bezprezdivky

Navoněná nuda. Neshledávám nic psychologicky zajímavého a natož vypovídajícího na dlouhých záběrech do zdi, okolo níž občas projde nahatej chlap (včetně všeho k vidění) kterej následně močí do mísy. Část filmu je regulérní porno zabalený do uměleckého hávu, zbytek jedna velká cenama ověšená nuda. ()

wick

Výborná psychologická studie osamění a sexuální posedlosti a skvělý herecký výkon Fassbendera. ()

Mistle_

O čem to bylo? O dvou lidech, kterým dětství nepřineslo ni dobrého a v dospělosti se to na nich projevilo? Snímek mne nezaujal ničím. Ani výkonem herců, ani chladným moderním prostředím New Yorku, ani hudbou, natož pak dějem a pointou. Když nevíme, jak vyjádřit ty nejhnusnější věci, uchýlíme se k sexu a násilí. Bomba, jak originální. ()

mokrasek

Když je muž správný erotoman, tak jde za tím jedním s klapkami na očích jako lipicán v cirkusu. Bylo to tak trochu o každém z nás, o našich emocích, (i zvrácených) snech a depresích. Eroticky laděný, melancholicky zádumčivý, smyslně provokující a ve své podstatě nevšedně pojatý film, který mě naštval jenom tím, že mi až do svého konce nedovolil ani na okamžik jak se říká zaseknout víka. ()

Arehanah

To nebylo drama, ale pořádné psycho. Mám depku ještě teď. Není pochyb o tom, že Michael Fassbender má velký talent a nepřehlédnutelné charisma. Zahrát tak věrohodně psychicky zhuntovaného člověka je prostě umění. Skvělý film...teda až na ten prapodivný závěr. Čekala jsem jiné rozuzlení. ()

kolly13

Film mě od první minuty navnadil na nemainstreamový snímek a nezklamal. Dobře zvolená hudba, herci, prostředí. Pocity během filmu byly jiné než obvykle, ale že by to mělo někoho vyloženě popudit, jak píší někteří recenzenti, to vůbec (krom plandajícího bimbase Fassbendera to bylo v pohodě). Film bez větší "akce" a přesto nenudí, jen se musí člověk zadívat hloub do sebe. ()

Nerdvana

Děsivě intimní, přitom trýznivě mrazivé. Temná zákoutí závislosti se zde propojují v mistrovských obrazech, která emocionálně ubijí člověka do němého bězvědomí. ()

CAR0DEJ

Nechápem, čo na tom niektorí vidia. Má to skvelé spracovanie, to áno, skvelých hercov, definitely, ale kde je pointa ? presah ? nadčasovosť ? Ja som si tam nenašiel nič a to som hľadal. Asi nie som ten typ ?! ()

Nicole32

Jedna hviezdička za Fassbendera, zvyšok filmu je podľa mňa nudná blbosť. Trúfalé tvrdenie ale nenašla som tam nič čo by môj názor vyvrátilo. Šialene natiahnutá stopáž plná dlhých, nemých a nudných záberov bez akejkoľvek príbehovej hodnoty. Vlastne príbeh tu absentuje. Hlavný hrdina leží, behá, močí a súloží. Ak to malo ukázať nejakú vnútornú prázdnotu alebo poukázať na zložitosť nadväzovania vzťahov v dnešnej dobe tak by to muselo vyzerať inak. Fassbender proste stvárňuje závisláka od sexu. Učebnicový príklad. Nič viac, nič menej. Keby to bol film o tom prečo sa vlastne stal závislým od sexu, čo tomu predchádzalo a v čom tkvie podstata jeho nenávistného-incestického vzťahu so sestrou tak by sa to dalo nazvať drámou a nahliadnutím do ľudskej duše a mysle. Takto je to však trápna somarina s polovicou záberov ako z pornofilmu. ()

JoeSO odpad!

Asi jsem úplně mimo, ale tenhle film pro mne byl naprostým utrpením. Bohužel jsem nemohl dát ani tu hvězdu, což mne mrzí, ale prostě hrůza. Film byl úplně mimo, chyběla mi nějaká pointa. ()

rEooo

Plytké soft porno v hlavnej úlohe Fassenber, neviem čo mu zaplatili aby toto išiel točit ale dobre, dávam mu jednu hviezdu za odvahu a druhu za veľmi atraktívnu kolegyňu s práce, pravé pri ktorej "neobstál". ()

rigby

Hodně zajímavý film, který nutí k zamyšlení. Možná chvílemi to bylo slabší, ale v samotném závěru jsem byl plný tohoto předloženého příběhu a dojmů, které ve mně vyvolal. Byl jsem plný smutku, beznaději. Cítil jsem prázdnotu a bolest. A konec mi nedal rozhřešení. Je to smutný svět kolem nás. Lidé žijou mezi lidmi, ale přitom jsou osamoceni. ()

Gregor_Samsa

Porn is killing all of us, a k tomu ta prázdnota, pádící dny, první století třetího tisíciletí; století povrchnosti, průměrnosti, prázdnoty. Vše se zrychluje, vše mizí. Každý má svoji drogu. Tak moc jsem mu rozuměl; jen chtěl být šťastný. Hledal, tápal, nenalézal. Není to smutný film a už vůbec to není film amorální. Je to jeden z příběhů, které se dějí. Vzdalujeme se navzájem. Odcházíme a přestáváme si rozumět. Gramofon, Bach, krásný výhled a občas krásné tělo. Je to málo, tak moc málo – ale někdy je to o mnoho více, než nic, prázdné nic... [80%; 2016-03-18 Home Sweet Home] ()

Willynka

Emočné hodně komplexní film. Postavy vzbuzují tolik paralel, tolik nápadů proč, co a jak. Partnerský osud spousty lidí ve vyspělé civilizaci v kostce. Chemie Fassbender - Mulligan perfektní. Těžko ale říct, jestli se jedná o nevhodný casting, nebo zda ta očividná chemie mezi herci byla chtěná v rámci jejich sourozeneckého vztahu. McQueen se k tomu neustále odmítá vyjádřit, šmejd. ()

zigy

Poselství o emočně vyprázdněné společnosti, potýkající se se závislostí - v tomto případě na sexu....Mno, pojato pro mě nepříliš atraktivně, ani docela časté erotické scény nejsou nijak zvlášť zajímavé, celkově je film pojatý dost staticky a hloubavě, až depresivně. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz