Bez kalhot

Magic Mike: Bez nohavíc

Magic Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Channing Tatum si zaprodukoval "nezávislú vzťahovku", ktorá ho ukázala v dospelejšom svetle. Civilné, antipapierové dialógy, miestami až natoľko, že by im zopár konverzačných perličiek skôr pomohlo, než uškodilo. Dva fantastické filmárske momenty - kamerová hračka v úvodnej scéne (dve holky v Tatumovej posteli) a neskoršia scéna so strihom z mobilu (vytočenie čísla na holku) na dvojicu, už ležiacu a objímajúcu sa na posteli. Mimo to ale prenudená voda s fádnym hereckým výkonom hlavnej postavy, ktorá to mala držať nad vodou.(24.9.2012)

• Enšpígl

Asi nejsem dostatečně homo, abych dovedl ocenit tenhle film a dávat filmu plnej počet jen proto že za filmem stojí velký režisérský jméno, to dlouhodobě přenechávám zdejším pozérkům. Nejvíc mě dostalo že jsem se zakous do nedělního oběda přesně v okamžiku když se tam Channing začal holit ptáka, ještě že to nebylo v 5D. Snažím se najít na filmu co nejvíc pozitiv, ale krom hereckých výkonů Matta a Channinga toho moc nevidím, příběh je naivní jak ukrajinská armáda, taneční čísla totálně odfláklý a pokud jde o prdele, tak abych mohl říct super, musel bych mít nick mertax, která mě tenhle film asi 50x doporučovala.(7.4.2014)

Rozpočet $7miliónovTržby USA $113,721,571Tržby Celosvetovo $170,549,753Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,440,565 //počet predaných kusov 357,870Tržby za predaj DVD v USA $35,911,587 //počet predaných kusov 2,462,564║ Vôbec to nie je také úderné ako by si zaslúžilo. je to len povrchne líznuté, s niekoľkými podarenými vtípkami, či tanečkami, nič bombastické čo by nadmieru strhlo sa nekoná, ide len o ako tak pozerateľný priemer, kde scenár bol zbúchaní cez víkend na žúrke a v druhej polovici šlape už len okukanej moralizačnej šablónke. Takýto druh filmu moc Soderberghovi nesadol, nedokázal dať nič na vrch, plus herci nejak zvlášť nevyniknú, okrem pár kreácii Tatuma, McConaughey skôr v úzadí a až moc jednoducho jednotvárny, určite som čakal viac. /videl v kine: 55%/(9.8.2012)

Zadek sem, zadek tam, zadek všude kam se podívám.. Takhle vypadá můj ráj :D Příběh o tom, že každá práce stojí za hovno, ale na tuhle se tak dobře kouká :) A ty jejich vystoupení měla nejen sexy náboj, ale parádní námět.. Pánové prominou, ale u tohohle se ženská nemůže nudit :)))(28.10.2013)

I když zde chasník Channing Tatum stále budí dojem hlavní postavy béčkového dramatu o mariňácích ve výcvikovém táboře, přeci jen jsem konečně zaznamenala světlejší chvilky v jeho projevu, zejména v humorných částech, o posunu v pohybových dovednostech nemluvě! I když kalhoty v názvu filmu nikdy nevěstí nic dobrého (viz "Příběhy kožených kalhot", "Sesterstvo putovních kalhot" :-)) a samo odvíjení příběhu by předvídal i největší prosťáček, přesto v něm bylo cosi, za co stálo ho vidět a dost se lišil od namistrovaného stylu režiséra, který má namistrované i příjmení, a ke kterému chovám zvláštní nedůvěru, přestože si v mém hodnocení nestojí úplně špatně. Takže, i když nepatřím do psychózového davu pištících bab pod pódiem a za tanga striptéra bych nezastrčila ani xeroxovou stovku, zřejmě bych se nebránila dát si to někdy ještě jednou, už pro tu zábavnou choreografii.(9.5.2013)

• Olivia Munn

• - Channing Tatum prohlásil: „Toto je moje labutí píseň. Už nikdy, nikdy víc nebudu dělat nebo říkat nic, co by souviselo se striptýzem." (Sufferer)

• - Pojmenování Kouzelný Mike by pro Čechy nebylo nikterak zajímavé, proto získal film český distribuční název Bez kalhot. (LiborGondek)

• - Film byl natočen za dva měsíce ve městě Tampa, kde Channing Tatum pracoval jako striptér, když mu bylo 19 let. (Aelita)