Boys and Girls

Ach, tie baby!

Chlapci a dievčatá

Komedie / Romantický

USA, 2000, 94 min

Vôbec to nie je nuda, ako niektorí tvrdia. Čakajte viac romantiky a vzťahovej roviny, ako komédie. Tvár Claire Forlani je k romantike ako stvorená. Hoci je dej predvídateľný, dobre sa na neho pozerá a divák je nakoniec rád, že to dopadlo podľa očakávania. Nikto snáď nečakal oscarovú drámu, tak na čo toľko kritiky?(25.12.2015)

Komedie, která zajisté ničím výrazným neoslní. Děj je takřka od začátku až do konce předvídatelný, salvy smíchu se zde opravdu nekonají a rozuzlení neoriginální. Sem tam se jen mladému Biggsovi povede nějaký ten vtípek, který pobaví. Přes všechno se na film dalo dívat, a že bych se vyloženě nadmíru nudil, se řict zrovna nedá.(6.5.2014)

• Slarque

Romantická komedie, která pouze vykrádá Když Harry potkal Sally. Dialogy mezi hlavními hrdiny ovšem nejsou zrovna vtipné, takže jako komický prvek tu funguje pouze Jason Biggs, který je komičtější než v Prcičkách. Samotná romantická linie je v poslední půlhodině takřka na usnutí a nezachrání ji ani krásná a sexy Claire Forlani.(17.10.2004)

• kishi_SO

romanticka traposina, ktoru musite proste pozerat. Cesta lasky je nevyspitatelna. Niekomu to trva roky, ked na seba nahodou natrafia (opakovane) a postupne sa spoznavaju, z kamaratov sa stane par atd. atd. Niekto zas pozna svoju lasku zivota po rannom prebudeni po party alebo pri spolocnom romantickom "bliti" na WC pocas diskoteky. Raz za cas je zdrave si dopriat aj taku slataninu, ale ked uz mate partnera, romantiky si uzijete. Ja so svojou polovickou napriklad radsej pozerame horror :D po chvilkovej triaske, pride nadherny pocit bezpecia .....(26.6.2013)

- Už jsi někdy měl kolem sebe 4 ženy? - Jednou jsem byl s mámou a jejími 3 kámoškami nakupovat. To se asi nepočítá co? Tahle romantická komedie je sama o sobě asi jen lehce nadprůměrná záležitost, ale mám pro ní citovou slabost a když se mi to líbí a jsem plně spokojen, tak proč bych nedal plné hodnocení. Viděl jsem to více než jednou a klidně si to dám znovu. Claire strašně sexy, Prinze Jr. zde určitě nehraje špatně, i když ho nějak zvlášť nemusím a humor tomu dodává Jason Jimbo Biggs. Nezapomenutelné scény při pohledy na Golden Gate Bridge a tanec http://www.youtube.com/watch?v=qMEN1vYpy1k(16.2.2009)