Na hraně (TV film)

Na hrane

Sci-Fi / Drama / Akční

USA / Kanada, 2011, 86 min

• Malarkey

Koho by to napadlo sedět si na lavičce na skále a číhat na mraky, jak švihají jeden blesk za druhým o mořské dno. Walter sice v ten moment dostal kopačky, takže mu bylo celku jedno, co se kolem něj děje, jenže jakmile ho zasáhl blesk, už to přestala být taková zábava. V tu chvíli, kdy vykouzlil svůj první trik, mi přišlo, jak kdyby si hrál na nějakýho Harryho Pottera z USA. A nepomohla tomu ani kupa plakátů Starcraft v jeho pokoji. Nicméně když se tam poprvé objevila ta partička super hrdinů, tak teprv v ten moment jsem byl poprvý v šoku. Ten, co po zásahu blesku začal strašně smrdět byl mimochodem zdaleka ten nejlepší, co se tam v ten moment objevil. No, musím se přiznat, že jak jsem se na to těšil, tak mě to v rámci 86 minut dokázalo vcelku rychle zklamat. A to i přesto, že jsem nečekal nic.(19.6.2014)

• lucijelucije

Walter se neuměl prosadit ani bez blesku ani s bleskem. Naprostá blbost, s nesmyslnými dialogy, herci a vším, co do tohoto filmu vstoupilo.(8.5.2015)

• Tommassi3

"Víš, odkud se bere odvaha ??" - "Z piva !!" ;)(22.10.2015)

• slunicko2

Pilot k seriálu, který nebyl natočen. 1) No...co napsat...je tu pěkný 24letý Noah Reid (hlavní hrdina Walter). 27letý Kyle Schmid (šéfpistolník Brandon) je taky pěkný. 30letý Brandon Jay McLaren (černošský kuchař a Walterův kamarád) je rovněž pěkný. I 20letý Antony Del Rio (smraďoch) je pěkný. Pěkné jsou i pohledy na Chicago. 2) Na rozdíl od pěkných klučinů filmu viditelně chybí pěkné koule.(22.6.2014)

CITÁT - Za dvě vteřiny se všechno změní........ Trochu Bělásek, trochu Trávníkář, a vypadalo to, že to bude sranda. CITÁT - Neviditelnost, to je super síla......... Prvních dvacet, třicet minut to vypadalo velmi dobře, pak mě trochu začala vadit hudba, je velmi nepříjemná a děj samotný také začal ztrácet na síle. CITÁT - Je to jen pivo............ Nakonec se dostalo na úroveň průměrného televizního snímku.(25.5.2015)

• - Film byl natočen jako pilotní snímek ke stejnojmennému seriálu, který nakonec společnost SyFy nerealizovala. (Terva)