Bez kalhot

Magic Mike: Bez nohavíc

Magic Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Ruku na srdce, asi jako všechny holky jsem na tenhle film nešla, protože bych se něják extrémně zajímala o ten příběh. A upřímně řečeno, jsem podle ovací, které jsem na to všude slyšela asi čekala trochu něco jiného a byla jsem mírně zklamaná, i když se to celkově vykompenzovalo někerýma těma vystoupeníma. Co mi tady hrozně vadilo (a to je co říct, protože si málokdy stěžuju na kameru) byli naprosto zbytečné zdlouhavé záběry na obličeje některých představitelů, případně občas na krajinu okolí a taky jsem čekala nějáký závěrečný 'tanec' na konec, zrovna bych se na 'It's raining men' znova koukla, kdyby tancoval hlavní part Alex. Zápletka nebyla něják světoborná, ale tady o ten děj moc nešlo. 3*(26.7.2012)

Film, ktorý som v pláne vôbec pozerať ani nemal, ale kladné recenzie a meno režiséra ma presvedčili, že by som mal. Herecké obsadenie je dosť slušné a aj keď niektorý nemajú radi Tatuma, ja som si naňho od G.I. Joe zvykol a sem sa mi fakt hodil. Magic Mike ma zaujal hlavne postavami. Bolo zaujímavé sledovať hlavne postavy a čo sa s nimi bude diať ďalej, humorné scény sa skutočne vydarili, ale chcelo by to hlavne nejakú dejovú líniu, pretože príbeh tu vlastne vôbec ani nie je. 85% - 4*(5.12.2012)

Príbeh sám o sebe pomerne jednoduchý a málo záživný, ale na niektorých scénkach sa dalo celkom dobre zabaviť, či už na tej celkovej striptízovej trápnosti alebo na niečom čo aspoň trocha pripomínalo humor. A bolo tu celkom sympatické herecké osadenstvo. Nič zvláštne, ale ten slabší priemer si to hádam zaslúži. 50/100(14.6.2018)

Nečekal jsem, že u filmu kde se to jen hemží nahými zadky, jejichž majiteli jsou pánové, vydržím až do konce. Soderberghovi musím vyseknout poklonu. Pro mě jednoznačné překvapení. Navíc zjištuji že Tatumovi, přestože si jde docela často zaplavat do uslzeného romantického rybníka, podobné role seknou. Plusem Magic Mika rozhodně je že postrádá jasný a dopředu daný mustr, takže divák nedokáže odhadnout co se v následující scéně přihodí. Na konci samozřejmě všichni držíme Mikeovi palce.(22.10.2012)

Soderbergh natočil film vzrušující pro obě pohlaví, avšak je jasné, že cílené bylo spíše to něžné. Očekávala jsem spíše film, kde bude striptérských představení více než je nutné, ale je tam mnohem více ze "zákulisí" Tatuma a jeho bývalého mentora. Dozvídáme se, jak se Channing/Adam s Mikem seznámil a jak se dostal k oné prácičce, nebo jak se zaučoval. Ačkoliv by v tom nikdo humor nehledal, je ho tam více než dost. Herecké výkony byly podané na maximum (musím se připojit, že McConaughey se v roli slizáka řádně vyřádil), jediná výtka je Cody Horn. Nevím, jestli jí prostě nesedl scénář, ale v podobném snímku už ji vidět nemusím.(13.8.2012)

• Adam Rodriguez