poster

Maerineun wibakjoong (TV seriál)

 • Jižní Korea

  매리는 외박중

 • anglický

  Marry Me, Mary!

 • anglický

  Please Marry Me

 • anglický

  Mary Stayed Out All Night

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2010, 16x65 min

 • Lama.Lama
  *****

  Nádherný Jang Geun-Seok se svojí kytarou a božským hlasem, roztomilá Mun Geun-Yeong a vážný Kim Jae-uk - kdo by mohl odolat?? Už jenom obsazení tohoto trojúhelníku mě zlákalo. A nelituju toho! Zápletka je sice trochu absurdní a ke konci to začne váznout na svižnosti, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Rozhodně jsem neskončila u jednoho zhlédnutí - je to tak výborné, že si to říká o repete :-)(4.12.2011)

 • Sykon
  ***

  Mít to tak o čtyři pět dílů méně, nebylo by si na co stěžovat. Jasně, stále by tam byla tuctová zápletka s předvídatelným koncem, ale to tak nějak patří k žánru. Takhle se to neustálé natahování jediné zápletky muselo projevit. Ale přesto je to jeden z lepších seriálů, především díky povedenému soundtracku a několika nezapomenutelným scénám, které mě po dlouhé době rozesmály opravdu nahlas. Takže velmi silné 3*.(7.9.2012)

 • taira
  ***

  Nevím, jestli v konečném výsledku pro mě bylo obsazení dobré nebo ne. Příběh byl dosti průměrný a v přepočtu na hodiny se tam asi 10 hodin nedělo naprosto nic. Sledovala jsem to především kvůli obsazení, takže kdyby bylo jiné, tak to po prvních třech dílech vypnu a žiju ve sladké nevědomosti, jak úmorné to může být. Ale jako většina dívek mám prostě slabost pro ty sladké kukuče a psí oči, takže jsem pod vidinou Geunseoka trpělivě čekala, až se děj nějak rozjede a hádejte co? Nerozjel. Jen mám nepříjemný pocit, že jsem si vypěstovala na Geunsuka lehkou alergii. Všeho moc škodí.(8.8.2014)

 • Zelilu007
  *****

  Tak hrozně moc bych tomu chtěla dát 5*, ale vůči ostatním to není úplně čisté. Vysvětlím: Tatínka bych zakopala nakopala. Ze začátku jsem Moon nemusela (první shlédnutí) pak se to změnilo a byla moc roztomilá. Ta herečka s červenými vlasy mne donutila si je nabarvit a ostříhat (ten sestřih je skvělej). No a teď přicházíme k mé zářící hvězdě. Kang Moo Kyula :))))) Zlato, zlato, zlato. Prostě musím se na to často dívat (tady je asi nejhodnější). Moc se mi líbí scéna při stěhování a vlastně vše kdy je pár spolu. Dokonce i postava Byun Jung Ina byla v pohodě, ale kvůli němu bych na to určitě nekoukala :) Promiňte. :) Čert to vem. Já to miluju...(25.11.2014)

 • Krysap
  ***

  Za první půlku bych dala pět hvězd, za druhou dvě. Proč to tak hrozně ztratilo šťávu? Přiznám se, že tu druhou půlku jsem dokoukala už jenom kvůli Jang Geun-seokovi. Ten kluk umí opravdu pěkně hrát a jeho postava nad ty ostatní výrazně vyčnívala. Ale zatímco první polovina byla vtipná (některý scénky mě opravdu hodně rozesmály) a docela nápaditá, v tý druhý už se jenom uměle protahoval děj, některý písničky popadesátý už taky poněkud lezou na nervy.. O zhulenci, který měl na starosti kostýmy, radši ani nemluvim - někdy se na ty kreace ani nedalo koukat. Mimochodem, to, že jsem si všímala hadrů, je jasný důkaz těžký nudy v druhý půlce. Takže seriál doporučuju shlédnout, ale dejte si to tak do 9. dílu a pak si rovnou pusťte poslední, ať víte, jak to dopadlo. :-)(29.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace