Reklama

Reklama

Maerineun wibakjoong

(seriál)
  • Jižní Korea 매리는 외박중 (více)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Wi Mae Ri je mladá tvrdohlavá slečně, jejíž otec je až po uši ve dluzích, a to má samozřejmě vliv i na život Wi Mae Ri. Přesto na svého otce nikdy nezanevřela a pomáhá mu, jak je to jde. On by chtěl pro svou dceru to nejlepší, a když jednoho dne na hřbitově potká starého přítele, který mu nabídne pomoc v podobě svého syna jako manžela pro Wi Mae Ri, přijímá. Jenomže Wi Mae Ri se nechce vdávat, a proto svému otci namluví, že už je vdaná za hudebníka Kang Moo Kyula, se kterým se zná krátkou chvíli. Otec ale zfalšoval její podpis a úředně ji provdal za Byun Jung Ina, který navrhne, že jestli ani po sto dnech to nepůjde, tak se s Wi Mae Ri rozvede. Do té doby však musí žít jako manželka jak Byun Jung Ina, tak i Kang Moo Kyula. Kdo nakonec získá její srdce? (Zíza)

(více)

Recenze (17)

Mikah 

všechny recenze uživatele

Seriál mě nadchl tak, jak se to myslím ještě žádnému jinému nepovedlo. Těžko říct, co je příčinou, snad ale postavy a obsazení. Mimo Kima Jaek-uka, který byl jako vždy charismatický, se v roli Wi Mae-Ri objevuje jedna z nejroztomilejších hereček, Mun Geun-Yeong, a nakonec Jang Geun-Seok, jehož Kang Moo-Kyul se stal jednou z mých nejoblíbenějších seriálových postav vůbec. Čtvrtá významná postava Kim Hyo-Jin v roli herečky Seo-joon se dlouho nijak neprojevovala, ale nakonec jsem si zvykla i na ni. Všechny čtyři postavy jsem si oblíbila a v jejich chování nebylo nic nepřirozeného, čímž bylo dokonale splněno to hlavní a k tomu se ještě přidal zajímavý příběh, originální a milé nápady a výborná hudba. Celkově těch šestnáct hodin se řadí k těm nejemotivnějším seriálovým hodinám v mém životě, zasmála jsem se, porozplývala se nad Mooem, poplakala si, zanadávala a moc jsem si to užívala. Asi od páté epizody jsem si Mary Stayed Out All Night zamilovala natolik, že bych mu odpustila snad cokoli, ale nakonec jsem ani nemusela, protože se v něm neobjevilo ani jedno zaškobrtnutí, všechno bylo dokonalé. ()

taira 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli v konečném výsledku pro mě bylo obsazení dobré nebo ne. Příběh byl dosti průměrný a v přepočtu na hodiny se tam asi 10 hodin nedělo naprosto nic. Sledovala jsem to především kvůli obsazení, takže kdyby bylo jiné, tak to po prvních třech dílech vypnu a žiju ve sladké nevědomosti, jak úmorné to může být. Ale jako většina dívek mám prostě slabost pro ty sladké kukuče a psí oči, takže jsem pod vidinou Geunseoka trpělivě čekala, až se děj nějak rozjede a hádejte co? Nerozjel. Jen mám nepříjemný pocit, že jsem si vypěstovala na Geunsuka lehkou alergii. Všeho moc škodí. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Na hlavní trojici jsem se opravdu těšila, obzvláště na Geun-Geun pár. Bohužel se z toho vyklubalo těžce průměrné dorama s candyeye představiteli (mojí milovanou Moon nevyjímaje), ani změna scénáristy tomu moc nepomohla. Všechno je to takové standardní, průměrné, stokrát viděné, že zážitek z toho nezachrání ani dobré herecké obsazení. Je to naprosto bez napětí, bez šťávy, kterou jsem u toho očekávala. Škoda. Ale má to dobré OST - Hello, hello právě poslouchám ^^ Končí to pěkně, předvídatelně a i vyřešení toho "problému", co tam měli, bylo prachsprostě elementární. Klidně si mohli ušetřit polovinu natáčecího materiálu :-) Ale určitě je to lepší než Moonin předchozí seriál Cinderella's Sister i Jang Geun Suk jasně převálcoval Chun Jung Myunga... No, ale je mi opravdu líto nevyužitého potenciálu, který sobě seriál skrýval. Přeloženo. ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Co jsem od seriálu čekala, toho se mi dostalo měrou vrchovatou. Tedy Sukkieho, romantiky a muziky. Z korejského stereotypu se bohužel nevymanil křen, který byl tak laskavý, tak hodný, tak... až to bylo protivné. Překvapila Moon Geun-young, kterou moc nemusím, ale tahle role jí dokonale sedla. Myslím, že k tomuhle nenáročnému seriálu se jednou vrátím. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Pravdou je, že je tu mnoho přehraných scén. Na druhou stranu to ty scény dělají napínavější. Úsměv Kang Moo Kyula pro mě vždy byl očekávanou odměnou, na kterou jsem se těšila. Postava Wi Mae Ri mi nejprve přišla naivní a dětinská. Později jsem si ji také oblíbila. A kupodivu mi tu nevadil ani náš křen Byun Jung In. Vše doladěno chytlavou hudbou a pestrým příběhem. 4,5* ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Herečka Moon Geun-Young, stejně jako její postava v seriálu, studovala korejskou literaturu. (Roby)

Reklama

Reklama