Vcelku vtipná komedie z rodu těch oddechových, ale taky neblbých a zábavných. Zápletka není nijak objevná, ale je dostatečně nosná pro celej film a to i přes to, že tvůrci v jejím zdůrazňování zbytečně netlačili na pilu. Herecký obsazení je taky fajn, střídmá stopáž taky není na škodu... Pro mě příjemné překvapení. Každopádně stojí za zhlídnutí.(13.12.2013)

• vikino1

Není vyčpělejšího žánru, než jsou komedie. Ten co má už něco nakoukáno, tak přece musí zjistit, že právě v komediích se nic nového vymyslet nedá. A tak nám jsou servírování čím dál větší tragédi, v čím dál dementnějších scénářích. Kdo by chtěl jezdit v autě, který vypadá jak fialovej vybrátor. Kde jsou ty doby, kdy jsem měl záchvaty smíchu u Podfu(c)ku, nebo u Drž hubu ! Od té doby mě tento žánr spíš nudí než baví. Asi začnu sledovat jen Sitcomy jako Trpaslík, Teorie a Dva a půl chlapa.(15.3.2014)

Abych pravdu řekl, ze začátku jsem i první 15 minut litoval, že jsem přítelkyni přemluvil, ať namísto žehlení a vysávání, radši se mnou koukne na tuhle romantickou blbinku. Mohl jsem mít alespoň nezmuchlanou košili a nebyl bych druhý den v práci za idiota a nemusel se stydět za nehet, který z našeho koberce odnesla druhý den, drahocenná návštěva zapíchnutý v patě. Holt pech. Ale zase bych se kvůli tomu se svou jedinou nepohádal a znovu zásadně neusmířil a můj syn by se třeba nikdy nemusel narodit....třeba. Řada nešťastných náhod nás vlastně stvořila a i tenhle dílek, za tu nevšední náhodu může být vděčný. Místy až pateticky stylizované. A americké písničky Francouzkému snímky vážně nesluší. Jinak příjemná komedie, která pobaví. Lítající kokrfrancouz mě donutil k výbuchu smíchu. To už dlouho moje tělo potřebovalo...(14.10.2013)

• kareen

Myslela jsem, že si dneska zlepším náladu nějakou šmrncovní francouzskou romantickou komedií a místo toho jsem otrávená z těch trapných gagů, hloupých dialogů a lidských karikatur, ze kterých nejvíce vyčnívá, jak jinak, postava afektovaného gaye. Jak se tahle nepovedená zpatlanina dostala do červených čísel, je pro mě záhadou.(19.1.2014)

I nehezcí muži nosící smůlu mají šanci získat srdce krásné ženy - to je velmi optimistická devíza tohoto snímku. Navíc je to poměrně vtipná záležitost a obsahuje i několik nezapomenutelných scén - například Joannino chytání papírů nad vodou je dokonalé. Zkrátka, kdyby mne všechny romantické komedie pobavily alespoň tak jako tahle, tak by na světě bylo fajn.(26.8.2014)

• - Natáčení probíhalo také v klášteře L'Abbaye de Maredsous, který se nachází v Belgii v regionu Wallonne jen malý kousek od francouzských hranic. (dakarin)

• - Scéna s Joannou Sorini (Virginie Efira) a taxikárom, ktorý má problémy so svojou GPS, je založená na skutočnej udalosti, ktorá sa stala samotnej herečke v Londýne. (Laslo)