Príbeh sám o sebe pomerne jednoduchý a málo záživný, ale na niektorých scénkach sa dalo celkom dobre zabaviť, či už na tej celkovej striptízovej trápnosti alebo na niečom čo aspoň trocha pripomínalo humor. A bolo tu celkom sympatické herecké osadenstvo. Nič zvláštne, ale ten slabší priemer si to hádam zaslúži. 50/100(14.6.2018)

• gudaulin

Nikdy jsem striptýzovou šou nenavštívil a kdybych dostal pozvání, s díky bych odmítl. Mám ji totiž zařazenou do stejné kategorie jako wrestling nebo soutěže královny krásy, tedy jako pokleslou šou. A z toho vycházím, respektive ovlivňuje to i mé hodnocení Soderbergova snímku, který jinak považuju za ukázku hodně slušného filmového řemesla. Mám ale problém s tím, že režisér natočil příjemný, kultivovaný a romantický film z prostředí, které příjemné, kultivované a romantické ani v nejmenším není. Zkrátka a dobře, celé to hezky uhlazuje a posouvá do jiné roviny, než by si svět striptérů případně i striptérek a konzumentů jejich šou zasloužil. Britský snímek Do naha! na to šel jinak a chtěl sdělit a prodat divákům něco úplně jiného, a tam jsme si - jak se scénáristou, tak s režisérem - kápli do noty. Celkový dojem: 45 %.(29.12.2014)

Kto by to povedal, že film o striptéroch, s Tatumom v hlavnej úlohe, bude pre mňa jedným z najväčších prekvapení vlaňajšieho roku. Neskonale zábavné a vtipné, že som mal chvíľami až problém, sústrediť sa na všadeprítomné cinefilné hrátky Mr. Soderbergha, pokorovanie žánrových klišé, ktorým zároveň vzdáva hold a bezchybné herectvo všetkých zúčastnených. Ešte aj ten Tatum zo seba vydal maximum! A posledných desať minút, radím medzi naj scény roku. 90%, skrátka ďalšia pecka najmultižánrovejšieho režiséra súčasnosti(24.10.2013)

Velké překvapení. Čekala jsem ničím neoriginální, podprůměrný film s hlavním hrdinou, který mě kvůli Channingově obsazení bude iritovat, dočkala jsem se sice neškodného, jinak ale docela sympatického snímku s pohlednými představiteli mužských rolí, z nichž snad žádný nepůsobil nepřirozeně. Což jako heterosexuálně orientovaná žena nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. [47th Karlovy Vary International Film Festival](7.7.2012)

Zajímavé téma a rádoby uměcko-nezávislé pojetí, ale vypadá to, že scénárista si místo práce na rozumné zápletce vzal hodně dlouhou dovolenou. Proč by jinak příběhu chyběl děj? Hlavní hrdina se z nepochopitelného důvodu snaží získat úvěr na relativně malou částku, který ani nepotřebuje, protože má hotovost a slušné auto, takže by neměl mít problém začít se svým malým podnikáním. A to je celé téma. Na tradiční romantickou zápletku taky nedojde, resp. film možná skončí tam, kde by jiný začínal. Zbývá už jen pár svlékacích vystoupení, které docela kazí fakt, že pánové v rolích striptérů očividně moc neřeší dietu ani trénink a rozhodně nevypadají dobře. Výjimkou je snad jedině Joe Manganiello, který je ale upozaděný. Alespoň si pak netřeba klást, otázku proč se hlavní postava zajímá o ošklivou dívku s břichem a plochým zadkem... Zajímavý je alespoň šíleně vypadající McConaughey v roli slizkého hubeného šéfa.(18.12.2012)

• Channing Tatum