• Pepinec

Na podobné show se lidé dívají proto, že v nich vystupují známé osobnosti, o kterých se mohou ledasco dozvědět. To by se ovšem moderátorské duo muselo uskromnit, přestat předvádět své Těžké ego, a místo toho se pokusit vymyslet nějaké inteligentní otázky, na které lze inteligentně odpovědět. Protože jinak co? Jinak je to další kapka bláta do bahenní lázně.(4.10.2011)

• Radek99

Formát late night show se vytratil z obrazovky veřejnoprávní televize vinou poměrů v ČT, které měly za příčinu protestní odchod Jana Krause a jeho fenomenální show Uvolněte se, prosím. Teď chce vedení České televize zaplnit vzniklou mezeru ve vysílacím schématu angažováním průměrného dua moderátorů z komerčního rádia, jimž chybí téměř vše, co zdobilo Jana Krause - charisma, šarm, asertivita v jednání s hosty, originalita, cit pro řízení debaty a především pak ten osobitý smysl pro humor, neboť při jejich talk-show jsem se nezasmál snad ještě ani jednou, v přímém srovnání poráží Jan Kraus duo Těžký Pokondr na hlavu... Vítězí povrchnost, mělkost, prvoplánovost... Navíc rozměr živého vysílání byl hrubě nevytěžen, proč po něm dramaturgové ČT vlastně sáhli, mi zůstává záhadou, televize opravdu není rádio. Pánové Ondráček a Pokorný alespoň ukázali, jak nemá vypadat česká lokalizace úspěšného televizního formátu ze zahraničních televizních stanic, Jan Kraus je jen jeden...(6.9.2011)

• Segrestor

Snad byli pánové znervozněni přítomností kamer nebo té protivné klaky nebo prostě toho, že snad vnitřně cítili, že na to zkrátka nestačí, ale tohle jim vysloveně nevyšlo. Jako ostatně všechno, co nám, lopatám, ze svého uměleckého mlna cpou již řadu let, ať už jako zhudebněné a školácky nazpívané texty Lou Fanánka coby duo Těžkej Pokondr nebo jejich "jiná" rozhlasová talk show. Jako televizní live talk show je to ovšem též příšerné. Live není zrovna šťastné řešení. Působí to velmi nezdařile a kazí to již tak nezvládnutou akci (přeříkávání, koktání, skákání do řeči, trapný smích, chvíle trapného ticha, opožděný střih atd.). Pro mě osobně program, který velkoryse ze svého televizního sledování milerád vypustím. A nedivím se, že to bylo zrušeno.(23.8.2012)

Po prvním díle bych to viděl na průměr! Nebyl to takovej průser, jak se zde píše, bavil jsem se dobře, ovšem je fakt, že ke smíchu mě nutil spíše host Jiří Macháček, než moderátorské výkony dua Pokondr. Je to zatím syrové, ale věřím, že si to sedne, pánové se zbaví respektu, vypoladěj show a na nás se někde v dáli smějí vtipné zítřky.(7.9.2011)

• igi B.

Další výtok z žumpy televizácké >zábavy< , bez chutě, zato však notně zapáchající coby nepokrytě očividný vývod peněz z >televize veřejné služby< pro privátní prospěch pražské čudlárny... Hlavně rychle, než nastoupí nové koště a nikdo neví, kdo s kým bude zametat, že... Jiný smysl téhle šašskotelevizácké sračky nevidno. Tak mrtvou pokondranou zábavu! - - - - - (Během druhé části na dopolední čudlovizi při >Kaťákách< /jojo, Olda usnul kdesi ve spermobance - tohle není bigbít, to je bigblít!/ zčásti s blinkem odříhnutí 54., s následným lehkým dávením komentář zde jako osmý - 16.9.2011)(16.9.2011)