Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Julien Monnier má vážný problém. Ačkoliv je skvělým manželským poradcem, samotnému se mu nikdy nepodaří udržet si vztah déle než dva týdny. Už od mládí přinesl smůlu každé ženě, která se do něj zamilovala. Smůlu, která jim zajistila návštěvu nemocnice několikrát do týdne, která zničila jejich kariéru nebo vztahy s rodinou a přáteli na celý život. Julien je, pokud jde o ženy, parádní smolař. Joanna Sorini to zjistí hned první den, kdy se s ním potká. Její kariéra se slibně rozbíhala, její milostný život zřejmě konečně nabíral správný směr. To vše je teď vážně ohroženo. (Čtec)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

dopita 

všechny recenze uživatele

Vcelku vtipná komedie z rodu těch oddechových, ale taky neblbých a zábavných. Zápletka není nijak objevná, ale je dostatečně nosná pro celej film a to i přes to, že tvůrci v jejím zdůrazňování zbytečně netlačili na pilu. Herecký obsazení je taky fajn, střídmá stopáž taky není na škodu... Pro mě příjemné překvapení. Každopádně stojí za zhlídnutí. ()

geklon 

všechny recenze uživatele

Abych pravdu řekl, ze začátku jsem i první 15 minut litoval, že jsem přítelkyni přemluvil, ať namísto žehlení a vysávání, radši se mnou koukne na tuhle romantickou blbinku. Mohl jsem mít alespoň nezmuchlanou košili a nebyl bych druhý den v práci za idiota a nemusel se stydět za nehet, který z našeho koberce odnesla druhý den, drahocenná návštěva zapíchnutý v patě. Holt pech. Ale zase bych se kvůli tomu se svou jedinou nepohádal a znovu zásadně neusmířil a můj syn by se třeba nikdy nemusel narodit....třeba. Řada nešťastných náhod nás vlastně stvořila a i tenhle dílek, za tu nevšední náhodu může být vděčný. Místy až pateticky stylizované. A americké písničky Francouzkému snímky vážně nesluší. Jinak příjemná komedie, která pobaví. Lítající kokrfrancouz mě donutil k výbuchu smíchu. To už dlouho moje tělo potřebovalo... ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

-4* Předem chci upozornit, že moje čtyři hvězdičky jsou možná trochu přehnané a víc by ji slušeli lepší tři, ale je fakt, že ji chci pomoct do červených čísel, jak si podle mě zaslouží. Jedná se o příjemnou a odpočinkovou romantickou komedii, sice chvílemi trošku praštěnou, ale jde jí přece jen o pobavení a u mě se jí to povedlo. Podobných moc není a spíš se točí ty hulvácké a přisprostlé, a proto ta vyšší známka - v rámci svého žánru si ji určitě zaslouží, i když se nevyhne prvkům klišé. Nakonec mě potěšili i vtipné závěrečné titulky, tak jako tomu bývavalo u komedií v dobách mého dětství.[ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Myslela jsem, že si dneska zlepším náladu nějakou šmrncovní francouzskou romantickou komedií a místo toho jsem otrávená z těch trapných gagů, hloupých dialogů a lidských karikatur, ze kterých nejvíce vyčnívá, jak jinak, postava afektovaného gaye. Jak se tahle nepovedená zpatlanina dostala do červených čísel, je pro mě záhadou. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Asi nejslabší film Virginie Efiry, ten scénář je prostě hrozný. Její herecký protějšek, François-Xavier Demaison, mi byl navíc extrémně nesympatický - nechápal jsem, co na něm vidí (tutéž nedůvěru k sobě ostatně vyjadřuje na začátku filmu i on sám, respektive jeho postava - v tomto ohledu nedává smysl, s jakou snadností se Julienovi podaří dostat Johannu do postele na prvním rande. Většina komiky v tom filmu je vyloženě stupidní - věhlasný návrhář vydávající kopii Citroënu DS za vlastní výtvor, čapí trus spadlý z nebe na čelo, návrh auta ve tvaru vibrátoru, chirurg ohmatávající ňadra pacientce v celkové anestezii před operací zánětu apendixu a komentující jejich "přírodnost" před přítomnou zdravotní sestrou, zmatená žena držící v ruce zapnutý (!) vibrátor před skupinou mužů... co scéna, to defilé scenáristické nevtipnosti a trapnosti, vše korunováno příšernými hereckými výkony (a strašlivým českým dabingem, v němž jsem to viděl, dlužno dodat), výskytem celé řady klišé (párový terapeut, který si začne se svou klientkou, vdavekchtivá kamarádka, afektovaný gay...), a dokonale předvídatelným závěrem, kdy se všechno zázračně vyřeší takřka lusknutím prstů. Myslím, že mám obecně alergii na tenhle typ romantických komedií, které jsou totálně odtržené od reality, a navíc v jádru jaksi sexisticky prohnilé. Vydržet těch 87 minut se v tomto případě rovnalo téměř utrpení. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Scéna s Joannou Sorini (Virginie Efira) a taxikárom, ktorý má problémy so svojou GPS, je založená na skutočnej udalosti, ktorá sa stala samotnej herečke v Londýne. (Laslo)
  • Natáčení probíhalo také v klášteře L'Abbaye de Maredsous, který se nachází v Belgii v regionu Wallonne jen malý kousek od francouzských hranic. (dakarin)

Reklama

Reklama