Max se zotavuje z traumatické nehody, a tak vezme alespoň práci bezpečnostní noční stráže v otcově obchodním domě. Právě tehdy se mu začne zjevovat v tamních zrcadlech mladá žena. Max si není jistý, jestli jsou jeho vize vedlejším efektem prášků na spaní nebo jestli jsou skutečné. A tak si začne všímat všech detailů ženy v zrcadle. Jenže pak se jednoho dne ukáže, že několik zaměstnanců obchodu zemřelo a Max je podezřelý z jejich vraždy. Musí s pravdou ven – tedy, že v obchodě straší duch v zrcadlech – jen tak může dokázat svou nevinnu a zastavit řádění přízraku. (oficiální text distributora)

Cechyno4

Předem musím napsat, že jednička Zrcadel mě moc nebrala. Proto jsem až takový zázrak od dvojky neočekával. A možná i proto jsem byl příjemně překvapen. Mirrors 2 není film, který by děsil nebo někoho vylekal. Ale vážně dobře jsem se u něj bavil. Vraždy jsou zábavnější, nápaditější a propracovanější než v prvním díle. Některé scény byly vážně cool. Jako například žvýkání skla nebo tak trochu jiná gilotina :) Konec se mi také líbil. K tomu příjemná délka filmu. Hlavně za tu zábavu musím dát tři hvězdy. A u mě vítězí druhý díl nad prvním originálem. 60% ()

toomm

Po lehce nadprůměrné a dějově alepsoň trochu zajímavé jedničce přichází zrcadlová vyvražďovačka. Doslova. Návaznost na první díl najdete pouze v obchodním domě Mayflower. A to je asi ten největší problém. Neoriginální a nezajímavý scénář dělají z Mirrors 2 film na který poměrně rychle zapomenu...40'% ()

kacir

Som skor poteseny ako sklamany. Celkom slusne pokracovanie. Efekty tiez neboli na zahodenie. Nie je to film na batie, aspon pre mna, ale dobre sa na to pozeralo. ()

CrazymanM

Těžká kravina,dementní pokračování,které mi šíleně lezlo na nervy!Těch pár lekaček a celkem slušné zabíjení to je málo,herci jsou hrozně nesympatičtí,všechno špatně! ()

Ltblue

Na Mirrors to nemá v žiadnom prípade.Príbeh ale na seba naväzuje vraždy sú celkom slušné.S prižmúrenim okom 3* ()

elanista1

Ajove Zrkadla respektujem a mam ich rad, ale toto je slaby pokus. V dvojke je hrozne plytky pribeh, povrchne vztahy, nepresvedcivi herci, beckovy vzhlad.. Cela skladba filmu je prekvapivo otocena, prva polka je vyvrazdovacka so zopar lakackami pri ktorych som sa lakol, ale bolo to sposobene len pracou zvukara ktory vedel vo vhodnom momente zvysit decibely tak, aby to pocitilo srdce. Druha polovica je viac mdlejsia a len dotvara dovtedy absolutne nijaky pribeh. Nie je to zly film, ani som necakal viac. ()

zuzza11 odpad!

Dělá si ze mě někdo prdel? Vždyť to nemělo hlavu ani patu... plus největší třešničkou na dortu bylo absolutně nechutné obsazení herců... Feťákovi Conorovi to fakt nejde... který blbec mu někdy řekl, že by se mohl stát hercem? ()

MaxQ69

20%! Proč tak málo? Zkrátka protože García nepřinesl absolutně nic nového. Navíc film má všehovšudy nějakou hodinu a dvacet minut, takže společně s naprosto nepromyšlenou a velice odbytou zápletkou připomíná podprůměrný televizní seriál. Carcía si nedal na ničem záležet a sám nebyl schopen přijíst s vlastním nápadem a tvorbou. Nenudil jsem se, ale byl jsem překvapený, za jak krátkou dobu byl najednou konec a že se v průběhu de facto absolutně nic nedělo. ()

MFZB

Strašný film. Toto je neporovnateľné s prvým dielom proste. Žiadna atmosféra a ani poriadne lakačky. Smri boli pomerne v pohode, len ich bolo dosť málo. A teraz ďalšie mínusy: jebnuté dialógy, zle zahraté, proste celkovo je to na kokot zrežírované... Zrkadlá 1 boli ten typ filmu, pri ktorom by ma ani vo sne nenapadlo, že by sa dočkal nejakého pokračovania, ale ono je na svete toto - táto stupídna sračka. Ďakujem neprosím. A posledná otázočka - za čo som dal tie dve hviezdy? No ani sám neviem. Jediné čo m na celom filme potešilo bola asi tá ženská, ktorá aj ukázala. Max 30% ()

veverysiak

Aj keď to nemá žiadnu dejovú spojitosť s Jednotkou, nie je to hlavný problém, dokonca umiestnenie príbehu do hypermodernej oceľovo-sklenenej galérie beriem ako zaujímavé plus, lebo v porovnaní s atmosférou starej schátralej budovy to bol určite značný hendikep, všetko je to slušné po okamih zrodu pátrača-amatéra a potom to už ide riadne z kopca, scenár, dialógy, herci, réžia, všetci sa trápia a strácajú tváre, logiku, napätie aj interesantnosť, takže 45%. ()

HennessyVSOP

Tak druhý díl už je opravdu céčko. Kopíruje se zde hodně, hereckého talentu nula a děj prakticky o ničem. Jediné pozitivum je Emanuelle Vaugier a jinak kde nic není ani smrt nebere. Některé scény navíc byly zbytečně protahovány až k neuvěření (kousání skla třeba). Sečteno a podtrženo to byl zbytečný film. ()

Abalzo

Špatné.. Příběh je jasný už během první poloviny filmu, ve druhé už jen znuděně pozorujete, že se to tak opravdu děje (mimochodem i jakžtakž povedené vraždy se dějí v té první polovině), postavy jsou strnulé a nepřirozené a dialogy naprosto stupidní (nejvíc stupidní mi přišli ti dva detektivové). Tohle pokračování se skutečně ani trochu nepovedlo. ()

brasek odpad!

Idiotizmus! Pokus o duchársky slasher zlyháva a divák je svedkom niečoho nudného a nestráviteľného. Dynamičnosť deja s pribúdajúcimi minútami je na zostupe a celý snímok sa stáva idiotskou fraškou. Jediné čo bolo zaujímavé bola amputácia hlavy Jenny. Hodnotím ako odpad, kedže ma hlava rozbolela z tohto filmu. ()

Venceslao90

Tak žádný extra průser se nekonal, ale pokud jste viděli jedničku, tak vám tohle nemá vůbec co nabídnout (možná snad hudba může pozitivně překvapit). ()