Talk-show Borisa Filana s hosťami. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Boris Filan je vysoký, silný, robusný muž s hustou bradou. Ak by ho niekto náhodou nepoznal, kľudne by si ho mohol pomýliť s kanadským drevorubačom alebo s greckorýmským zápasníkom na dôchodku. Lenže v tomto obrovskom tele sa skrýva duša všestranného umelca. Pán Filan je totiž významný slovenský textár, spisovateľ, scénarista, dramaturg a tiež aj rozhlasový a televízny moderátor. Jeho takl-show, ktorú vysielala verejnoprávna STV v devädesiatých rokoch, bola na veľmi vysokej úrovni. Zaujímaví, vtipní hostia, s ktorými sa dokázal prirodzene, príjemne rozprávať a zabávať. *** ()

corona

Boris Filan patrí určite k najlepším slovenským textárom. Akonáhle sa však dostane k mikrofónu,bez ohľadu na to, akého zaujímavého hosťa má pri sebe, tak jeho každá debata skončí pri tom, kde všade bol, koho všetkého tam stretol a ako dobre sa tam mal. A to ja počúvať nemusím. ()

Martin741

Tak u mna zalezalo najma na tom, kto bol hostom. Niektore celebrity som si rad pozrel /Satinsky, Labuda, Bohdalova ...../ a pacilo sa mi to. Ale poniektorych ludi /Brzobohaty/ som nikdy nemal rad. Celkovo len taky priemer : 43 % ()

Angelino

V tej dobe veľmi zaujímavé, aj jeho knihy som čítal, len škoda že keď som ho počul znova po rokoch, mal som pocit že nič nové ako v devädesiatych rokoch mi už nepovedal ani ničím novým ma neinšpiroval. ()