Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Aurélio Zen je detektív, ktorý vzbudzuje rešpekt, je poctivý a čestný. Jeho tím posilní ambiciózna Tania, ktorá doň vnesie novú nádej a povzbudenie. Okrem vyšetrovania závažných kriminálnych činov, ktoré tvoria hlavnú dejovú líniu v seriáli, je medzi Auréliom a Taniou romantický náboj, ktorý medzi nimi iskrí. (STV)

Recenze (14)

GigaPudding 

všechny recenze uživatele

Rufus Sewell absolutně bezkonkureční. Když tohle člověk vidí, tak se diví jak je možný, že mu dávají prostor jen v takovéhle malé produkci. Ale hlavně jsou to tři super příběhy s chytrým scénářem a dialogy a především s překvapením a napětím, jejichž absenci už teď spíš v nových napínácích a detektivkách maskují vtipama nebo vizuálem. Vtipy a vizuál ale jsou i tady a všechno to zapadá do velmi chytrého a napínavého celku s výbornými herci v hlavních rolích :). ()

Mouzon 

všechny recenze uživatele

ZEN je především poctivé krimi, které se tváří jako pohlednice z dovolené v Itálii. Je to tak trochu návrat k tradici americké drsné školy, ovšem s typickým britským "intelektuálským" akcentem, kdy v zápletce jde především o různé zájmové skupiny, které atakují Zena, aby se řídil tím jejich náhledem na případ a dovedl jej k jimi vyžadovanému závěru. Ani nevím, co se mi na tom tak líbí - asi fakt, že i když je to přeestetizované, jedná se v jádru o dost nepodbízivý seriál. ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele

Tři velmi vyrovnané kriminálky, z nichž třetí se mi zdála být nejlepší. Kvalita je zřejmě dána už literární předlohou. Někdy je scénář malinko překombinovaný, takže se ve vyprávění ne zcela koncentrovaný divák může ztrácet, nespornou a základní devízou je Rufus Sewell. ()

RobbieM@N 

všechny recenze uživatele

Zen by byl ničím bez charismatu Rufuse Sewella a roztomilého akcentu bondgirl Cateriny Murino, první díl kriminální mini-série totiž neohromí zápletkou, s výjimkou romantického prostředí Říma (zde se Zen odehrává) a barevného filtru toho už nemá co dále nabídnout, aspiruje na takovou oddechovou zábavu s "posh" lookem. Edit: Druhý díl přínáší velice zajímavý děj, diametrálně odlíšný od prvního dílu, aspoň v mých očích kvalita stoupá. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Rufus Sewell a Ben Miles, to je naprosto vražedná kombinace. Sympatická oldschoolovka a rozhodně bych nepohrdla více díly. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama