Stoker

• Česko Tajemství rodiny Stokerů (více)

Po tragické smrti otce v den jejích osmnáctých narozenin se India Stoker (Wasikowska) seznamuje s Charliem (Goode), jejím charismatickým strýcem, o jehož existenci až dosud neměla ponětí. Když se Charlie nastěhuje k Indii a její labilní matce (Kidman), obě jsou okouzleny jeho šarmem a klidem. Brzy je ale jasné, že Charlieův příjezd nebyl náhodný, a že jeho šokující tajemství z minulosti můžou zásadně ovlivnit Indiinu budoucnost... nebo ji úplně zničit. (oficiální text distributora)

GATTO

Nechapem to , neviem preco ma tento film taketo hodnotenie, od zaciatku som pri filme spal a vedel ako to skonci a to som si vopred neprecital o com ten film je. Ano herci fajn ale pribeh no šuviks. Mozno pre niekoho super film no pre mna nie. ()

hajner

Keď ja neviem. Sreštená dráma a hlavne dosť na hlavu postavený príbeh. Avšak nevidím na tom nič pozitývneho. Son dúfal, že to bude aspoň horor. Jedna len z úcty k Nicole. ()

ProchySBK

Hele, jsem nedočkavej parchant, takže mi první půl hodina pěkně štvala. I herci byli dementní. Akorát mi volal kámoš a řek ať vydržim, že se to musí rozjet. Ale pořád to bylo roztahaný, bez nějakých info, jen plácání do vody. Vrah se pořád usmívá a je na pěst... No a najednou začali lidi mizet a pak jsem se šklebil radostí. Hlavou se mi začali honit myšlenky k čemu bych to přirovnal. Adamsova rodina pořádně říznutá seriovym vrahem. Díky za momenty jako ostrá tužka mladé slečny versus pěst náctiletýho sráče, atd, ale nejvíc jsem kvičel u ... no u všeho. Těch prvních půl hodiny beru jako že jsem si tenhle film musel zasloužit. Tohle je paráda! ()

klobasa

Chan-wook Park nezklamal.Nedivím se lidem neznalým východní kinematografie, že jsou z toho v prdeli.Je to zkrátka něco úplně jinýho, než na co jsou zvyklí. Oceňuju, že si i po přechodu na US půdu tenhle pan režisér zachoval svůj rukopis.Zkrátka po oťukávání se na začatku se film rozjede a to tak, že mainstream divák jen valí bulvy. Ty střihový koláže, či jak to nazvat fakt žeru!Parádní film! ()

Blue.Cat

Velmi propracovaná atmosféra, zajímavá kamera a střih - to jsou jednoznačně klady tohodle snímku. O čem si tak nejsem jistá, je herecké obsazení. Mia Wasikovska a Matthew Goode hráli psychicky narušené jedince, takže nedostatek emocí se jim nedá vytýkat. Ale Nicole Kidman je bohužel smutným příkladem toho, když to ženská přežene s plastikama. Detailní záběry jejího obličele v emocionálních scénách zachycují pouze její bezvrásčitý, ale dokonale nehybný obličej. Jediné emoce dokáže projevit vlhnutím očí a pohybem rtů, které se ještě k tomu podivně kroutí. Když překousnete to, že děj v tomhle filmu nehraje hlavní roli, můžete si Stokerovi vychutnat jako vizuální podívanou. ()

lineker

Za atmosférou tak hustou, že by se dala krájet je v podstatě tuctový příběh. Příběh, kde lehce narušená matka, žije s hodně narušenou dcerou a do toho všeho je nám naimplemetnován ( matematici prominou ) jak se později ukáže pouze "středně" narušený švagr a strýc. V podstatě komorní drama tří osob, které čerpá z hereckých výkonů a vybroušené Parkovi režie. ()

Audrina odpad!

WTF???pro mě určitě nejočekávanější thriller/horror roku...a výsledek???big shit...a to jsem schopna strávit věci jako Melancholia a označit je za značně kvalitní.....nuda,nuda,nuda,...a pointa???Nicole slabá a plochá,Mia výborná ale v jiném filmu a jiné roli...prostě,velké zklamáníbohužel... ()

misiacik

Výborná kamera, krásne a pútavé obrázky a prostredie veľmi efektívne. Avšak príbeh prázdny ako vyfúknuté Veľkonočné vajco, ale pomalované excelentne. Hmm Fabergého vajco s vákuom vo vnútri? Nicolka sa mi vždy ako herečka páčila, ale to čo robí so svojou tvárou posledné roky je naozaj zarážajúce až odporné. Ale ona asi vie prečo tak činí. ()

ciapok

áno, vizuál tam je. jeho úloha je ale tak trochu zmätená, ako celý film...ako dospievajúci tínedžer, ktorý nevie celkom čo so svojím telom. Páči sa mi mladá slečna (jej herectvo, nie jej pol sekundový prsník v sprche), určite to celé zachraňuje. Taktiež Nicole nám krásne vyzrela a inak už asi neviem povedať nič, pretrápil som sa nejak až do konca ()

Godless

Môže to byť úplne úchvatné dielo, ale keď pri tom zaspím nieje to film pre mňa. Pri najbližšom zhliadnutý, zrejme v rannom období po desať-hodinovom spánku, zvážim svoje hodnotenie. Zatiaľ Vám prajem príjemne sledovanie s termoskou kávy alebo občasným prefackaním. ()

alphatown

Provedení pět hvězd,příběh dvě hvězdy.Je to jakési mysteriózní drama,odkrývající minulost.Režie je úplně špičková,ale přichází jakési umělé tajemno,které by tam raději ani nemělo být,protože k němu není důvod.Samotná pointa je úplně mimo kýbl.Až jsem se cítil po skončení zrazen,že to prostě nedává logiku,a celé to drama šlo úplně mimo mě. ()

loki3016

chapem ze niektori ludia su z tohto filmu zmateni ako slepa lezba na rybom trhu ale mne sadol ako uz dlho ziaden iny...5 nedam lebo..ale 4 musia byt ()

JARDAHONDA

Makabrózní, ponurné i černohumorné drama zasazené do podivného bezčasí fascinuje především hutnou náladou plnou napětí, kterou zahušt´ují famózní herecké výkony Miy Wasikowské, Nicole Kidmanové a Matthewa Goodeho. Mystická atmosféra snímku byla naprosto dokonalá, precizní scénář a zpracování snímku už je podtrhuje nejvyšší známku. ()

Von Kempelen odpad!

Asi nedokážu dostatečně ocenit tohle umění pro umění, úžasnou intelektuální nudu, vznosnou artovou formu pro vakuovej obsah, ale strašně, opravdu strašně, mi to nebavilo. ()

Ruprecht1.

Tak tenhle film jsem si užil. Mia zahrála svoji roli velmi dobře a celkově děj filmu i jeho ujetost (v dobrém slova smyslu) byla skvělá. Za mě 90%. ()

Shelma

Asi po 10 minutách filmu jsem si říkala, že už by to stačilo... Zřejmě jen ze zvědavosti jsem dokoukala až do konce. Kdybych tomu dala jen těch 10 minut, o nic bych nepřišla. ()

Korejský mistr se vrací domů

29.12.2013

Korejský mstitel a další krvavá sága

Korejský mstitel a další krvavá sága

20.09.2012

Chan-wook Park se proslavil tzv. „trilogií o pomstě“, která zahrnuje dnes už kultovní kousky Sympathy for Mr. Vengeance, Sympathy for Lady Vengeance a Old Boy. Pak si natočil několik žánrových… (více)

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye