Somrák s brokárnou

• Kanada Hobo with a Shotgun (více)

Ďalší projekt založený na Grindhouse traileri s rovnakým názvom. Príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti, kde zákon so spravodlivosťou podliehajú zločinu a násiliu. Proti skorumpovanému policajnému štátu sa postaví jeden bezdomovec s brokovnicou, ktorý na ceste za spravodlivosťou postrieľa zopár skorumpovaných policajtov, pedofilného Santa Clausa a mnoho iných chrapúňov. (ČSFD)

wesker

Absolutni úlet.. kdybych mě hodnotit šílenostní stránku musel bych hodnotit plným počtem.Něco takového už jsem dlouho neviděl a možná jsem něco takového neviděl vůbec. Trochu mi to připomíná Tarantina nebo Rodrigueze mám takový styl (29.6.2011) filmů rád. 3 a 1/2. ()

MartCT

Taková pohádka pro dospělé.. Pro Ty, co jsou tu tolik pohoršeni, krev není opravdová a všechny postavy umřely ve filmu jen jako. Představte si, že to točíte a máte radost, jak to celé vychází a říkáte si tohle vypadá jak doopravdy, to je super :) ()

Carnosaurus

Vydejte se s námi za hranice dobrého vkusu. Do kraje, kde násilí řeší veškeré problémy, všechny pěkný holky jsou děvky a chlapi vrazi, pasáci a perverzáci. Ve městě, kde se dívky sprchují potoky krve a vraždí se na potkání, uvízl i hlavní hrdina, životem utlučený Rutger Hauer. Právě on je jednou z hlavních atrakcí filmu a musím uznat, že jeho výkon mě totálně uzemnil. Drsné hlášky ředí moudry ze života a zatímco se snaží prostřílet ke svému životnímu snu, jeho postava se dostává divákovi pod kůži jako špinavá jehla s fetem. Snímek je za vlasy přitažená jízda plná toho nejextrémnějšího násilí a patetických proslovů, ale je tak roztomile přímočarý a kouzelně zvrácený, že mu zkrátka nejde nepodlehnout. ()

MFZB

Takže grindhouse, no dobre teda, Nijak zvlášť ich nevyhľadávam a ani neviem ako sa mi tento dostal pod ruku, ale keď ho už mám, tak som si povedal, že by som ho aj pozrieť mohol. Grindhouse žáner neni práve ten môj naj, a nevyznám sa nejak až tak veľmi, ale v tomto prípade môýem povedať, že išlo o celkom zaujímavú vecičku, hlavne, že krv striekala a Rutger zahral v pohode o nič iné vlastne ani nešlo, a hlavne, že pri filme netreba rozmýšaľať, takže 70 % to istí. Síce ide o film, na ktorý sa rýchlo zabudne, ale na jedno pozretie je to paráda, takže odporúčam... ()

kolodej1

tak to byla tedy vážně úchylárna. Je fakt, že to mělo pořádný spád a své jisté kouzlo, nicméně na celovečerní film to asi materiál není. I přes krátkou stopáž mě to už v polovině začínalo trochu nudit. Dětem bych to tedy rozhodně nedoporučoval ()

sibskyn

Pěkná ujetá záležitost. Gore je tu asi tolik, jako kokainu v Kolumbii. A jeden originální nápad střídá druhý( scéna v nemocnici s oběšováním, patří k jedné nejoriginálnějším způsobům smrti, co jsem kdy viděl. Technicolor tomu dodává říz. Ale nakonec domu něco chybělo, abych si řekl" To bylo dokonalé". Takhle je to hodně slušný, ujety Grindhouse. A úvodní znělka mě zahřála u srdce. ()

KritikRik

Tento film mi připomíná starý dobrý evil dead, je zde nadsázka, brutalita a hodně, hodně krve. Samozřejmě otázky jako: 'Kde bere náboje.', nebo 'Jak mohlo tohle město vůbec fungovat.' zde nejsou důležité, tady jde pouze o zážitek a zajímavé herecké výkony. Rutger Hauer jako bezdomovec bezvadný, a ostatní hrají ty šílence taky věrohodně, 5 hvězd nedám, poněvadž to by byl myslím zločin, ale podívejte se na to, pokud vás začnou nudit moderní "osvícené" filmy. ()

Easykill

Pro milovníky extrémního násilí a extrémního "humoru", je tento sadistický počin jako dělaný. Rutger Hauer jako excelentní bad-ass! Bezkonkurenčně nejlepší. Došly vám nápady, jak nejefektivněji popravovat lidi? To jste na správném místě, zde naberete 100% inspirace. ()

montel

Do města s neobvykle velkou mírou násilí, zločinu a brutality přichází bezdomovec (Rutger Hauer), který nehledá potíže. Chce si jen žebráctvím vydělat na sekačku na trávu, kterou si vysnil. Když se ji chystá koupit přepadne obchod banda zlodějů a on se rozhodne začít jednat. S brokovnicí v ruce kráčí ulicemi a likviduje vše zlé, co se mu postaví do cesty. Na jeho hlavu vypíše odměnu obávaný Drake (Brian Downey), vůdce celého města, kterého se bojí i policie. Střetnutí je neodvratné...Člověk musí být trošičku zvyklí na tento druh filmu připomínající díla společnosti Troma. Nejde zde ani tak o příběh, který je opravdu debilní jako spíš o scény, plné násilí, krve a černého humoru. 50% ()

naytsirk

Nejsem stoprocetní fanda tohodle žánru, ale rád se podívám... ale né sám a bez jakéhokoliv povzbuzení... Bouhužel, Hoba jsem sám viděl a nemohl jsem si dát ani pivo...:-( ()

Fracek odpad!

Na tenhle komentář jsem se opravdu těšil, protože ještě nikdy jsem tak rád nedával odpad ... chybí zde kolonka mega shit odpad!!! Tenhle film je jen reklama na krvavou tlačenku. Chybí zde snad vše, co dělá film filmem. Vlastně by tu ještě měla být kolonka "sračka" místo "odpad". Pak by tento film byl velmi dobrý ... Pan Hauer by se měl pomalu naučit říkat NE na nabídky v čem bude hrát, nebo by se mu časem mohlo stát, že bude hrát už jen tu sekačku na trávu. ()

mirushbiatch

Postapokalyptický deathmetalový brainwash so skvelým stroskotancom Hauerom dal spomenúť na doby minulé,keď sa filmový svet nestaral o scenáre,ale o litre krvi a tupú zábavu.V globále som sa bavil,kebyže som režisér a mám rád tento žáner,bolo by mojim snom takto si pred kamerami zablbnúť. ()

panerror

Vždycky když sem se u tohohle filmu zasmál tk sem si připadal úchylnější než ten kdo tohle stvořil. Ale královsky sem se bavil. ()

StorWik

Sychravé, špinavé, ujeté a sadistické béčko s houmlesákem s největšíma houmesáckýma koulema a s největším houmlesáckým kvérem. Už název říká, že nepůjde o nic normálního. Nic jsem od pana zewláka, jehož sen je rozdávat radost se sekačkou na trávu a bere spravedlnost do vlastných rukou nečekal. Mohl mě jen překvapit. Bohužel podruměrná podívaná s kurva nadrůměrnou dávkou krve. Rutger Hauer má prostě smůlu, že je zaškatulkovaný do škatulky do béčkových filmů, protože je to opravdu dobrej bezďák :) ()

turboviking

Střeva kam jen oko dohlédne a litry krve. Některá béčka fakt zbož'nuju a hobo se nyní zařadil mezi ně, sice někdy jsou tam opravdu velice stupidní dialogy, ale jinak opravdu zábavné, starej hobo masakruje zločince ve městě kde i celá policie zkorumpovaná. Navíc hobo konečně zbavil svět otravného tlus'tocha v červeným, když mu ustřelil hlavu:D ()

Trescha

Klasický brakový film.Hauer je zpět a dělá pořádek. Bezďák,brokovnice,štětka a pár hektolitrů krve...Toť vše. Ale nenudí to;-) ()

JimWalker007

Ťažko povedať, kto je väčší psychopat - či režisér tohto filmu alebo scénrista. Ak je hlavným páchateľom tohto krvavého pouličného show Eisner, určite by mal začať chodiť na terapiu. S umením tento film nemá nič spoločné, možno len s tým kanálovým, a ja už viem čo spraviť so zlodejmi kanálových poklopov. Tri hviezdičky za návrat Hauera a odvahu nasnímať takéto nekompromisné jatky. ()