Rozpočet $7miliónovTržby USA $113,721,571Tržby Celosvetovo $170,549,753Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,440,565 //počet predaných kusov 357,870Tržby za predaj DVD v USA $35,911,587 //počet predaných kusov 2,462,564║ Vôbec to nie je také úderné ako by si zaslúžilo. je to len povrchne líznuté, s niekoľkými podarenými vtípkami, či tanečkami, nič bombastické čo by nadmieru strhlo sa nekoná, ide len o ako tak pozerateľný priemer, kde scenár bol zbúchaní cez víkend na žúrke a v druhej polovici šlape už len okukanej moralizačnej šablónke. Takýto druh filmu moc Soderberghovi nesadol, nedokázal dať nič na vrch, plus herci nejak zvlášť nevyniknú, okrem pár kreácii Tatuma, McConaughey skôr v úzadí a až moc jednoducho jednotvárny, určite som čakal viac. /videl v kine: 55%/(9.8.2012)

Kto by to povedal, že film o striptéroch, s Tatumom v hlavnej úlohe, bude pre mňa jedným z najväčších prekvapení vlaňajšieho roku. Neskonale zábavné a vtipné, že som mal chvíľami až problém, sústrediť sa na všadeprítomné cinefilné hrátky Mr. Soderbergha, pokorovanie žánrových klišé, ktorým zároveň vzdáva hold a bezchybné herectvo všetkých zúčastnených. Ešte aj ten Tatum zo seba vydal maximum! A posledných desať minút, radím medzi naj scény roku. 90%, skrátka ďalšia pecka najmultižánrovejšieho režiséra súčasnosti(24.10.2013)

Nečekal jsem, že u filmu kde se to jen hemží nahými zadky, jejichž majiteli jsou pánové, vydržím až do konce. Soderberghovi musím vyseknout poklonu. Pro mě jednoznačné překvapení. Navíc zjištuji že Tatumovi, přestože si jde docela často zaplavat do uslzeného romantického rybníka, podobné role seknou. Plusem Magic Mika rozhodně je že postrádá jasný a dopředu daný mustr, takže divák nedokáže odhadnout co se v následující scéně přihodí. Na konci samozřejmě všichni držíme Mikeovi palce.(22.10.2012)

• verbal

Co myslíte? Když si chce chlap pořádně vyholit prdel, je lepší vosk, laser nebo trpělivá sestra s pinzetou? Já u sledování tohoto "veledíla" úplně slyšel strhávání voskových plátů z pozadí Čuníka Tatůma (ten mimochodem pořád nahoře vypadá, že přechodil dětskou obrnu) a jeho zženštilý jekot, že příště bude raději zase "předstírat" nějakého frigidního Římana. Taky jsem byl na konci docela rozmrzelý, že jsem v těch dvou hodinách vyplněných výhradně gogotanečky naolejovaných Kenů, kteří před tím museli tak rok funět ve fitku, nepostřehl to pronikání do psychiky striptérů, jako někteří osvícenější uživatelé. Jestli to nebude tím, že hoššy patrně pronikali mezi záběry a někde se to profláklo. Každopádně nepochybuji, že všichni místní gayové, metrosexuální fešáci a pubescentní pipky, co nedokáží docenit živočišného, chlupatého chlapa s pořádným panděrem, tuto tupou exhibici pěkně omastí. A docela by mě zajímalo, které obě pohlaví máš konkrétně na mysli, Mařenko.(20.8.2012)

• kingik

Je libo Channingovu klobásu nebo Pettyferovy spodky? Ani jedno bych si nedal, ani kdybych byl krásná blondýna, a ti dva u mě tančili a kroutili prdelí. Tak odporný film, jako je tenhle, jsem už dlouho neviděl. Mně bylo totál špatně z herců, jen když se zjevili před jásajícím publikem. Tatum byl sice velmi zkušený v předvádění toho nej ze svého těla, ale přesto mně z něho bylo na blití. Pettyfer, který je jinak celkem slibný herec, tady úplně herecky propadl, a už jsem hledal sáček, že vrhnu i z něj. Vrcholem byl Matthew McConaughey, vyschlý jak hiv pozitivní. Všichni tři herci, a to je celkem akceptuji, se mně po účinkování v tomhle filmu maximálně zhnusili. Tatum si říkal už o to delší dobu, ale přišlo to až ted a dlouho si žádný film s ním nepustím. Když se film neodehrával ve striptýzovém baru, tak se neuvěřitelně vlekl a byl blábolivý až hrůza. Ani se nechce věřit, že Soderbergh natočí tak neuvěřitelně sterilně film o pánském striptýzu. Film mně připadal, jako by z něj vystříhali nejlepší scény a nechali tam pár scén Tatumova tančení pro jeho pubertální fanynky. Jenže film se právě takovým nebude líbit obsahově. Na film jsem se těšil. Tatum v něm sice využil svých striptérských zkušeností ještě před filmovou kariérou, ale film to byl tak nepříjemně natočený, až jsem ho málem nedokoukal. Vím, že Soderbergh se od sraček posunul ještě k větším a komerčnějším sračkám, ale tohle je fakt moc. Nezábavné, pro hetero chlapa na zblití a pro nadržené fanynky dost neuspokojivé. Kontroverzně zajímavé téma je totiž natočeno dost konvenčně a konzervativně. Pro mě zcela zbytečný film a zatím nejhorší film roku 2012. 10%(29.7.2012)

• - Channing Tatum prohlásil: „Toto je moje labutí píseň. Už nikdy, nikdy víc nebudu dělat nebo říkat nic, co by souviselo se striptýzem." (Sufferer)

• - Snímek byl uveden na 47. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. (LiborGondek)

• - Role Amber byla nabídnuta Jessice Biel, ta ale odmítla. (spiderpig)