poster

Conan O'Brien Can't Stop

Dokumentární

USA, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mimomisu
  ****

  Pro upresneni, to odstupne 45 milionu, ale slo pro celou produkci, ne jen pro Conana. Jinak pro fanousky povinnost, ale i samo o sobe to funguje pomerne slusne. Conan tu ukazuje tu svoji workoholickou, casto pochopitelne nastvanou tvar, coz je jedine dobre. PS.: ze by hral Conan nejak spatne na kytaru mi teda neprijde, jen hraje na kytaru jako back kytarista a tomu to odpovida :)(17.7.2017)

 • PedroPo
  *****

  Mám hrozně rád pohledy do zákulisí a tento byl okořeněný ještě o vážně dobře napsanou (i když pro hlavního aktéra ne příliš příjemnou) předehru od vedení NBC. Až do tohodle filmu jsem Conan O´ Briana bral jako "toho chlápka, co jde v telce po Jay Leno" ale teď si ho budu všímat víc. Škoda, že v Česku někdo takový chybí. A nesnažte se mi namluvit, že Kraus něco takového dělá, protože - NEDĚLÁ!!!(28.9.2011)

 • Slasher
  ****

  Pohled do zákulisí Conanova turné "na truc" po odpálkování z TONIGHT SHOW. Ten člověk je hyperaktivní workoholik, sebedestruktivní polocvok, komediální génius. Zdravý to není, ale mám ho rád.(28.6.2011)

 • neoBlast
  ****

  Nelze jinak než chválit, protože Conan O'Brien Can't Stop nemůže být věrnější svému názvu. Conan se skutečně nezastaví ani na chvilku, a dokument působí přesně tak jak má - přirozeně. Kdybych zmínil obligátní "dobrá parta se zkrátka baví a náhodou to zachytily kamery", nemohl bych být vzdálenější od pravdy. Zároveň divák získá dost materiálu pro vlastní představu o Conanovi, resp. utvrdí se v tom, že je to tak trochu blázen (a že zdejší komentující Slasher v jeho květnatější definici není zřejmě daleko od pravdy). 80 %(24.9.2011)

 • Spiker01
  ***

  Conan je velice silná osobnost a já miluji dobře zpracované dokumenty o tématech, které sleduji, nebo mne zajímají. Takže kde je problém? Jednoduše mě nevzalo uchopení celého filmu a dost jsem se přitom nudil. Ačkoliv Conanovy výstřelky pobaví vždycky a jeho emocionální momenty mají takovou váhu, že kdo jej zná a je obeznámen s kauzou o vyhazovu tohoto slavného moderátora v roce 2010, tak to na něj prostě musí silně zapůsobit. A momenty, když se mihne Jim Carrey nebo Teenacious D taky nejsou k zahození. Takže kde je ten problém? :D No asi v tom turné ve stylu road-tripu, kde tempo polodokumentu zásadně poleví a zkrátka přijde nuda. Zkrátit a byla by to pecka.(18.9.2017)