Taká priemerná rodinná komédie. The Big Show celkom sympaťák a do role natvrdlého giganta sa celkom hodí. Film ponú celkom slúšnú porciu akcie (na komédiu), ale jej kvalita občas výrazne pokulháva. Dennis Farina dodáva filmu šmrnc. A ústredné duo (mimo obra) je znesiteľné. Fekálny humor si mohli odpustiť aj keď v oboch prípadoch ma rozmievali (nie fekalitou ale drobný vtipným detailom). Big Show by asi mal pridať na svaloch a ubrať na tuku a môže sa vypracovať na stabilného badassa v drobných úlohách. Takto mi ten sud čo nosí na bruchu prišiel príliš veľký. Inak nepozerajte trailer, trochu kazí zábavu.(4.1.2012)

[5.5/10] Neprekvapivo stereotypná, ale prekvapivo svižná a pozerateľná americká komédia. Priemerný príbeh so snahou zaujať, či sa podarilo?! Každý musí uznať sám, mna to celkom bavilo, samozrejme nič prekvapivé a originálne sa nekoná, ale dá sa to pozrieť. Kvôli Paulovi Wightovi(Big Show). A ten slovenský dabing? WTF?!(25.12.2012)

Čekal jsem komedii, u které se zasměju. Nestalo se. Ten film se pokouší o něco víc, ale úplně tak dobře s emu to ndedaří. Děj byl předvídatelný a některé vtipy dost nevhodné. Ovšem nic to nemění na tom, že Big Show tam byl relativně sympatický a je to film z dílny WWE, takže to je pro mě hlavní měřítko.(11.6.2011)

Pohodový film, který skvěle zabaví a člověk se u něj ještě zasměje. Příběh sice není ničím originální, ale to u takového filmu vůbec nebaví. Tím, že je film od WWE jsem byl velmi rád a dokázal jsem si díky tomu představit, co přijde. Big Show je sympaťák a fakt umí pobavit :) Úplně jsem z toho dostal chuť na wrestling.(15.2.2014)

Typicky americká trochu akčnejšia roadromcomedy, vtieravá ako Pitralon, ktorá v snahe zapáčiť sa divákovi, vlieza aj pod nechty ako posraný mráz. Údaj „posraný“ je namieste, pretože sa Knucklehead nevyhýba ani fekálnemu humoru. Skúsenejší filmový odchovanec bez námahy odhadne dej aj dva kroky vpred. Vhodné na skrátenie dlhých zimných večerov a samozrejme pred použitím zatrepať. 57,23%.(17.12.2010)