poster

Zabij mě něžně

 • USA

  Killing Me Softly

 • Slovensko

  Zabi ma nežne

Thriller / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2002, 100 min

Režie:

Kaige Chen

Scénář:

Kara Lindstrom

Kamera:

Michael Coulter

Hudba:

Patrick Doyle

Producenti:

Joe Medjuck

Střih:

Jon Gregory

Scénografie:

Gemma Jackson
(další profese)
 • FeiNike
  **

  Hlboko podpriemerný erotický thriller, v ktorom som zaregistroval erotiku, ale s napätím sme sa akosi minuli.. Takže aspoň ten vášnivý sex a ešte pár pousmiatí sa nad nechcene [alebo žeby chcene?] absurdným vyznením niektorých scén..grahamová Heather je síce veľmi chutná, ale jej postava vďaka scenáru a mám podozrenie že čiastočne i kvôli jej hereckému nenadaniu, celý čas pôsobí ako hlúpučká a ešte k tomu aj nadržaná hus..Ralphov brat našťastie zvláda významne uprené pohľady i presvedčivé herectvo, jeho klišoidne napísaný charakter mu to ale celé úspešne kazí..A tak čo mi z Killing Me Softly najviac utkvie v pamäti je nepríjemné prekvapenie spôsobené tým, že režisér masterpiecu Zbohom moja konkubína je schopný natočiť i niečo tak bezkrvné a nepresvedčivé ako je toto.(12.12.2009)

 • EdaS
  ***

  Docela příjemný (když nebudete moc používat mozek) a pěkně natočený thriller podle zcela tuctového scénáře. Hodně zachraňuje překrásná (a nahá) Heather Graham spolu s patřičně tajemným Josephem Fiennesem. A hodně se mi líbila i hudba. Když nečekáte nic extra, můžete být docela spokojeni. P.S. Při sledování tohohle filmu mi na mysli vytanulo hodně snímků, ale nejvíc se Zabij mě něžně podobá Hitchcockovu Podezření (Suspicion).(10.5.2003)

 • Violeta
  ***

  Do poloviny 5*, od poloviny n u l a, tam už pro mě film nepokračoval. Od začátku jsem se skoro tetelila blahem - krásný, rajcovní vztah, zajímavá herecká dvojka, celé takové zááhadné - v čele s Nataschou McElhone to pro mě byla strašně zajímavá mozaika. Jenže. Pak si zřejmě některý z tvůrců dobře (nebo spíš zoufale špatně) ubalil. Zbytek byl tak smutný kino, že to odmítám brát jako regulérní a oficiální součást filmu. No nebojim se to napsat - urazilo mě to!! :) Vopruz!(12.3.2008)

 • Radyo
  **

  Spíše podprůměrný thriller, v němž alespoň mužskou část populace zaujme několikrát obnažená Heather Grahamová. Pravda, v jejím případě je na co se dívat, ale jinak je tenhle film dost velkým zklamáním. Celé je to natočeno jakoby bez zájmu a s vědomím, že to stejně skončí na videokazetách. Prostě nic moc.(7.3.2004)

 • ScarPoul
  *

  Nefunkčné hádam vo všetkých rovinách. Možno ešte tá Doylová úvodná téma a prsia Heather Graham. Inak je to absolútne zbytočný film. Bez napätia, bez poriadnej drámy a tiež bez výraznejších citových prepojení medzi postavami. Hra na mačku a myš sa nekoná a celé to veľmi rýchlo zbehne do tupučkého televízneho "thrilleru". Ale presah takmer nulový. Na to aký je pre mňa Kaige Chen režisér sa jedná o neuveriteľne zlý krok vedľa. A posledných pár minút aj výslednú pointu som doslova pretrpel.(24.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace