Maturiťák organizuje obdivovaná prezidentka třídy Nova Prescottová. Pomáhat jí má rebel Jesse, kterému to jako trest nakázal ředitel školy. On ale raději chodí za školu, prohání se na své motorce nebo naoko balí svou učitelku. Oba mladí se postupně poznávají a pronikají vzájemně do svých světů. Když se dozví, že sousední škola chystá podobný ples, jedou se tam jako dva špióni podívat. Aby viděli výzdobu, musí se tam vloupat. Chytí je hlídač a je z toho průšvih. Otec Novy se zlobí na jejího nového kamaráda a řekne mu, že dceru jen brzdí, ať ji nechá na pokoji. Během přípravy se tak změní život i dalších mladých lidí. Pár jich bude šťastných, někteří se znemožní a ostatní budou čelit očekáváním, která obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. (TV Nova)

Sochorisko

Tuto "horrorovou" komedii jsem shlédl prazvláštním způsobem. Zaplá televize, snad tři reprízy a okamžitá vedlejší činnost u televize zapříčinily, že jsem tento film vlastně poskládal celý z útržků dohromady a mohu ho tedy hodnotit. Co si budeme vykládat, pokud bych toto dílo měl sledovat po celou dobu se 100% soustředěností, tak mi asi hrábne. Není to nic moc, to opravdu ne.. Stereotypní děj, klasické rozuzlení, standardní herci. Kouknout na to můžete ale nic neočekávejte... ()

Bukk

Klišé. Průměr. Teen movie. Ale zvláštním způsobem mě potěšil. Měla jsem náladu se nechat unášet na vlně přesládkých charakterů a "lamáckých" hlášek. Občas je fajn vypnout a nehledat ve filmu víc než tam doopravdy je. A tak to má být. ()

Gore

Film plný kliše, plný hloupých dialogů, naivních holek, sladkých chlapců, navenek drsoně se srdcem vs. blonďatá presidentka třídy, multikulturní tolerance, na chlup očekávaného konce, avšak od začátku si film na nic jinýho nehraje a předloží očekávané a vcelku přijatelné formě, kdy člověk ačkoliv ví jak to skončí tak čeká do konce a dělá překvapeného, že to má tak sladce nalajnovaný konce i s klišé největšího kalibru jako je opět fungující fontána. O hvězdičku víc dávám proto, že scénář je příjemně oldschool (i když tam je facebook) a vynechal trapné nebo prdící scény. ()

Tred2

Vzhledem k očekávní vycházejících z koncpetu jsem čekal něco trošku jiného, k milému překvapení, horšího. Klasická americká "happy endovka", která ovšem nic nehrotí do extrémů. Faktem je, že na jeden Maturiťák je toho docela dost, nicméně nic co by žánr romantiky už nepřežil. Pokud chcete chytrý příběh se zajímavým koncem, hledejte jinde. Pokud chcete risknout romantickou oblbovačku, plnou skvělých studentů jedné americké střední školy, pak si myslím, že zrovna tento kousek by mohl být ten, který sedne. 100% spokojenost pro všechny na konci snímku zaručena (alespoň jste-li jedna z postav filmu ;) ). 60% ()

studo

Zobrať pár filmov, povystrihovať z nich pár scén a to všetko zabaliť do tašky menom prom. Absolútne cliché zmiešané s absolútne žiadnym momentom prekvapenia, keď film ide akoby po nejakej osi kde si odškrtáva koľko už tých predvídateľných scén za sebou má. ()

Lyžař

Romantika. No, většinou je opravdu jednoduché mě na něco podobného "nachytat". Tentokrát se to však nepovedlo. A kdo ví, čím to bylo. Možná, že to je tím, že můj maturák jsem si neprožil tak, jak jsem o něm dopředu snil. Možná to je tím, že doba po maturáku uplynula jak voda a já jsem se vlastně nikam zvlášť lidsky nepohnul. No a možná to bude tím, že je tenhle filmek nedokonalý jak po stránce režie, hudby, ale i všeho ostatního včetně scénáře a vlastně hlavně scénáře. Ten totiž dle mého značně pokulhává. No a herci se pak mohou snažit jak chtějí, ale napravit to prostě nemohou. A nic na tom nezmění ani to, že Thomas McDonell je docela hezký dlouhovlasý klučina. Prostě a jednoduše - bohužel.. ()

Olík

To už bych snad radši skousl promiskuitní alkoteenage jednoduchost (na kterou mám lékařským štemplem potvrzenou alergii) a dal si s tequilou načatým quarterbackem placáka za každou obnaženou část dívčího těla mající slangový ekvivalent v živočišné říši, než tohle ploché, schematicky nudné, naivní NIC. ()

F.explorer

Príjemná maturitná oddychovka. Dej možno neprekvapí, pretože je tam presne to, čo by ste čakali v teenagerskom filme od Disneyho, ale narozdiel od ostatných s podobnou tématikou, bol tento nevtieravý. Možno tomu dopomohli aj príjemne spracované postavy vo filme. Ak by sme hodnotili tento film na fóre teenagerských filmov, dal by som aj 4*. ()

MatyTroy

Dávám 3 hvězdičky, nečekal jsem od toho filmu nic, ale jsem rád, že jsem se na něj podíval. Taková oddychovka kdy se člověk nepotřebuje plně soustředit. Ano film je plný klišé a celkově je předvídatelný, ale nenudil jsem se, ani jsem nesledoval, kdy už konečně film skončí. Jako odpočinkový film svojí úlohu splnil bez problému. ()

Skautka

Film, kterej ničím nepřekvapí. Prostě disneyovka proo děti. Něco na způsob kombinací filmů 10 důvodů proč tě nenávidím a Taková normální holka. Ale koukat se na to dalo :). Je to prostě romanťárna se šťastným koncem. ()

Briggus

Přijde mi, že jsem filmů na takovýto způsob viděl spoustu. Jedna hvězda za to, že to prostě nebylo na odpad a druhá za pěkné herečky. ()