Soderbergh opisuje osmdesátkové schéma s takovou přesností až to hezké není, ale komu to vadí? Magic Mike je letní jednoduchá a přímočará zábava, která svůj účel pobavit plní do posledního puntíku. Ještě, že si to s tím věšením filmařiny na hřebík Steven rozmyslel. Ps: z Tatuma si už srandu dělat nebudu.(8.7.2012)

Channing Tatum si zaprodukoval "nezávislú vzťahovku", ktorá ho ukázala v dospelejšom svetle. Civilné, antipapierové dialógy, miestami až natoľko, že by im zopár konverzačných perličiek skôr pomohlo, než uškodilo. Dva fantastické filmárske momenty - kamerová hračka v úvodnej scéne (dve holky v Tatumovej posteli) a neskoršia scéna so strihom z mobilu (vytočenie čísla na holku) na dvojicu, už ležiacu a objímajúcu sa na posteli. Mimo to ale prenudená voda s fádnym hereckým výkonom hlavnej postavy, ktorá to mala držať nad vodou.(24.9.2012)

Sympatická, stylová a vlastně i odvážná podívaná do světa naolejovaných paží, vyrýsovaných sixpacků, oholených nohou a sexuální choreografie. V centru dění je nenáročná zábava, nekomplikovaný, splachovací děj a působivá taneční čísla na perfektně nasvícených pódiích. I v tom všem povrchním paření, drogování a sexování však dokáže vyplout na povrch Mikeovo dobré srdce a cílevědomý charakter, je to člověk toužící se ze své škatulky striptéra vymanit, ale život mu neustále háže klacky pod nohy. Výsledkem je po všech stránkách fajn pocit, jak z osudů postav, tak z poměrně kvalitní filmařiny... Jen otázkou zůstává, jak dlouho asi vydrži? 7/10(2.4.2013)

Jedno z mnoha dalších děl Stevena Soderbergha, které je téměř na pomezí dokonalosti a zároveň trpí jemnou vyvanulostí, která ho ve finále umístí pouze do škatulky "velmi dobrý film". Soderbergh tu opět mistrně staví podstatnou část snímku na hercích samotných, byť jim, kromě tradičně excelujícího McConaugheyho, nedává mnoho prostoru k osobnostní exhibici. Mnoho situací a výrazů tady umně shrnuju jedním nebo dvěma přesnými gesty, vše podepřeno jeho (jako obvykle) špičkovou kamerou. Hodnocení zde odpovídá obecnému vnímaní MAGIC MIKE: na první pohled film o sexy male striptérech, pro mnohé díváky však s nečekaně přidanou hloubkou. Rozhodně se toho ale nebojte.(17.3.2017)

Nic jsem nečekala, ale jde o jednu z nejlepších komedií, kterou jsem zatím v letošním roce viděla, už dlouho jsem se tak nenasmála a smálo se celé kino (složené především z ženského publika). Snad neexistuje možnost, že by jakákoliv žena odcházela z kina nespokojená. A navíc, nejen, že je to děsně zábavný film, ale je i chytrý. Soderbergh se snaží vyhnout všem žánrovým klišé a když už to vypadá, že film přece jen sklouzne k šabloně podle Hollywoodu, tak Soderbergh to vždy zvládne vzít nějakou oklikou. Nejslabších je asi posledních dvacet minut, kdy film začne hrát trochu na vážnější strunu, ale i tak jsem se královsky bavila. Herecky přesné. Matthew McConaughey vládne a Channing Tatum? Magic Mike je zatím nejlepší a nejlépe zahraná role v jeho dosavadní kariéře. Výborná chuťovka, která se bude často promítat na dámských nočních jízdách.(20.8.2012)

• Adam Rodriguez