Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

borec999

Bizňis...  Jeden z lepších a vydarenejších pokusov o komédiu v našich podmienkach. Síce sa žiadna pecka nekoná a s kvalitou svetových je Hoď Svišťom neporovnateľný, ale na druhej strane prečo byť prehnane kritický. Maštalír s Polnišovou ujdú, scenár nie je najhorší a Jožko Vajda s jeho telefonátmi so Štefanom pobaví vždy. Jedine Bárta je tu tak trochu navyše a úloha mu príliš nesadla. Slabšie 3* a 50% ()

jakeer

Neporovnateľne lepšie, ako Zita na krku. Nie je to síce nič svetoborné, ale nerozumiem, prečo toľko odpadov - skúsili ste si pozrieť aspoň jednu epizódu? Niektoré scénky boli síce trápne, ale väčšina bola veľmi humorná a takisto hlavný predstaviteľ podáva výborný herecký výkon. Myslím, že konečne sme sa dočkali slovenského komediálneho seriálu (zámerne ho nenazývam odvážnym názvom "sitcom"), ktorý je aj vtipný. Pozriem si aj ďalšie časti a ak sa mi budú páčiť, tak jednu hviezdičku pridám. ()

Janega

Asi tak prvých 5 epizód slabota. Našťastie tvorcovia vypočuli vox papuli, čo to vylepšili a hneď sa to vyšvihlo o úroveň vyššie. Nejedá sa o žiadny sitcomový klenot, dej jednotlivých častí je možno (s)prostý, čomu zodpovedá taký slovenský sedliacky humor, ktorý je pre nás, čo sme zvyknutí na inú úroveň z amerických sitcomov, zväčša nepochopiteľný. Ale keď človek prijde na chuť tomuto seriálu, hneď sa lepšie pozerá a pri niektorých scénach sa aj s chuti zasmeje. Otrepani, ale v celku hodiaci sa herci zvládajú svoje role. Ak správne počítam, slovenské TV vyprodukovali 7 sitcomov, tento by som hodnotil ako priemer, ono totiž nie je možné porovnávať slovenskú tvorbu s amarickou. P. S. Scéna, kde Maštalír s Bártom tancujú tantrický tanec je pre mňa nezabudnuteľná. .D ()

AdamesWWE

[4/10] "Nepodpíšeš? .. Boha ti ruskýho" - Azda najvtipnejšia hláška Jozefa Vajdu, ktorý hrá svoju rolu mimoriadne zábavne, ale v takejto dlhej stopáži nemôže zniknúť nič iné, ako podpriemerný slovenský sit-com, s veľmi dobrými hercami ale humor tu nekraľuje, skôr nuda. ()

TERRORDROME odpad!

Naprosto príšerná kokotina v ktorej banda senilných mongolov gúľa očami, čo má byť zrejme akýsi zvláštny, veľmi umelecký pokus o čosi ako humor. Okrem gúľania ešte aj niečo hovoria, ale akákoľvek snaha porozumieť ich "vtipom" je vopred odsúdená k neúspechu vzhľadom na ich nesmiernu intelektuálnu náročnosť typu Teletubbies na cracku. Vajda je ako Hekules s Downovým syndrómom a Polnišová nech sa radšej vráti do ordinácie v ružovej záhrade robiť potraty, pretože humor v jej podaní je ako pchať si ježka do zadku. O ostatných zhúlencoch z obsadenia je radšej nehovoriť pretože to by sa človek nevyhol súvislému prúdu ťažkých nadávok bez akéhokoľvek zmyslu. No a scenáristom tohoto skvostu ( a neskutočne vymakaných dialógov na úrovni oplzlého leporela ) odporúčam v rámci skvalitnenia ich výkonu lobotómiu či zombifikáciu, byť slintajúcou bezduchou bábkou by bol v ich prípade vývoj dopredu. ()

Angelino odpad!

Alebo mám ja všeobecne vyššiu mienku o intelektuálnej vyzretosti slovenského diváka (a to nie je nijak vysoká) alebo som mimo cieľovej skupiny. Alebo som na tento štýl humoru ešte nedozrel, alebo nechodím dostatočne unavený z práce aby ma to bavilo. A možno tak trochu všetko. Len rozmýšľam čím presvedčili Polnišovú alebo Vajdu. ()

Sagara

Zasa prehnane dlhé s polovicou stopáže docela vtipnou a polovicou nudnej hlušiny. Skrátiť, radikálne a nevymýšľať trápne catch frázy, už len tu titulný hoď svišťom. Veď to nikto normálny nikdy nepoužije. ()

mira007

Za obsazení a účes Jozefa Vajdy dávám jednu hvězdu, jinak mne dost nevtipný pokus o jakýsi sitkom nenadchnul. Nejsem fanoušek sitkomů s umělým smíchem ( taková blbá nápověda kdy se smát ) takže nejsem cílová skupina, ale uznávám, že herci se herecky museli vyřádit. ()

Gman odpad!

„A kde sa deti ? Kde sa hostia ?“ Televízia JOJ si o chvíľu začne hovoriť „Kde sa televízny diváci ?“ Pretože tento "sitcom" skončí určite po prvej sérii. Občas sa nájde nejaký ten moment na zasmiatie, inak je to trapošina. ()

Skarface odpad!

Takovou hovadinu pustit do televize to snad ani není možný ! Upřímně už podle názvu by mě to nějak nepřesvědčilo se na to podívat ! Kouknul jsem se jen proto abych se přesvědčil že je to hovadina ! ANO JE a VELKÁ !!! ()

Antaeus

Stupidný seriál pre pokleslé masy. Ani na sekundu sa neberie vážne, navyše na hercoch je vidieť, ako sa bavia. A ja sa bavím s nimi. Nič extra som nečakal. A niečo tomu podobné som aj dostal. Hejteri bozajte ma kam chcete, oodpadovať toto je rovnaké, ako tvrdiť že kolotoče nie sú intelektuálnou zábavou. No to je snáď jasné, že nie sú. Nebudem tu potom predsa robiť ramená, že som pri tomto "objave" vynašiel teplú vodu.. ()

matthew.17 odpad!

Maštalír je možno pekný ale vtipný nemôže byť a hláškovať už vobec nie ani keby sa posral, Polniška mi pride divna (v partičke a sos ju ale milujem), na Hilmerku sa pekne pozerá, Vajda mi vadí jak vždy a aj keď sú krásne interiéry ani môj oblubenec Bárta to nezachraňuje. ()

Mahoney.

Ono ide v podstate o ďalší slovenský trápny seriál.. ale ja som sa fakt bavila. :D Oskarove hlášky na adresu Sandry sú skvelé a Vajdove telefonáty ohladom bizňisu nemajú chybu. :D Ani som tu nečakala iné hodnotenia ako odpad, ale ľudia hold obľubujú len super-úžasne americké výtvory a nevedia ani trochu oceniť niečo z tvorby krajiny kde žijú. ()

Rathalos

Aj tento serial patri k tym,ktory vacsina ludi odsudi,no mne tento cudny typ humoru sedi a dobre sa na tom nasmejem...:-) ()

dainio

O-ou. Nestává se mi často, že i u tak krátké stopáže, jako je cca 30 minut (nepočítám reklamy), budu mít pocit, že je to až příliš dlouhé. "Hod svišťom" je právě takovýmto příkladem. Vláčné, nudné, táhlé, krkolomné, bez pointy, s minimem humoru a množstvím patosových teatrálností, s účelem vypadat jako USA sitcom. Ne, to opravdu ne. Tady se stala chyba, co chyba -- velké množství chyb. Scénář je pitomý, herci přehrávají, dialogy přiblblé a divákovi přijde, že než nějaká postava ze sebe vydá, nějakou větu, tak uběhne 5 minut. Přitom, kdyby se na tom více zapracovalo, zlepšilo by se nebo zeškrtalo několik herců (Vajda a Polnišová pryč !), mohlo by se jednat o slušnou komedii v sympatickém a příjemném prostředí. Takhlens, se ale jedná o jednoznačný podprůměr. Maštalír, Bárta, Hilmerová jsou dobří herci. Nicméně, v takovémto projektu se nemůžou moc ukázat. Dávám tedy hvězdičku za právě tuto trojku, kterou mám rád, a rád je sleduji, pak za dobře vybrané prostředí a koneckonců i za závěrečné přeřeky, které jsou paradoxně, to nejvtipnější z celého seriálu. Zlepšení po třech epizodách je v nedohlednu. Škoda. ()

emdvojka odpad!

Na to, že vtom vidíme Maštalíra alebo Polnišovú je to strašne roztahané a unudené s hlúpymi a ešte hlúpejšími dialógmi. Zbytočný pokus TV JOJ aj keď uputávky ma niekedy vcelku bavili. ()

AxelWers

Ano, je to len ďalší zo "skvelých" slovenských sitkomov, ktoré v posledných rokoch zaplavujú slovenské televízie, ale predsa len, tento sitkom má niečo do seba, ako kulisa popri práci na PC je to celkom fajn a Jožko Vajda sťaby rodinný mafiózo pôsobí celkom zábavne. ()