Publicistický magazín pro kutily a zahrádkáře aneb Co všechno chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě, ale nevíte, kde se na to zeptat. Receptář prima nápadů je pro všechny diváky, kteří se zajímají o své bydlení, tráví svůj volný čas na chatách a chalupách či se starají o zahradu. Publicistický pořad přináší řadu praktických rad a návodů včetně bohatého obrazového materiálu.

Receptář prima nápadů si v letošní sezoně připravil pro diváky celou řadu nových stálých rubrik. Těšit se tak mohou na zahrádkářskou poradnu, kterou je provedou Ludmila Dušková a Jan Kopřiva, na inspirující tvoření s Šárkou Rooyou nebo veterinární poradnu s doktorkou Míšou Riedlovou. Rozmanitost témat přinese i Listárna, která kromě botanických dotazů zodpoví i ty stavební, veterinární nebo rostlinolékařské. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené soutěže a pořadem bude i nadále provádět sympatický moderátor Oldřich Navrátil. (oficiální text distributora)

Attta

Tématika pořadu a obecně pořad by nebyly tak strašné pokud by se nezaměřoval cíleně na jednu věkovou skupinu a nebyl tak přihlouple senilní a P.P to utopil totálně! ()

nithiel odpad!

Původní receptář na čt byl ještě snesitelný, ale tady je to jen hodinu a půl dlouhá reklama propletená s teleshopingem. ()

dr.fish

Legendární a legendami opředený pořad, který začal jako magazín spolku zahrádkářů a končí jako nejpropracovanější teleshoping v Čechách, a to s drtivou sledovaností a úspěšností u spotřebitele. Co se v neděli v pořadu odvysílá, již v pondělí se v obchodech prodává jak na běžícím pásu! Skláním se obdivně nad Podlahovým celoživotním dílem....100% ()

Tyny

Tohle asi bude zajímat jen ty, kteří se opravdu starají o svou zahrádku, mají vztah k rostlinám a nebo s radostí přijmou nějaké rady na vylepšení své chalupy. Mně to bohužel nic neříká.. ()

Braddy

Popravdě mě už delší dobu udivuje, že se na Česko-Slovenské FILMOVÉ databázi hodnotí pořady typu Receptář, o vaření, nebo zpravodajství. Upřímně, co na tom hodnotíte? "Herecký výkon" moderátora? "Výpravu" studiových kulis? Scénář, kameru, režii?? IMHO já bych tyto druhy televizních pořadů z CSFD zcela vyjmul a nechal zde jen ty televizní počiny, které mají alespoň nějaký umělecký záměr. ()

herr_carter

"A víte co pane inženýre? Strčte si ten panelákovej opíkač i s vuřtama na štorc do prdele"...............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Paity

Nesmrtelný Přemek Podlaha jde opět do akce, radí nám jaké si koupit hrabičky, jak si hrabičky vyrobit, jak si hrabičky opravit, jak hrabičky použít na rozdělávání ohně a jak s hrabičkami vykoupet mimino..... ()

Tessie odpad!

Přemek Prkenná Podlaha zapomněl na pár věcí. I učit, se musí člověk u učit! Tenhle stupidní pořád jsem musela sledovat u příbuzných u víkendové siesty. Nesnáááším ho!! ()

Prochy38

Velmi zajímavý pořad. Člověk to ale nesmí sledovat pravidelně, protože, jak je zde psáno, spousta věcí se pak už opakuje... Vždyť už taky pořad jede x let... Pro mě zajímavé a dobré. Nemám důvod shazovat. ()

Mikino00 odpad!

Na tenhle pořad mám alergii, vždy když to děda v neděli zapne tak je nejlepší si najít nějaké místo kde neslyšíte rady do zahrádky. ()