• kareen

Myslela jsem, že si dneska zlepším náladu nějakou šmrncovní francouzskou romantickou komedií a místo toho jsem otrávená z těch trapných gagů, hloupých dialogů a lidských karikatur, ze kterých nejvíce vyčnívá, jak jinak, postava afektovaného gaye. Jak se tahle nepovedená zpatlanina dostala do červených čísel, je pro mě záhadou.(19.1.2014)

Sranda to bola, aj ked k romantike tohoto typu velmi vztah nemam: veselo podane vsetko, no na hlavu postavene - zacinat vztah v posteli, potom sa pripadne skamaratit a az potom sa azda podmienecne zalubit a potom, ak motyka vystreli, zacat milovat.. - no co ja viem.. Ci sa mozno fakt romanticky vratit k zene, ktora sa - cakajuc a milujuc - zatial z tolkeho cakania oportunisticky vychrni so synom sefa.. A clovek ju vlastne dostane do postele z postele jej manzela, v roli jej poradcu na manzelsku krizu.. hmmmmm... Sympaticki herci, vesely pribeh, aj muzika ok, ale davam 3*, lebo napriek peknemu obalu je to v kdesi v podstate zamotana postelova akrobatika poliata veselou omackou a kopou rozpadnutych vztahov. Ale napad bol vesely a spociatku sme sa fakt aj uprimne smiali: scenka s tym kokrspanielom, jak lieta ku oknu a katapultuje briketu do bocianieho hniezda, ktore sa zapali a tym aj strecha, to fakt nemalo chybu :--))! Toto amici nevymyslia, ma to v sebe taku europsku tragikomiku a cierny humor. Napad skvely, ze vlastne smola a trapasy mozu byt, sice nepriamo ale predsa, pozitivnym prinosom.(9.1.2014)

Abych pravdu řekl, ze začátku jsem i první 15 minut litoval, že jsem přítelkyni přemluvil, ať namísto žehlení a vysávání, radši se mnou koukne na tuhle romantickou blbinku. Mohl jsem mít alespoň nezmuchlanou košili a nebyl bych druhý den v práci za idiota a nemusel se stydět za nehet, který z našeho koberce odnesla druhý den, drahocenná návštěva zapíchnutý v patě. Holt pech. Ale zase bych se kvůli tomu se svou jedinou nepohádal a znovu zásadně neusmířil a můj syn by se třeba nikdy nemusel narodit....třeba. Řada nešťastných náhod nás vlastně stvořila a i tenhle dílek, za tu nevšední náhodu může být vděčný. Místy až pateticky stylizované. A americké písničky Francouzkému snímky vážně nesluší. Jinak příjemná komedie, která pobaví. Lítající kokrfrancouz mě donutil k výbuchu smíchu. To už dlouho moje tělo potřebovalo...(14.10.2013)

Vcelku vtipná komedie z rodu těch oddechových, ale taky neblbých a zábavných. Zápletka není nijak objevná, ale je dostatečně nosná pro celej film a to i přes to, že tvůrci v jejím zdůrazňování zbytečně netlačili na pilu. Herecký obsazení je taky fajn, střídmá stopáž taky není na škodu... Pro mě příjemné překvapení. Každopádně stojí za zhlídnutí.(13.12.2013)

Nečekaně zábavné a sympatické překvapení. Nic jsem totiž nečekal a dostalo se mi měrou vrchovatou skvělé zábavy i romantiky a současně dalšího důkazu, že Francouzi tyhle komedie opravdu umí. Už dlouho se mi totiž nestalo, abych se u filmu smál nahlas. A tady se mi to stalo hned v úvodu při masakrálním průřezu Julienovými vztahy. A zdaleka to jimi neskončilo. Elegantní, milé a vkusné, se spoustou nápadů, fungující situační komikou, slovními vtípky, vztahovou chemií na výbornou a ani vedlejší postavy nejsou jen do počtu. To vše vyzdobeno sympatickou kráskou. Virginie Efira potěšila nejen tím jak dokázala být přirozeně půvabná a současně komická.(16.2.2014)

• - Natáčení probíhalo také v klášteře L'Abbaye de Maredsous, který se nachází v Belgii v regionu Wallonne jen malý kousek od francouzských hranic. (dakarin)

• - Scéna s Joannou Sorini (Virginie Efira) a taxikárom, ktorý má problémy so svojou GPS, je založená na skutočnej udalosti, ktorá sa stala samotnej herečke v Londýne. (Laslo)