• kingik

Je libo Channingovu klobásu nebo Pettyferovy spodky? Ani jedno bych si nedal, ani kdybych byl krásná blondýna, a ti dva u mě tančili a kroutili prdelí. Tak odporný film, jako je tenhle, jsem už dlouho neviděl. Mně bylo totál špatně z herců, jen když se zjevili před jásajícím publikem. Tatum byl sice velmi zkušený v předvádění toho nej ze svého těla, ale přesto mně z něho bylo na blití. Pettyfer, který je jinak celkem slibný herec, tady úplně herecky propadl, a už jsem hledal sáček, že vrhnu i z něj. Vrcholem byl Matthew McConaughey, vyschlý jak hiv pozitivní. Všichni tři herci, a to je celkem akceptuji, se mně po účinkování v tomhle filmu maximálně zhnusili. Tatum si říkal už o to delší dobu, ale přišlo to až ted a dlouho si žádný film s ním nepustím. Když se film neodehrával ve striptýzovém baru, tak se neuvěřitelně vlekl a byl blábolivý až hrůza. Ani se nechce věřit, že Soderbergh natočí tak neuvěřitelně sterilně film o pánském striptýzu. Film mně připadal, jako by z něj vystříhali nejlepší scény a nechali tam pár scén Tatumova tančení pro jeho pubertální fanynky. Jenže film se právě takovým nebude líbit obsahově. Na film jsem se těšil. Tatum v něm sice využil svých striptérských zkušeností ještě před filmovou kariérou, ale film to byl tak nepříjemně natočený, až jsem ho málem nedokoukal. Vím, že Soderbergh se od sraček posunul ještě k větším a komerčnějším sračkám, ale tohle je fakt moc. Nezábavné, pro hetero chlapa na zblití a pro nadržené fanynky dost neuspokojivé. Kontroverzně zajímavé téma je totiž natočeno dost konvenčně a konzervativně. Pro mě zcela zbytečný film a zatím nejhorší film roku 2012. 10%(29.7.2012)

Film Bez kalhot je zde definován jako drama a komedie, avšak ani jeden ze žánrů nenaplňuje natolik, abych byl spokojený s celkovým výsledkem. Co se týká humorné stránky, tak jsem se snad nejvíce pobavil u scény Channing Tatum á la Marilyn Monroe, jinak zbytek byly scény spíše lehce úsměvné, kterých bylo ale pomálu. Vážná linie filmu také moc nefungovala, nebo jsem možná až moc náročný, nicméně jsem čekal něco hlubšího (v rámci možností s ohledem na námět). Zkrátka snímek, který úplně nejvíce docení dámy/pánové ujíždějící na metrosexuálních mužích, kteří tancují v tangách.(14.7.2013)

• Darneth

Uznávám, aby lesbu jako jsem já napadlo koukat na film o striptérech, co celou stopáž kvedlaj bimbasama a třepou zadky do rytmu s namaštěnými buchtami, je hodně divný :D Ne, vážně jsem tímto nezkoušela mou orientaci a můžu s klidem říct, že to na mě absolutně, ani ždibec nezapůsobilo. Příště se raděj podívám na porno. Můžu si totiž vybrat alespoň protagonisty a různých estrádních čísel se tam člověk taky hojně dočká :D(29.6.2015)

Film, ktorý som v pláne vôbec pozerať ani nemal, ale kladné recenzie a meno režiséra ma presvedčili, že by som mal. Herecké obsadenie je dosť slušné a aj keď niektorý nemajú radi Tatuma, ja som si naňho od G.I. Joe zvykol a sem sa mi fakt hodil. Magic Mike ma zaujal hlavne postavami. Bolo zaujímavé sledovať hlavne postavy a čo sa s nimi bude diať ďalej, humorné scény sa skutočne vydarili, ale chcelo by to hlavne nejakú dejovú líniu, pretože príbeh tu vlastne vôbec ani nie je. 85% - 4*(5.12.2012)

Jedno z mnoha dalších děl Stevena Soderbergha, které je téměř na pomezí dokonalosti a zároveň trpí jemnou vyvanulostí, která ho ve finále umístí pouze do škatulky "velmi dobrý film". Soderbergh tu opět mistrně staví podstatnou část snímku na hercích samotných, byť jim, kromě tradičně excelujícího McConaugheyho, nedává mnoho prostoru k osobnostní exhibici. Mnoho situací a výrazů tady umně shrnuju jedním nebo dvěma přesnými gesty, vše podepřeno jeho (jako obvykle) špičkovou kamerou. Hodnocení zde odpovídá obecnému vnímaní MAGIC MIKE: na první pohled film o sexy male striptérech, pro mnohé díváky však s nečekaně přidanou hloubkou. Rozhodně se toho ale nebojte.(17.3.2017)

• Adam Rodriguez

• - Film byl natočen za dva měsíce ve městě Tampa, kde Channing Tatum pracoval jako striptér, když mu bylo 19 let. (Aelita)

• - Roli ve filmu odmítl kubánský herec William Levy. (R´Hell)

• - Pojmenování Kouzelný Mike by pro Čechy nebylo nikterak zajímavé, proto získal film český distribuční název Bez kalhot. (LiborGondek)