Maerineun wibakjoong (TV seriál)

• Jižní Korea

매리는 외박중

Marry Me, Mary!

Please Marry Me

Mary Stayed Out All Night

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2010, 16x65 min

Nádherný Jang Geun-Seok se svojí kytarou a božským hlasem, roztomilá Mun Geun-Yeong a vážný Kim Jae-uk - kdo by mohl odolat?? Už jenom obsazení tohoto trojúhelníku mě zlákalo. A nelituju toho! Zápletka je sice trochu absurdní a ke konci to začne váznout na svižnosti, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Rozhodně jsem neskončila u jednoho zhlédnutí - je to tak výborné, že si to říká o repete :-)(4.12.2011)

Mít to tak o čtyři pět dílů méně, nebylo by si na co stěžovat. Jasně, stále by tam byla tuctová zápletka s předvídatelným koncem, ale to tak nějak patří k žánru. Takhle se to neustálé natahování jediné zápletky muselo projevit. Ale přesto je to jeden z lepších seriálů, především díky povedenému soundtracku a několika nezapomenutelným scénám, které mě po dlouhé době rozesmály opravdu nahlas. Takže velmi silné 3*.(7.9.2012)

Nevím, jestli v konečném výsledku pro mě bylo obsazení dobré nebo ne. Příběh byl dosti průměrný a v přepočtu na hodiny se tam asi 10 hodin nedělo naprosto nic. Sledovala jsem to především kvůli obsazení, takže kdyby bylo jiné, tak to po prvních třech dílech vypnu a žiju ve sladké nevědomosti, jak úmorné to může být. Ale jako většina dívek mám prostě slabost pro ty sladké kukuče a psí oči, takže jsem pod vidinou Geunseoka trpělivě čekala, až se děj nějak rozjede a hádejte co? Nerozjel. Jen mám nepříjemný pocit, že jsem si vypěstovala na Geunsuka lehkou alergii. Všeho moc škodí.(8.8.2014)

Tak hrozně moc bych tomu chtěla dát 5*, ale vůči ostatním to není úplně čisté. Vysvětlím: Tatínka bych zakopala nakopala. Ze začátku jsem Moon nemusela (první shlédnutí) pak se to změnilo a byla moc roztomilá. Ta herečka s červenými vlasy mne donutila si je nabarvit a ostříhat (ten sestřih je skvělej). No a teď přicházíme k mé zářící hvězdě. Kang Moo Kyula :))))) Zlato, zlato, zlato. Prostě musím se na to často dívat (tady je asi nejhodnější). Moc se mi líbí scéna při stěhování a vlastně vše kdy je pár spolu. Dokonce i postava Byun Jung Ina byla v pohodě, ale kvůli němu bych na to určitě nekoukala :) Promiňte. :) Čert to vem. Já to miluju...(25.11.2014)

Za první půlku bych dala pět hvězd, za druhou dvě. Proč to tak hrozně ztratilo šťávu? Přiznám se, že tu druhou půlku jsem dokoukala už jenom kvůli Jang Geun-seokovi. Ten kluk umí opravdu pěkně hrát a jeho postava nad ty ostatní výrazně vyčnívala. Ale zatímco první polovina byla vtipná (některý scénky mě opravdu hodně rozesmály) a docela nápaditá, v tý druhý už se jenom uměle protahoval děj, některý písničky popadesátý už taky poněkud lezou na nervy.. O zhulenci, který měl na starosti kostýmy, radši ani nemluvim - někdy se na ty kreace ani nedalo koukat. Mimochodem, to, že jsem si všímala hadrů, je jasný důkaz těžký nudy v druhý půlce. Takže seriál doporučuju shlédnout, ale dejte si to tak do 9. dílu a pak si rovnou pusťte poslední, ať víte, jak to dopadlo. :-)(29.6.2013)