Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

sehe

Dnes je veľký deň.Sitcom dorazil do slovenskej komerčnej TV.Bez prípravy a v šoku, náhodne videný Hoď svišťom so slovenskými hercami,niektorí i s Národného divadla.Vtipné to teda nebolo.Hviezdička je za odvahu sa do toho pustiť. ()

aLCaP0Ne odpad!

Slovenské seriály sa množia ako huby po daždy, žiaľ jeden horší ako druhý. WTF! Už by sa konečne mohli uvedomiť ľudia na svojich postoch a začať riešiť ak seriály tak aspoň kvalitné.. Hoď svištom je pre mňa odpad, celé je to nejaké preafektované.. ()

Polnoch odpad!

Nekonečne trápne a hluché, najhoršia je tam asi afektovaná Polnišová, ktorá proste nemá na to aby dokázala zahrať normálnu seriálovú rolu. ()

Zombiepod odpad!

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času. ()

Kozy9 odpad!

V rámci svojho zdravia (hlavne duševného) sa snažte vyhýbať tomuto úbohému pokusu o seriál. Afektované a amatérske herecké výkony podané hercami, ktorým som zo začiatku aspoň trochu veril, hrozný scenár a absencia vtipov. Prvý "komediálny" seriál, kde som ma problém prísť na to čo bolo myslené ako vtip, nebyť smiechu v pozadí tak sa to asi ani nikdy nedozviem. Úbohosť najvyššieho zrna: 0%. ()

Uesbe

herci vylepšujú priemerný scenár.....najlepšie guilty pleasure, vlastne jediné guilty pleasure v slovenskej televízií ()

petisek

Partia pre mňa najnesympatickejších a určite najopozranejších slovenských hercov v seriály, ktorý má podľa mňa potenciál, ale či ho využije ukáže až čas. ()

Mire odpad!

Normálne by som napísal Slováci - teraz to už mením na: TELEVÍZIE sa nevedia a nechcú poučiť, na základe už niekoľko skrachovaných projektov, že ich pôvodná tvorba jednoducho nemá žiadny zmysel, pokiaľ budú naďalej produkovať takéto prvoplánové kokotiny ako toto. Jediné čo ma dokázalo aspoň na čas zaujať (aj keď to nebol sitcom) boli Odsúdené, ktoré sa mi časom aj tak sprotivili, ale nejaká iskra tam bola, v Hode svišťom nenachádzam vôbec nič, scenár na úrovni deviatakov zo základnej školy, keď to má byť situačná komédia, kde je humor? Toto čo tam vyprávajú tí herci ma nerozosmeje ani keby mi za to zaplatili. A po stotisícikrát, zase raz opozeraní herci. Nechceli by tam obsadiť ešte Studenkovú alebo Kramára aby to bolo kompletné? To už vážne asi nemá zmysel sa pozastavovať nad niečím takým, srať na nejaký humor alebo kvalitu, divákov máme, peniažky sa posypú, tak who cares? ()

Dashiella odpad!

Toto nie je sitcom... pretrpela som to celé a s čistým svedomím hádžem do odpadu. Nič ma na tom nezaujalo a nechce sa mi s týmto "seriálom" stratiť ďalšiu hodinu života. ()

Brmbolec odpad!

Zakázať zo zákona natáčať takéto blbosti. Fuj. To má byť slovenská tvorba? Má to úroveň maturitnej scénky... ()

haffen

Nie je to tak príšerné ako Zita na krku. Aj preto tomu nedávam odpad. Inak je to hrôza. Kvôli džigolovi Vajdovi by som schuti dal to hodnotenie bez štipky ostychu. Zdá sa mi to, alebo je to vlastne vtipnejší... nie inak, "vtipnejší" Panelák? Fakt ďalšia zbytočnosť. Tu sa skrátka nevedia točiť dobré sitkomy. P.S. Polnišová týmto u mňa klesla na ratingu. Zlaté časy S.O.S. Hodnotenie 1/2* (10%) ()

PeterFLJilek odpad!

Tieto seriály si platí J & T; ak to ešte nikomu nedošlo, tak ide o skrytú reklamu na rezorty, v ktorých sa tie stupidity odohrávajú. Páni herci Maštalír a Vajda herecky klesli na absolútne dno, pretože akokoľvek je scenár zlý a v tomto prípade sa dá povedať, že zdegenerovaný, ich (ne)výkony sú naozaj zarážajúce. ()

Chinese Ashio

Úprimne je mi ukradnuté čo si ostatný myslia o tomto skvelom seriáli. Podľa mňa je fantastický. Veľmi som si obľúbila niektoré postavy a Petra Polnišová - no prosím! No musí mať 2* isté od začiatku. :) ()

RigorMortis odpad!

Čo iné sa dalo čakať od Markízy, než podpriemerný program? Už len anotácia k seriálu znie úplne stupídne, výber hercov taktiež žiadna sláva. Navyše, keď vidím Polnišovú, otvára sa mi nožík vo vrecku. ()

helrohir

Tak tento seriál ma v podstate celkom bavil, aj keď som videl len pár epizód, ale možno že je to aj lepšie, lebo inak by sa mi to mohlo zhnusiť a hodnotenie by bolo potom horšie, pretože je nepravdepodobné, aby si akýkoľvke slovenský seriál udržal dlhodobejšiu kvalitu. ()

brtko

Stupidné. Hodnotiť nebudem, nebolo by to objektívne, ale mal som možnosť zhliadnuť zopár epizód. Otravný sitcomový smiech tu dostal nový rozmer. ()