Bez kalhot

Magic Mike: Bez nohavíc

Magic Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Magic Mike je striptér a knihy používá jen jako zátěž k narovnávání bankovek, které mu na place přihopkají v kuličce k obnaženému zadku. Tenhle snímek je Sodenberghovou satisfakcí všem ženám, které se s příteli/manžely/milenci dívají po nocích na nekonečné kriminálky a přisprostlé komedie s anorektickými blonďatými bohyněmi, v bikinách se producírujících po pláži: pokud vidíte tento snímek v dvojici s něžnou polovičkou, nemůžete pak na svalnatá těla hlavních hrdinů říci ani prd. Pro ženy s láskou, režisér. P.S. Pořád nechápu, proč mě to tolik bavilo, Stevene.(22.7.2012)

Hodně pohodová oddychovka, od které jsem po pravdě po stránce příběhové moc nečekala, a spíše jsem se jako asi většina ženských tady, chtěla pokochat :)) Nakonec to ale není žádná typická předvídatelná odrhovačka o klukovi, co byl chudý a tak si velice nerad přivydělával striptýzem, a jak nakonec ke štěstí přišel.. Ani ta romantická linka není vlastně vůbec přeslazená, takže film je pro mě vcelku hodně příjemným překvapením. Channing si vedl dobře, i když já bych strkala bankovky spíš Alexovi :) Jediné opravdové mínus celého filmu je obsazení McConaugheyho. Ten chlap prostě špatně vypadá, a ještě neumí hrát. Na něj bych při vystoupení patrně házela rajčata, kdepak bankovky. Navíc ve filmu mezi kluky nezapadl. Co taky trochu zamrzelo byl konec. Když už se příběh rozjel, tak se najednou objevily závěrečné titulky.. Zkrátka takové nemastné neslané nic. Ale na druhou stranu musím vyzdvihnout psycho záběry, kdy se Adam (A.Pettyfer) sjel, to byla taková psychedelická lahůdka. Dala bych 5*, ale kvůli podivnému zakončení a McConaughemu budu přísnější.(29.8.2012)

Zajímavé téma a rádoby uměcko-nezávislé pojetí, ale vypadá to, že scénárista si místo práce na rozumné zápletce vzal hodně dlouhou dovolenou. Proč by jinak příběhu chyběl děj? Hlavní hrdina se z nepochopitelného důvodu snaží získat úvěr na relativně malou částku, který ani nepotřebuje, protože má hotovost a slušné auto, takže by neměl mít problém začít se svým malým podnikáním. A to je celé téma. Na tradiční romantickou zápletku taky nedojde, resp. film možná skončí tam, kde by jiný začínal. Zbývá už jen pár svlékacích vystoupení, které docela kazí fakt, že pánové v rolích striptérů očividně moc neřeší dietu ani trénink a rozhodně nevypadají dobře. Výjimkou je snad jedině Joe Manganiello, který je ale upozaděný. Alespoň si pak netřeba klást, otázku proč se hlavní postava zajímá o ošklivou dívku s břichem a plochým zadkem... Zajímavý je alespoň šíleně vypadající McConaughey v roli slizkého hubeného šéfa.(18.12.2012)

Příjemný film, ale Soderbergh má vážně na víc. To je holt ten dvojí metr - kdyby to natočil kdokoliv jiný, řeknu si, že je to překvapivě vkusné a překvapivě nehloupé, ale u někoho jako Soderbergh si to prostě myslet nedokážu. Tahle vkusnost a nehloupost je opravdu minimum, co od něj při jeho schopnostech očekávám, a že jsem je dostal, mi nemůže stačit.(10.7.2012)

V hledištních hodně prázdnotou skomírajících prostorách jsem tušil, že asi něco není úplně v pořádku neb z 90procent tam bylo dámské diváctvo nepočítaje jeden homosexuální pár složen z pánů tvorstva. Naštěstí vše v pořádku bylo. Filmové dílko bylo vtipné, pohodové, plné obnažených mužských posilovnou obdařených těl i mužské oko bylo na pár chvil potěšeno odhaleným ženským půvabem. Steven Soderbergh předvedl jak se z minimálního děje bez nijakých výrazných scénáristických kudrdlinek dá udělat film, který nenudí ba i diváka baví. Matthew McConaughey jako vždy zahrál to co zahrát má a jeho sebevědomí zůstalo neotřeseno ani když se zbavil toho mála co na sobě měl a zůstal tak jak název filmu napovídá, zůstal bez kalhot.(23.7.2012)

• - Kvůli roli ostříleného striptéra Dallase musel Matthew McConaughey podstoupit depilaci hrudníku, při které se rozplakal. (Sufferer)

• - Channing Tatum se dříve živil jako striptér, film do jisté míry vychází také z jeho příběhu. (R´Hell)

• - Film byl natočen za dva měsíce ve městě Tampa, kde Channing Tatum pracoval jako striptér, když mu bylo 19 let. (Aelita)