Reklama

Reklama

VOD (1)

Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

(více)

Videa (33)

Trailer 1

Recenze (542)

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Ruku na srdce, asi jako všechny holky jsem na tenhle film nešla, protože bych se něják extrémně zajímala o ten příběh. A upřímně řečeno, jsem podle ovací, které jsem na to všude slyšela asi čekala trochu něco jiného a byla jsem mírně zklamaná, i když se to celkově vykompenzovalo někerýma těma vystoupeníma. Co mi tady hrozně vadilo (a to je co říct, protože si málokdy stěžuju na kameru) byli naprosto zbytečné zdlouhavé záběry na obličeje některých představitelů, případně občas na krajinu okolí a taky jsem čekala nějáký závěrečný 'tanec' na konec, zrovna bych se na 'It's raining men' znova koukla, kdyby tancoval hlavní part Alex. Zápletka nebyla něják světoborná, ale tady o ten děj moc nešlo. 3* ()

jojinecko 

všechny recenze uživatele

Ľahko zabudnuteľný film, v ktorom o nič nejde aj keď sa tvári ako film, v ktorom sa niečo deje a niekam smeruje. Jeden z producentov obsadil sám seba do role, v ktorej mohol síce ukázať svoje údajne predchádzajúce skúsenosti so striptýzom (čo je mi ako chlapovi totálne ukradnuté), ako herec je však stále prototypom a lá Ben "kamenná antiherecká tvár" Affleck. Steven Soderbergh už dávno nemá "trafficovskú" formu, resp. scenáre podľa ktorých točí mu ju nedovolia prejaviť. Nabudúce poprosím film o ceste striptérky za zmyslom života, kde hlavnú rolu bude hrať Scarlett alebo Penelope, potom budem ústretovejší:) ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Je libo Channingovu klobásu nebo Pettyferovy spodky? Ani jedno bych si nedal, ani kdybych byl krásná blondýna, a ti dva u mě tančili a kroutili prdelí. Tak odporný film, jako je tenhle, jsem už dlouho neviděl. Mně bylo totál špatně z herců, jen když se zjevili před jásajícím publikem. Tatum byl sice velmi zkušený v předvádění toho nej ze svého těla, ale přesto mně z něho bylo na blití. Pettyfer, který je jinak celkem slibný herec, tady úplně herecky propadl, a už jsem hledal sáček, že vrhnu i z něj. Vrcholem byl Matthew McConaughey, vyschlý jak hiv pozitivní. Všichni tři herci, a to je celkem akceptuji, se mně po účinkování v tomhle filmu maximálně zhnusili. Tatum si říkal už o to delší dobu, ale přišlo to až ted a dlouho si žádný film s ním nepustím. Když se film neodehrával ve striptýzovém baru, tak se neuvěřitelně vlekl a byl blábolivý až hrůza. Ani se nechce věřit, že Soderbergh natočí tak neuvěřitelně sterilně film o pánském striptýzu. Film mně připadal, jako by z něj vystříhali nejlepší scény a nechali tam pár scén Tatumova tančení pro jeho pubertální fanynky. Jenže film se právě takovým nebude líbit obsahově. Na film jsem se těšil. Tatum v něm sice využil svých striptérských zkušeností ještě před filmovou kariérou, ale film to byl tak nepříjemně natočený, až jsem ho málem nedokoukal. Vím, že Soderbergh se od sraček posunul ještě k větším a komerčnějším sračkám, ale tohle je fakt moc. Nezábavné, pro hetero chlapa na zblití a pro nadržené fanynky dost neuspokojivé. Kontroverzně zajímavé téma je totiž natočeno dost konvenčně a konzervativně. Pro mě zcela zbytečný film a zatím nejhorší film roku 2012. 10% ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Velké překvapení. Čekala jsem ničím neoriginální, podprůměrný film s hlavním hrdinou, který mě kvůli Channingově obsazení bude iritovat, dočkala jsem se sice neškodného, jinak ale docela sympatického snímku s pohlednými představiteli mužských rolí, z nichž snad žádný nepůsobil nepřirozeně. Což jako heterosexuálně orientovaná žena nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. [47th Karlovy Vary International Film Festival] ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Obrácené díže na těsto z Full Monty nám vystřídaly pekáče buchet, ale poselství je de facto stejné. I striptér může mít city.. Dřina v posilovně, solárko, bolestivá depilace a lámání si hlav s choreografií vyváženy mottem sex, drogy a rovnání zmuchlaných bankovek. Vyložil jsem si to tak, že dlouhodobě tohle řemeslo můžou dělat jen prostoduché lopaty, ale zase, někdo to dělat musí.. Soderberghův řemeslný standard je sice v rámci konkurence nadstandard, ale jinak je Magic Mike prázdný jak peněženka striptéra s bílou chlupatou prdelí.. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (18)

Související novinky

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)

Reklama

Reklama