Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

Scarsyan odpad!

Videl som dokopy asi 20 minút z troch častí alebo koľkých a vôbec ma to neoslovilo, úplný trapas, totálny prepad v oblasti humoru, ničím nezáživné, len blbá snaha napodobniť nejaký zahraničný sitcom, ktorá bola opäť neúspešná...veď čo sa dalo čakať, keď už upútavky boli na štýl "Never say No to panda" :D ()

unclejack odpad!

Plochosť a naivnosť jednotlivých charakterov dosahujú v Svišťovi doposiaľ neprekonané minimum. Som zvedavý, ako dlho tento stav vydrží. ()

Angelo987 odpad!

Stacilo, ked sonm videl ukazky z tejto slovenskej telenoveli a hned som citil odpor si pozriet co i len jednu cast. Podla mna nemaju slovenske seriali tohto tipu ziadnu filmovu uroven, su to len narychlo natocene sracky bez nejakeho hlbsieho zmyslu! Fuj, hanbim sa za taketo serialy bez urovne a co sa tyka tych hercov, radsej nebudem ani komentovat... ()

Sarosima odpad!

Ďalšia slovenská somarina plná trápneho humoru. Nuda, nuda, nuda, ale možno by sa na to dalo pozerať keby není každých 5 minút reklama, aj keď by to malo zmysel ako chytať wi-fi v lese. A dať seriálu taký názov je skoro ako vytvoriť si e-mailovú adresu s názvom lizemkaktusy45. ()

Pharao20 odpad!

Zas tie isté tváre ktoré človek vidí každú chvíľu v inej úlohe, a teraz sa ešte snažia byť vtipní ..ale len snažia no...tie úlohy sa väčšine absolútne nehodia..Polnišovu mam normalne rád no ale toto ma minus u mna ze sa dala na taku trapošinu.. ()

marysa

OK, trochu som to nadhodnotila, ale keď som tu videla samý odpad, tak mi to nedalo:) Ja som sa pri tom celkom dobre zabavila, seriál je robený s nadsázkou a tak to treba aj brať, určite tam nejde o nejaký inteligentný humor, ale pokiaľ chce človek na večer vypnúť a zasmiať sa na hlúpostiach, tak je na správnej adrese. ()

Phillippus odpad!

Začneme 5 hviezdičkami: Maštalír - 2 hviezdy, Polnišová - 2 hviezdy, Vajda - 5 hviezd, takže sme vlastne 4 hviezdy v mínuse. Nie, nie, toto naozaj nie. Toto naozaj nejde !! Odporné, nevtipné a otrepané mrzké držky slovenských hercov sa snažia o tak náročný žáner ako je sitcom. Ale dovoľte, aby som sa zasmial pri slove hercov. Slovenskí tvorcovia, režiséri, scenáristi, herci, producenti, moderátori, proste ktokoľvek, kto má čokoľvek niečo spoločné s "pôvodnou slovenskou tvorbou" SERTE NA TO !! Nič netvorte, nič nevymýšľajte, lebo vaše produkty su kvalitatívne na úrovni porna (aj to slabšieho) ()

migl

Uvedomujem si že je to chujovina až bičom plieska,ale za to že mi Polniška s Maštalíarom občas zapríčinili úsmev na tvári,dávam jednu hviezdu(10%) ()

Jard

Je to podľa mňa fajn seriál. Nevidím na tom nič zlé. Osobne sa viem zasmiať nad niektorými scénami. 75% ()

Pokri

Od odpadu to zachránil iba fakt, že Jojka natočila aj väčšie hnoje - Kolabs, Dvojičky, Dovidenia stará mama atď. ()

Martyr.blood odpad!

S pokusom o sitkom "Hoď svišťom" to máte veľmi podobne jak s ti***kovými tepláčikovo-čapičkovými supercool zmrdmi. Skrátka odpad! ()