Osudové léto 2

Andrew Orlando

Kostýmy:

Danielle Knox
  • Judy24

Tak v prvé řadě nechápu, proč se to jmenuje "Blue Crush 2", když to s "prvním dílem" má společné tak akorát blonďatou hlavní hrdinku a surfing. Ten byl navíc ve dvojce docela upozaděný a bylo to jenom na škodu. Ten scénář není až tak slabý, dalo by se s ním a spoustou vodních záběrů vyžít, ale herecké výkony to docela dost snižují. Tvůrci si taky mohli dát pozor na jednoduché detaily - jako že má hlavní hrdinka po týdnech v jižní Africe dokonalé umělé nehty, je stále perfektně namalovaná a u poloviny záběrů při surfingu nejde poznat, že to je doopravdy ona (protože nebyla - narozdíl od Kate Bosworth). Prostě to nestačí.(31.3.2012)

Krásný dobrodružný film o snech a touhách mladé Kaliforňanky.Pár kazivých momentů film má(např.unylý herecký výkon představitele Daniina otce,bourání bagrem obydleného stavení na pláži+několik klasických klišovitých scén),ale vše téměř dokonale kompenzuje úchvatné originální prostředí jižní Afriky,i šťastná volba při výběru hlavní představitelky Sashy Jacksonové.(6.1.2012)

Lehký letní film, který pojednává o přátelství, splněném snu a ochotě, kterou všichni z nich oplývají, hlavní hrdinka, Dana hledá sama sebe, svou matku, které se chce co nejvíce přiblížit, kromě toho najde opravdové přátele a svého otce, o kterém si myslí jen to nejhorší, Dana překonává spoustu překážek, ale společně jde všechno lépe. Tento film bych doporučila lidem, kteří se chtějí uvolnit, moc nepřemýšlet nad dějem, který je velmi jednoduše zpracovaný, ale zato velmi kvalitně, musím říct, že tento film byl o mnoho lepší než jeho první díl, ale trošku mi tam chyběl ten romantický základ, ale na páteční odpoledne, kdy jsem neměla, co dělat, docela dobré, vřele doporučuji.(2.5.2014)

S jedničkou to má společný pouze název a surfing. Kompletně s novými herci a novým příběhem. S mírným odstupem času to hodnotím jako lepší průměr. Zanechalo to ve mě uvolňující pocity. Naprosto odpočinkový film, dosti surfování, hezké obrázky okolí, prostředí jižní Afriky, letní písničky a za tu blondýnu v plavkách určitě bod.(28.7.2011)

Naprosto uklidnujici oddychovka, která je pastvou pro oči, díky nádherně kouzelné krajině afriky a zahrátim pro duši. Film o surfování, ale s velmi príjemný prostředím, hercema a hlavně s pěkným příběhem. Vžil jsem se tak do toho, že je nemožná nenavšítiv všechny ty uchvatný místa. Herecke obsazeni bylo vybráno dobre a herci zahrali skvěle, ale hlavně zabery z vody a na surfu co byli, byli provedený lahodně a musí se jenom smeknout.(27.7.2011)