša (zpěv Michal David) (Michal David/Richard Bergman) 9. Po cestách růžových (zpěv Michal David) (František Janeče/Zbyšek Malý) 10. Líbezná (Tornerai, tornero) (zpěv Michal David) (Marinco Rigaldi/Jaroslav Machek) 11. Tak se, lásko, měj (zpěv Michal David) (Michal David/Richard Bergman) 12. Discopříběh (zpěv Michal David) (Michal David/Eduard Pergner) 13. Céčka sbírá céčka (zpěv Michal David) (František Janeček/František Řebíček) 14. Nonstop (zpěv Michal David) (Zdeněk Barták st./Eduard Pergner) 15. Teď královnou jsem já (zpěv Monika Absolonová, Ilona Csáková, Kamila Nývltová) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 16. Já ti přísahám (zpěv Ilona Csáková, Marian Vojtko) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 17. Narodil se Caesarian (zpěv Lešek Semelka) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 18. Velká píseň o Nilu (Kamila Nývltová) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 19. Take Five (zpěv Pavel Jakub Ryba & The Fish Men, Michal David) (Paul Desmond) 20. Jediná (zpěv - Tomáš Beroun) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 21. Láska (zpěv Josef Vojtek) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 22. Já vím (zpěv Tomáš Trapl) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 23. Ráda mám (zpěv Petra Janů) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 24. Čas na lásku mít (Monika Absolonová, Petr Kolář) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 25. Touha znát (zpěv Bohouš Josef) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 26. Klavírní směs (Nikdo nepřišel; Je to blízko; Nenapovídej; Valčík pro mámu; Máma) (František Janeček, Zdeněk Barták, Michal David/Richard Bergman, Eduard Pergner) 27. Doufám, že mi sílu Bůh dá (zpěv Monika Absolonová) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 28. Snad měl bych jít (zpěv Bohuš Matuš) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 29. Ať slova jen dál zní (zpěv Tomáš Savka) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 30. A tak Bože přání mám (zpěv Leona Machálková) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 31. Láska zázraky vykoná (Angélique Marquise des Anges) (zpěv Monika Absolonová, Marian Vojtko) (Michal David, Michel Magne/Lou Fanánek Hagen) 32. Právo mám (zpěv Daniel Hůlka) (Michal David/Lou Fanánek Hagen) 33. Italo TopHits Mix (Non voglio mica la luna; Mamma Maria; Sará perché ti amo; Tornero; Piccola e fragile; L´italiano) (zpěv DaMiChi, Drupi) (Luigi Albertelli, Vincenzo Malepasso, Adelmo Fornaciari, Dario Farina, Marinco Rigaldi, Enrico Riccardi, Salvatore Cutugno/Luigi Albertelli, Adelmo Fornaciari, Vincenzo Malepasso, Cristiano Minellono, Renato Pareti, Roberto Vecchioni) 34. Za každou chvíli s Tebou platím (zpěv Hana Zagorová) (Jiří Březík/Jiří Březík) 35. Dlouhá noc (zpěv Helena Vondráčková) (Michal David/Hana Sorrosová) 36. Co sudičky přály nám (zpěv Karel Gott, Lucie Bílá) (František Janeček, Michal David/Jaroslav Machek) 37. To stárnutí zrádné (zpěv Karel Gott, Michal David) (Michal David/Zdeněk Borovec) 38. Pár přáteli (zpěv Michal David) (Michal David/František Řebíček) () (méně) (více)

tomma

Neviděno, tudíž i nehodnoceno. Ale existence takovéto monstr hrůzy (a jím podobných) mě přiměla k malému zamyšlení, respektive spíš povzdechnutí. Začátkem minulého měsíce zemřel Ladislav Smoljak, před dvěma týdny se odebral na věčnost Vladimír Dlouhý. Už jsem si zvykl, že v Matrixu je obrovská chyba – lidé, kteří mají co říct, něco dokázali, tak umírají, kdežto různí zombíci, umělci, co panáčkují vládě, kreténi a různé pofiderní existence nás tu budou dennodenně obdělávat svými „myšlenkami“ snad na věky věků a ne a ne přestat. Vkus je věc každého z nás, ale přece jenom by snad měly být respektovány určité nepsané mantinely vkusu, kam až lze zajít. Je přece diametrálně obrovský rozdíl (asi tak milion kilometrů), když si nechám na pohřbu zahrát baladu Stairway to Heaven nebo monstr sračku Já chci žít nonstop. Já kurva nechci žít nonstop! A bude to pořád horší a horší. A i když je v Matrixu ona kardinální chyba, přece jenom je naprogramován tak, že na každého nakonec dojde. A tak se těším, až dožiju dne, kdy ráno v tramvaji nakouknu spolucestujícímu přes rameno a uvidím titulek Zemřel Michal David. Sice bude následovat menší hysterie, slzy, pláč, vlajky na půl žerdi, státní smutek, velkolepý pohřeb, vzpomínkový koncert, noviny budou otiskovat nekrology typu Odešel velký umělec nebo Míšo, proč jsi odešel?, všichni panáčci budou vyprávět, jak se s ním skvěle pracovalo, jaký to byl člověk plný života a že plánoval zrovna vydat své životní album. A já si potom doma v klidu řeknu: „Konečně došlo i na tebe, Michale, tak pozdravuj v pekle!“ ()

tuberaq odpad!

nezazlívám Leoši Marešovi, že to moderoval - je to kšeft; nezazlívám Michalovi Davidovi, že uspořádal koncert na oslavu svých padesátin - každý rád slaví, hlavně kulatiny; nezazlívám osobnostem hudebního a jiného šoubyznysu z českých luhů a hájů, že se zúčastnily - je to kšeft i reklama pro jejich zašlou slávu; jediné co někomu zazlívám je, že to natočil, zrežíroval a uvedl v televizi :-P ()

BigJohn02 odpad!

Tuhle primitivní bolševickou sračku nesnáším už od okamžiku, kdy ji Janeček vysral... Zlatí hoši z Nagana nám udělali medvědí službu, když ho připomněli a on se jim vnutil na Staromák. Nebýt jich, tak tohle hovno zůstalo v hajzlu, kam vždycky patřilo. Až ho Miloš v říjnu vyznamená za to, že se zasloužil o stát v oblasti kultury, budu blejt! ()