Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

dudel3333

normalne keby tam ten striptiz nebol ani by mi nechybal.Mohlo ho byt menej a dat viac vyniknut pribehu ktorí bol taky useknuty a nedokončený..............Chaning Tatum klobuk dole tie "tanečky" ()

Sathine

Opět film, který jako jako jedna z mála hodnotím velmi negativně. Dokážu zkousnout filmy, které nemají moc co říct. Ale tady, absolutně bez nápadu a bez nějakého námětu. Měla to být ukázka práce striptéra a přitom to bylo jen pár vystoupení, náznak asi nějakého užívání drog, hlavní striptér, který vlastně nebyl striptér, byl teplý? Byl to nějaký gauner? Vůbec nevím... a ten konec, jak s tím seknul, to už je trochu přehnané. Na Tatuma většinou čtu negativní reakce a nechtěla jsem jim věřit. Po shlédnutí tohoto filmu si opravdu říkám, jak moc dobrý herec to je... Když to srovnám s herci, kteří si vybírají opravdu jen skvostné snímky, tak je to opravdu děs a hrůza. ()

jazzuSKA

Prvních 30 minut se jedná o neskutečnou nudu. Když se zdá, že se film alespoň trochu rozjel, dojde mu skoro okamžitě šťáva. Prostředí striptýzového klubu pro dámy by mohlo být zajímavé Channing své osobní i taneční kouzlo má, ale herec to není zas až tak dobrý. Ve vážné rovině mu to nesedne.Je sice zatraceně cool ikdyž opravuje střechy,ale nic co by mne zaujalo z něj nevyjde. A zatraceně ty dialogy, dlouho se mi u filmu nestalo abych si řekla . "Radši zavři hubu" a bylo jedno jaká to je postava. To se nedalo poslouchat, jestli tvrdíte,že to nešustilo papírem, tak máte asi pravdu a herci si to vymýšleli rovnou na scéně, jinak si to nedokáži vysvětlit. Jestli jsem se zasmála pouze jednou a to jen tím lehkých zvednutím spodních rtů, tak je to hodně. Jestli tam někdo za něco stál tak slizkej Matthew jako majitel Dallas za toho a za mého oblíbence Matta Bomera, který se tam sice jen mihl, dávám upocenou 1 hvězdičku. Na chlapa do půl těla se ráda kouknu, ale film z takhle dlouho stopáží to prostě nemůže utáhnout... ()

VeVa137

Ženy nemôžu inak iba dať vysoké hodnotenie :D. Je mi jasné, že mužom sa tento film bude zdať po každej stránke zlý, ale baby sa teda majú na čo pozerať :) ()

anaad

Kromě velmi příjemné koncentrace hezounků (Tatum, Bomer, Pettyfer), nabízí film i překvapivě slušnou a nepovrchní "civilní" linku. 3,5 ()

lapatata

Chtělo by to méně komedie, více dramatu a autentičnosti a s tímto obsazením to mohl být výborný film. Vadí mi ta sterilita. Film o striptýzu a zcenzurovali i to, jak chlap pohladil ženské prsa. Škoda. ()

zeromen

Docela slušná konina. Být holka tak slíntám blahem. :-) Výborná hudba a skvělý herci. Doufám že dvojka bude stejně kvalitně natočená jak první díl. ()

stepma

Což o to, pokud máte rádi vlnící se mužská těla, je na co koukat...bohužel pro mě to nezachránil ani vlnící se Channing ani vystylovaný Alex Pettyfer (mno, možná jsem to dokoukala právě kvůli němu). Příběh na bodu mrazu a občas jsem se fakt styděla. Tímto se omlouvám sapee za svou hvězdičkovou hamižnost - 2*. ()

Tamanka

Maximální nadšení mě nepotkalo, ale film měl skvělé momenty a evidentně i myšlenku, ač složitý opravdu nebyl. Pravděpodobně už jen kvůli skvělé atmosféře v kinosále KVIFF to ve mě vyvolalo tak pozitivní dojem. Ani nechci filmu nic vytýkat. ()

anet71

Pobaví, neoslní. Z příběhu se dalo vyždímat víc, ale konec konců, kvůli příběhu si tenhle snímek asi většina žen nevybrala .) Na můj vkus trochu zdlouhavé. Možná, kdyby byl o pár minut kratší, zanechalo by to ve mně lepší dojem. ()

Tunisanka

Měla jsem obrovské očekávání.....nebudu komentovat, že taneční čísla Channinga jsou vážně na uletění kalhotek a nebo že Alexovi pohyby pánví mi mírně zastavily srdce....jen jsem čekala na komedii, dle traileru, ale já mám z filmu spíš smutný pocit. A můžu říct, že i 4 mé kamarádky, které se mnou v kině byli. Co mě mrzí, že v materiálech co byly na netu už předem ke shlédnutí, byla už všechna taneční čísla, tedy už mě nečekalo v kině žádné překvapení. Příběh mi přišel ze života, dialogy úplně přirozené, slyšela jsem i názor, že je to rádoby intelektuální sonda do života striptérů...mě to tak nepříšlo. Pro mě kvalitně natočený film. Ale ja chtěla něco jiného, větší jízdu, přesto dávám za 4* ()

wienfield

Do kina sa nahrnú prevažne bytosti, ktorým chýba chromozóm Y a čistokrvní fanúšikovia Soderbergových filmov (bez rozdielu pohlavia), ktorí sa pôjdu pozrieť s čím prišiel maestro tentokrát - a určite nebudú sklamaní. Ostatní môžu Mikea bez pocitu viny vynechať (to nie je výčitka, ale fakt).Viac ()

PinkButterfl

Filmom som bola čiastočne sklamaná, čakala som od neho viac. Nesklamal ma v podstate len môj obľúbený herec - Channing Tatum a jeho skvelý herecký výkon. Inak ma film príliš nezaujal, dej bol dosť slabý a bol len v úzadí striptérskych vystúpení, ktoré ale, treba povedať, boli na vysokej úrovni. Film preto celkovo hodnotím 3 hviezdičkami, nemusím ho vidieť znovu, ale som rada, že som ho videla a Channing Tatum bol neodolateľný . ()

BPetra

Nechápu tak vysoké hodnocení ostatních. Začátek byl docela fajn, ale jinak nuda... nuda... nuda... rádoby dramatický zvrat a pak zase nuda. Navíc (kromě Tatuma) nesympatické postavy a hloupý děj. V posdleních minutách už jsem se jenom ptala - k čemu vlastně takový film je? A pro koho je? Má to být divoká striptérská jízda pro rozjásané ženské? Na to je to moc ukecané. Nebo snad inteligentní film o proměně charakteru jednoho mladého muže? No to snad proboha ne! V půlce se mi chtělo zvednout a prostě odejít. Pokud v tom někdo chce skutečně hledat něco víc, tak prosím. Já jsem ale "to víc" rozhodně neviděla. ()

brano921

Asi najnudnejší film čo som videl v kine za posledne roky. Mňa ani frajerku to moc nebavilo... keby tento film pozerám doma tak to v polke vypnem..bolo to zbytočne dlhé s pomalým dejom .film ma 110 minut no kludne by stačilo keby ma max 70 minut. Myslim že každého trošku naročnejšieho divaka tento film moc bavit nebude ()

kritička

Jediné negativum na celém filmu je ta pipka, co je filmovou ségrou Alexe Pettyfera. Ta by nezahrála ani mrtvou. Podobně jako Kristen Stewart, i tahle nádhera má pouze jeden ksicht a ten točí stále dokola. Ke konci filmu to už bylo únavné a kazilo mi to dojem. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)