Náhodné setkání půvabné Alice s tajemným Adamem skončilo zcela klasicky. V posteli. To co Alice považuje za unáhlený flirt, přerůstá ve spalující vášeň a citové pouto k muži o jehož životě neví vůbec nic. Pod maskou pozorného partnera skrývá Adam, vrcholový horolezec a vynalézavý milenec, svou druhou tvář. A z jeho minulosti teď přichází hrozba ohrožující Alici. (oficiální text distributora)

zero_zelo

hm, tak tady sou nejzábavnější asi akorát ty milostný scény... vilné pohledy magického josepha mě rajcujou asi jako pleny pro důchodce, zápletka jak z pavlače a hudba z kreslený pohádky 50s. ()

Feacher

Spoustu lidí to již popsalo přede mnou, takže jen rychle - všichni víme, kvůli které postavě se film vyplatí zhlédnout, příběh docela obyčejný, závěr u přemýšlivějších předpovidatelný. Není to tak špatné, jak někteří píšou, ale podruhé to vidět nemusím, vše působí trochu levným dojmem, hudbou počínaje, napsáním pokračujíc a zpracováním konče. Ale že to není zlé, za tím si stojím, 55% je málo, 60-65% by odpovídalo. ()

stebetalka

Tak tohle je fakt podhodnocený! U tohohle filmu mrazí v zádech a to celkem slušně a kdo by nechtěl zažít takový vzrůšo?:-)))) Podle mě jedním slovem paráda na sobotní večer při vínku... ()

kritička odpad!

Fakt to měl bejt thriller? Vždyť to bylo light porno pro dvanáctiletý děcka. Bože ... kde jsou ty časy, kdy jsme zahlédli v televizi prsa a byli jsme z toho všichni úplně mimo a psali jsme do Novy stížnosti. Časy jsou pryč a tenhle hrůznej film taky! Díky bohu. ()

Ganka

Divím se, že má film tak nízké hodnocení. Podle mě to mělo všechno, co má romantické drama s thillerovými prvky mít - divoký sex, zapletku, peripetii i katarzi. To vše obohacené o perverzní sourozence a všetečnou manželku. Parádní děj spolu s démonickým krasavcem Josephem Fiennesem se postará o příjemnou podívanou. ()