Náhodné setkání půvabné Alice s tajemným Adamem skončilo zcela klasicky. V posteli. To co Alice považuje za unáhlený flirt, přerůstá ve spalující vášeň a citové pouto k muži o jehož životě neví vůbec nic. Pod maskou pozorného partnera skrývá Adam, vrcholový horolezec a vynalézavý milenec, svou druhou tvář. A z jeho minulosti teď přichází hrozba ohrožující Alici. (oficiální text distributora)

slovan1

Nebýt Heather Graham tak to je brak... O hodně slabší oproti podobně laděným thrillerům. Atmosféra žádná, děj docela předvidatelný... ()

Kanibal

Podprůměrný thriller, který absolutně ztrácí na zajímavosti ve chvíli, kdy po dvaceti minutách odhalíte vyústění zápletky a pak už jen můžete se zájmem sledovat ladné křivky těla Heather Graham. ()

wosho

Ukázkový průměrný erotický thriller, jenž zaujme maximálně obsazením. Základní instikt asi nikdy nebude překonán. ()

ti88na

Úplne priemerný thriller, ktorého zápletka už bola veľmi veľa krát spracovaná v podobných filmoch prevažne kanadskej produkcie. Tento zachraňuje celkom dobré herecké výkony hlavných predstaviteľov a aj to, že film nie je vyslovene nudný a v podstate sa dočkáte konca bez toho, aby ste mali pocit, že film pozeráte 3 hodiny. Neviem prečo ale nezdieľam príliš sympatií k herečke Heather Graham, a tak je tomu aj v tejto snímke, hoci podala celkom slušný výkon aj keď pri tom musí byť nahá. Joseph Fiennes je už iná šálka kávy a hoci tu podal iba priemerný výkona, úplne to stačilo. ()

Paity

Skoro je to jako sci-fi, aby se Heather Graham objevila v nějakém filmu oblečená a zůstala tak v po celou dobu jeho trvání. ()

Haymar

Předvídatelný thriller bez napětí a bez šťávy s dějovými zvraty, které jsou do příběhu roubovány tak násilně, až to diváka bolí! Jediné, co to vše alespoň trochu zachraňuje, je Heather Graham a docela slušně natočené erotické scénky... ()

sona123

Ne každému filmu se povede, aby byl atraktivní a neztratil na kráse ani po čase (teda, ono se to povede asi málokterému) - a u Killing softly jsou léta znát už po 10 letech. To je tak, když příběh za moc nestojí. Killing me softly je průměrný thriller, na který se dá koukat večer, když konkurence je slabší, ale cíleně si ho vybrat jako celovečerní film, to už asi ne.... ()

jilda

Asi celkem koukatelné pro něžné pohlaví, mě však tento film nic neříká. Musím ale ocenit nádhernou Heather Graham a pád docela dobrých erotických scén. ()

dosig

Zajímavý příběh, ke konci trochu pokulhává rádoby šokující zápletkou. Heather Graham rozhodně hrát neumí, nicméně asi zaujme pánské diváky svou nahotou (když už ničím jiným), Joseph Fiennes se naopak na roli celkem hodí. Film neurazí ani nepřekvapí boužel.....SPOILER: mimochodem, hledaní mrtvoly na hřbitově?? to je jak hledání jehly v kupce jehel.. ()

adriane9

Ovšem ty erotické scény byly fakt pecka! Joseph Fiennes není k zahození a nebýt toho divného konce dám hvězdu navíc.. Faktem je že to pravý thriller opravdu není, ale líbil se mi dobrý námět a kopa vášně,což já jako milovník děsně oceňuji :). ()

Heroine odpad!

