Příjemná, oddychová, romantická komedie o smůlu přinášejícím muži má jednu vadu. Trpí nevyrovnaností kvality vtipů a děje. Je tu jistě několik scén, kterým jsem se s chutí zasmál, ale jsou tu i takové, řekl bych "babovřeskové" fóry, které úroveň filmu srážejí. Není to však příliš urážlivé a tak jsem celkem spokojen a hodnotím lehce nadprůměrně. 3 a půl *.(30.9.2013)

I nehezcí muži nosící smůlu mají šanci získat srdce krásné ženy - to je velmi optimistická devíza tohoto snímku. Navíc je to poměrně vtipná záležitost a obsahuje i několik nezapomenutelných scén - například Joannino chytání papírů nad vodou je dokonalé. Zkrátka, kdyby mne všechny romantické komedie pobavily alespoň tak jako tahle, tak by na světě bylo fajn.(26.8.2014)

Milý, příjemný, vtipný, lidský, výborný- naprosto nečekaně. Akorát s tím DuPontem... To je, jako kdyby v českým filmu navrhovala auťák pro Agrofert. Mám takovej pocit, že tohle byl product placement nebývalých, nevídaných rozměrů. Být Francouz, tak mě to nepochybně ovlivní... Takhle se mi to vážně moc líbilo a markeťáky od DuPont nelze než obdivovat.(26.9.2014)

Abych pravdu řekl, ze začátku jsem i první 15 minut litoval, že jsem přítelkyni přemluvil, ať namísto žehlení a vysávání, radši se mnou koukne na tuhle romantickou blbinku. Mohl jsem mít alespoň nezmuchlanou košili a nebyl bych druhý den v práci za idiota a nemusel se stydět za nehet, který z našeho koberce odnesla druhý den, drahocenná návštěva zapíchnutý v patě. Holt pech. Ale zase bych se kvůli tomu se svou jedinou nepohádal a znovu zásadně neusmířil a můj syn by se třeba nikdy nemusel narodit....třeba. Řada nešťastných náhod nás vlastně stvořila a i tenhle dílek, za tu nevšední náhodu může být vděčný. Místy až pateticky stylizované. A americké písničky Francouzkému snímky vážně nesluší. Jinak příjemná komedie, která pobaví. Lítající kokrfrancouz mě donutil k výbuchu smíchu. To už dlouho moje tělo potřebovalo...(14.10.2013)

• vikino1

Není vyčpělejšího žánru, než jsou komedie. Ten co má už něco nakoukáno, tak přece musí zjistit, že právě v komediích se nic nového vymyslet nedá. A tak nám jsou servírování čím dál větší tragédi, v čím dál dementnějších scénářích. Kdo by chtěl jezdit v autě, který vypadá jak fialovej vybrátor. Kde jsou ty doby, kdy jsem měl záchvaty smíchu u Podfu(c)ku, nebo u Drž hubu ! Od té doby mě tento žánr spíš nudí než baví. Asi začnu sledovat jen Sitcomy jako Trpaslík, Teorie a Dva a půl chlapa.(15.3.2014)

• - Natáčení probíhalo také v klášteře L'Abbaye de Maredsous, který se nachází v Belgii v regionu Wallonne jen malý kousek od francouzských hranic. (dakarin)

• - Scéna s Joannou Sorini (Virginie Efira) a taxikárom, ktorý má problémy so svojou GPS, je založená na skutočnej udalosti, ktorá sa stala samotnej herečke v Londýne. (Laslo)