Ľahko zabudnuteľný film, v ktorom o nič nejde aj keď sa tvári ako film, v ktorom sa niečo deje a niekam smeruje. Jeden z producentov obsadil sám seba do role, v ktorej mohol síce ukázať svoje údajne predchádzajúce skúsenosti so striptýzom (čo je mi ako chlapovi totálne ukradnuté), ako herec je však stále prototypom a lá Ben "kamenná antiherecká tvár" Affleck. Steven Soderbergh už dávno nemá "trafficovskú" formu, resp. scenáre podľa ktorých točí mu ju nedovolia prejaviť. Nabudúce poprosím film o ceste striptérky za zmyslom života, kde hlavnú rolu bude hrať Scarlett alebo Penelope, potom budem ústretovejší:)(10.12.2012)

• Enšpígl

Asi nejsem dostatečně homo, abych dovedl ocenit tenhle film a dávat filmu plnej počet jen proto že za filmem stojí velký režisérský jméno, to dlouhodobě přenechávám zdejším pozérkům. Nejvíc mě dostalo že jsem se zakous do nedělního oběda přesně v okamžiku když se tam Channing začal holit ptáka, ještě že to nebylo v 5D. Snažím se najít na filmu co nejvíc pozitiv, ale krom hereckých výkonů Matta a Channinga toho moc nevidím, příběh je naivní jak ukrajinská armáda, taneční čísla totálně odfláklý a pokud jde o prdele, tak abych mohl říct super, musel bych mít nick mertax, která mě tenhle film asi 50x doporučovala.(7.4.2014)

• gudaulin

Nikdy jsem striptýzovou šou nenavštívil a kdybych dostal pozvání, s díky bych odmítl. Mám ji totiž zařazenou do stejné kategorie jako wrestling nebo soutěže královny krásy, tedy jako pokleslou šou. A z toho vycházím, respektive ovlivňuje to i mé hodnocení Soderbergova snímku, který jinak považuju za ukázku hodně slušného filmového řemesla. Mám ale problém s tím, že režisér natočil příjemný, kultivovaný a romantický film z prostředí, které příjemné, kultivované a romantické ani v nejmenším není. Zkrátka a dobře, celé to hezky uhlazuje a posouvá do jiné roviny, než by si svět striptérů případně i striptérek a konzumentů jejich šou zasloužil. Britský snímek Do naha! na to šel jinak a chtěl sdělit a prodat divákům něco úplně jiného, a tam jsme si - jak se scénáristou, tak s režisérem - kápli do noty. Celkový dojem: 45 %.(29.12.2014)

Velké překvapení. Čekala jsem ničím neoriginální, podprůměrný film s hlavním hrdinou, který mě kvůli Channingově obsazení bude iritovat, dočkala jsem se sice neškodného, jinak ale docela sympatického snímku s pohlednými představiteli mužských rolí, z nichž snad žádný nepůsobil nepřirozeně. Což jako heterosexuálně orientovaná žena nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. [47th Karlovy Vary International Film Festival](7.7.2012)

Magic Mike je striptér a knihy používá jen jako zátěž k narovnávání bankovek, které mu na place přihopkají v kuličce k obnaženému zadku. Tenhle snímek je Sodenberghovou satisfakcí všem ženám, které se s příteli/manžely/milenci dívají po nocích na nekonečné kriminálky a přisprostlé komedie s anorektickými blonďatými bohyněmi, v bikinách se producírujících po pláži: pokud vidíte tento snímek v dvojici s něžnou polovičkou, nemůžete pak na svalnatá těla hlavních hrdinů říci ani prd. Pro ženy s láskou, režisér. P.S. Pořád nechápu, proč mě to tolik bavilo, Stevene.(22.7.2012)

• Joe Manganiello