Skutečně nepatřím do té skupiny diváků, kteří dají hvězdičku za nahou Grahamovou... To já spíš naopak, trapné milostné scény a neoblečenost již zmiňované herečky, to totiž u mně teprve korunovali na odpad. Jinak je to ale nezábavné, neoriginální, a velice hloupé. ()

MickeyStuma

Alice na ulici náhodně potká Adama a její život dostane zcela jiný ráz. Nastaly chvíle plné sexu a vášně, které zapříčinily rozchod Alice se svým přítelem Jakem, se kterým vedla život stereotypně poklidný a za Adama se vdá. Jenomže zapomněla na jedno zásadní. O Adamovi vlastně kromě toho, že je mediálně známý horolezec, vůbec nic neví. A do toho začnou přicházet varovné vzkazy. Erotických thrillerů není zase až tak moc, aby se se zájmem o ně dalo vybírat. Ale když se nějaký nový objeví, hlavně pánská část diváků se má na co těšit. První polovina tohoto snímku je hlavně pro ně, i když dámy ucelenou romantickou atmosférou si také mohou přijít na své. Jakmile se ale stopáž dostane přes svoji polovinu, rázem se dějství mění v thriller plný tajemství a zvídavých otázek. Snímek si udržuje romantický tón i v dramatických částech a komorní zásadovost vyprávění. Takže je snímek žánrově zcela prost nervydrásajícího napětí a šokujícího finále, i když by se dalo říct, že rozuzlení předvídatelné zrovna nijak zvlášť není. Heather Graham a Joseph Fiennes dělali jen to, co po nich chtěl scénář a tak co se týče psychologie postav a razantnost v jejich činech, nelze jim nic vyčítat. Ano, scénář by mohl být zásaditější v dramatizaci, ale je otázkou na koho je snímek vlastně cílený. Pro mužské nebo ženské diváky? Dalo by se říci, že to druhé. V rámci napětí snímek tedy značně selhává, a možná je to i záměr, ale jinak svůj vypravěčský potenciál v rámci růžové knihovny má. ()

Barak

Stejně myslím, že je to nějaké divné. Potkat někoho na přechodu, říct mu jméno a hned "hup na to". No ale i to se někdy stává, že.... Je tam i trocha toho napětí, a ten sex je taky celkem v klidku. Ale jedna věc mě fakt štve! Když už to dělali na podlaze, na stole, ve stoje, venku atd., tak proč to taky nezkusili ve sprše?!? Sakra.... 5/10 ()

frbulka

V určitém věku se mi to hodně líbilo, hlavně kvůli sexy Fiennesovi a milostným scénám. Jenže ten věk už bohužel (bohudík?) odvál čas a Killing Me Softly je jen dalším z řady podobných snímků. Ale nedívá se na něj špatně. ()

FeiNike

Hlboko podpriemerný erotický thriller, v ktorom som zaregistroval erotiku, ale s napätím sme sa akosi minuli.. Takže aspoň ten vášnivý sex a ešte pár pousmiatí sa nad nechcene [alebo žeby chcene?] absurdným vyznením niektorých scén..grahamová Heather je síce veľmi chutná, ale jej postava vďaka scenáru a mám podozrenie že čiastočne i kvôli jej hereckému nenadaniu, celý čas pôsobí ako hlúpučká a ešte k tomu aj nadržaná hus..Ralphov brat našťastie zvláda významne uprené pohľady i presvedčivé herectvo, jeho klišoidne napísaný charakter mu to ale celé úspešne kazí..A tak čo mi z Killing Me Softly najviac utkvie v pamäti je nepríjemné prekvapenie spôsobené tým, že režisér masterpiecu Zbohom moja konkubína je schopný natočiť i niečo tak bezkrvné a nepresvedčivé ako je toto. ()

haWranka

Chech, ještě teď vzpomínám, jak tenhle film na konci roku přinesla moje spolužačka do suplovaný hodiny a nikdo netušil o čem to je. A pak už to profesorka nestihla zarazit, protože třicet puberťáků to chtělo dokoukat. Tenkrát se mi to líbilo hlavně kvůli tý provokaci, ale i dneska si to ráda zopáknu. Nedá se říct, že by to byl bůhví jakej snímek. Ale Heather Graham je roztomilá a Joseph Fiennes je dokonale uhrančivej. Śkoro až děsivej. Rozhodně to neni žádná katastrofa;) ()

E lan

Svým zpracováním mírně nadprůměrný erotický thriller. Fiennes je znovu vynikající, Heather zase až moc naivní. Závěrečné rozuzlení je nejprve zklamáním a poté příjemným překvapením. Dobrý film na takové to domácí koukání:-) ()