BlinkyTM

• USA Bad Robot (neoficiální název)
Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi / Horor
USA / Irsko, 2011, 13 min

Alex (Max Records) dostane na Vianoce vysneného robota BlinkyTM disponujúceho umelou inteligenciu, s ktorým sa môže hrávať, keďže je jedináčik. Lenže nezhody medzi Alexovými rodičmi menia jeho postoj k robotickému kamarátovi na nepoznanie. (Dever)

SOLOM.

Je to taková milá blbůstka s mrazivým koncem. Nápad to byl určitě dobrý, jen já jakožto hororový fanda bych přece jenom dal přednost nějaké té krvavé přehlídce nakonec. Přece jenom se tu na můj vkus až moc kecalo. Max Records tu byl vážně na ránu. Být tím robotem, tak z něho udělám jednu velkou mazlavou sračku… ()

JohnCZ

Výborná sci-fi jednohubka s perfektním černým humorem. "Hello, I'm Blinky and I just want to be your friend!" ()

corpsy

Je len škoda, že sa po celý čas nič nedeje, teda aspoň nie nič, čo by som podľa plagátu očakával. Straší ma hlavne to, že niečo takéto príde, pretože ľudia sú už tak zamorený a odkázaný na technológiu, že je to akosi neodkladné. ()

PauloZ

Aneb k čemu až můžeme ty milé, nevinné a zdánlivě neškodné robotky dohnat! Records naprosto nechutný fracek, ale v jeho situaci bych být nechtěl a zahrál to dobře. ()

Krissty

Ďábelský robot Blinky je geniálně vymyšlený, to ano.. Ale po většinu času jsem se nudila.. Začalo to být dobré až při scéně v dešti a děj vygradoval společnou večeří, která neměla chybu! Ta byla opravdu fantastická!!! Ale závěr bohužel také mohl být lepší.. Nevím no, asi by mi to stačilo o polovinu kratší ;) ()

kaylin

Krásný příběh o tom, že byste si vždycky měli hrát se svými hračkami, protože nikdy nevíte, co mohou udělat. Zvláště pokud je ta hračka robot s umělou inteligencí. Někdy dokážou roboti překonat svoje naprogramování. Díky vizuální podobě tohoto robota je výsledný film skutečně sranda. ()

SallyZen

Skvělý krátkometrážní snímek, z kterého jde docela i strach. Moc se mi líbilo vyobrazení sobeckého syna a "hodného" robota, který není jen obyčejná věc s kterou se může zacházet jak chce. Na jednu stranu je to dost krutý film, na druhou, ale i výchovný. 85% ()

tom88

Parádny krátky filmík, čakal som síce celovečerák, ale potešilo. Robot vyzerá úchvatne a hlavne na plagáte. Možno sa raz dožijeme aj celovečeráku. ()

bartias

Šikovně natočený krátký film zručně přechází z utopistické atmosféry do skoro hororově mrazivých pocitů. Samotná pointa se sice dá vytušit dopředu, ale to jak k ní děj poctivě dojde nemá chybu. I produkce je tak povedená, že nezbývá než přemýšlet, jestli by se to stejně dobře povedlo i v podobě celovečerního filmu. ()

URBAN

Trochu " smutné " ale Blidky je milý robůtek na kterého je radost pohledět ( 9.4.13/MAC/jeden z mých nejoblíbenějších kratasů ) ()

Estrellita

Roztomilý a skvěle zahraný krátkometrážní filmek. Každému musí být jasné, jak to dopadne, ale prokousávání se k finální scéně nenudí ani vteřinku! Napjatá a chvílemi mrazivá atmosféra z toho dýchá. ()

Sfinkter

Dobré technické zpracování. Škoda, že se děj pořádně rozběhne až k závěru. Nemusíte však být robot na to, abyste toho nesympatického ukňouraného jedináčka také zabili. ()

yeniczek

Takové krátké filmy s lepší atmosférou než má většina celovčrní produkce mám opravdu rád a jejich tvůrci mají můj obdiv. ()