Náhodné setkání půvabné Alice s tajemným Adamem skončilo zcela klasicky. V posteli. To co Alice považuje za unáhlený flirt, přerůstá ve spalující vášeň a citové pouto k muži o jehož životě neví vůbec nic. Pod maskou pozorného partnera skrývá Adam, vrcholový horolezec a vynalézavý milenec, svou druhou tvář. A z jeho minulosti teď přichází hrozba ohrožující Alici. (oficiální text distributora)

Toochman

Nevím, co tím chtěl básník říci. Film vtipně označený za thriller postrádá jakýkoli náznak napětí, konec je čitelný téměř od začátku a všemu zmaru vévodí komický zpracované pády a lety "rádoby lezců"... ()

KdG

Tady se Heather oproti filmu Guru svlíkla celkem častokrát, ale dějově to byla pěkná blbost takže za 3 ***. ()

fojtas

cely film je spise prumerem, ale za co si zaslouzi hvezdicku je rozhodne to, ze vsechny zeny v okoli si zacnou okusovat rty, kdyz vidi hrdinku svazanou na stole...a za to vrele diky ()

casef

Takhle nějak vypadá láska na první pohled. Thriller je dost silný slovo, postrádá to jakékoliv napětí, které alespoň trochu zachraňuje hudba. A i konec je předvídatelný už od začátku. Vyplatí se sledovat jen kvůli Heather Graham. ()

megajalec

Úvod bol hrozný, mal som pocit, že sledujem béčkovú paródiu. Postupne to začalo naberať tempo a celkom ma chytila aj detektívna linka. Môže za to určite Heather Graham a posteľné scény, ktorých je dosť (a sú dobré) a určite rozprúdia krv (aj) v žilách. Záver ma ale sklamal. Killing me softly si budem pamätať určite ako béčkovú krimi s áčkovou vášnivou erotikou a luxus postavička Heather Graham. ()

Wintery

Podívejte se jenom pokud byste chtěli vidět obnaženou Heather Graham, "thriller" s takhle předvídatelnym twistem jsem opravdu dlouho neviděl. ()

JoshuaMach

Film, který by nemusel být špatný, nebýt klasicky předpovídatelného konce. Herecké výkony sice také nepatří mezi skvost, ale dají se u takového filmu pochopit. Půlka filmu je v podstatě o různých sexuálních praktikách, ale poté začíná být film celkem zajímavý, bohužel konec to opět zkazí. ()

Keytt

To že Adamova "sestra" bude mít ve všem prsty bylo jasné už od první chvíle co se objevila na scéně, což způsobilo ten slabší konec. Jinak Fiennes získal moje sympatie a tím tajemným pohledem si mě tak nějak dostal na svoji stranu, takže jsem celou dobu věřila, že je sice drsňák, ale ne vrah. Ačkoliv je to hodnocené jako průměr mě to příjemně překvapilo. ()

NikaIn

Najskor som dala iba jednu hviezdicku a potom som to zmenila na dve,lebo som si spomenula,ze zaciatok filmu sa tvaril slubne a aj pociatocne iskrenie medzi hlavnymi postavami bolo celkom uveritelne a drazdive,ale zial netrvalo to dlho a film sa zmenil zo slubneho erotickeho thrileru na nejaky nudny krimi thriler.Nudaaaa,dialogi nudne,herecke vykony nudne,dej nudny,cele zle.Prva stvrtina filmu fajn dalo sa a zvysok zbytocne strateny cas. ()

PatrikP4

10 let jsme doma měl DVD... ale nikdy jsem na to nekouknul a ještě že tak... o nic jsem totiž nepřišel a ani nic nezískal... ()

lapatata

Hodně povedený thriller se žhavými erotickými scénami. Výborné obsazení dvou hlavních rolí, skvělá je ale i Natascha McElhone. Stojí za to vidět několikrát. ()

u.mojitko

Vzpomínám-li si dobře, tak těch zajímavých pět až deset minut (slušné ztvárnění vášně a touhy) z celého filmu to vytáhlo na ***. ()

Yokto

Neskutecne natahovany triller, ktery ma skvely zacatek, ale tahne se a tahne. V polovine je jasne kdo je vrah a tim pribeh konci. Nic moc. ()

Pythonator

Divné soft porno tvářící se jako thriller. Postavy se chovají nelogicky a zároveň předvidatelně, což je dost ujetá kombinace. TAK ale pokud tvůrcům nešlo o kvality filmu, nýbrž o šukání, docela se to povedlo. Stručně shrnuto: Děj trapně průhledný a nudný, kamera televizně britsko amatérská, Joseph Fiennes přehnaně uhrančivě nudný, Grahamka žhavá a sexy, Grahamčiny kozy obstojné, drbačky živelně rajcovní. Podtrženo sečteno: Film na hovno a drbačky za pět hvězdiček. ()