V zemi Jane Austenové

• USA Austenland (více)

Láska Jane Hayes (Keri Russell) k dílu spisovatelky Jane Austenové jí komplikuje vlastní život. Protože by se také ráda stala hrdinkou milostného příběhu, celý život si šetří peníze na cestu do Austenlandu, výstředního rekreačního komplexu, ve kterém se hosté ocitnou uprostřed období regentství. Vyzbrojena čepcem, korzetem a výšivkami se Jane snaží zbavit nálepky staré panny... ale poznat, kde končí sen a začíná skutečný život — a možná skutečná láska — není vůbec snadné. (Bontonfilm)

Capinka

Nic jsem od toho nečekala a nakonec mě to vážně příjemně překvapilo a skvěle jsem se u toho pobavila. Děj byl zajímavý, protože téměř do konce netušíte, na čem jste :) ()

katikka

Sladká komédia pre sladké dievčatá.. aj napriek tomu, že nemám problém s tématikou Jane Austen a prúderným Anglickým vidiekom, tak s predstieraným Austinlandom som problém mala. Námet vyzeral sľubne.. dievča z dnešnej doby sa túži dostať do vysnívanej minulosti svojich knižných hrdinov, ale prevedenie bolo také nerealistické a preplácané. A čo viac.. uši mi trhala pevná blondýna s afektovaným škriekajúcim hlasom. Poslednú polhodinu som to mala zapnuté len ako podmaz k práci, inak by som to asi nedala. ()

RebeccaLynn

Máte-li rádi Jane Austenovou, tak tenhle film vynechte. Knížka je skvělá, ale to, co z toho udělali filmaři, je hrozně trapné a afektované, herci jsou nesympatičtí a to, co často předvádějí, je zcela v rozporu s dobou Jane Austenové. Nekažte si chuť. ()

Dann99

Videl som Austenland už dávnejšie a spomínam,že som sa celkom nasmial.Ako vidím,chlapi tento film radšej nehodnotia,alebo podhodnotia.Musím sa z toho smiať.V kľude dávam 3* ()

Korra

Celý film je kombinací scén vtipných i trapných, ale celek je v podstatě okouzlující. Sice nechápu okouzlení postavou pana Darcyho, ale v anglicky hovořících zemích je to asi takový pan továrník Dubský. ()

ilca1710

Musím říci, že film nebyl zas tak špatný, párkrát jsem se i zasmála. Austenovská tématika byla zpracována hezky. Co mě ale velmi nesedlo, byl konec, který byl v tomto případě až moc naivní. Mohli to ukončit jinak, aby to nebylo zas tak blbé.. mohli ukázat city z její strany už dříve. Takto to vypadá, že ženská ve 30 se dá dohromady s někým jen proto, že ji chce on.. Nevím, nevím, nebýt toho konce dala bych i 4*, takto se tento film musí spokojit jen se 3. ()