• Gogen
  *

  Smysl vzniku neustálých talk-show mi uniká ... stejní lidé postupně prochází jednotlivými show a ztrácí na vtipnosti ... je jasné, že se moderátoři musí teprve vyprofilovat a ujasnit si, zda-li chtějí být uhlazení, či brutálně sarkastičtí ... to však nic nemění na tom, že je to naprosto zbytečný pořad ...(7.9.2011)

 • Radek99
  *

  Formát late night show se vytratil z obrazovky veřejnoprávní televize vinou poměrů v ČT, které měly za příčinu protestní odchod Jana Krause a jeho fenomenální show Uvolněte se, prosím. Teď chce vedení České televize zaplnit vzniklou mezeru ve vysílacím schématu angažováním průměrného dua moderátorů z komerčního rádia, jimž chybí téměř vše, co zdobilo Jana Krause - charisma, šarm, asertivita v jednání s hosty, originalita, cit pro řízení debaty a především pak ten osobitý smysl pro humor, neboť při jejich talk-show jsem se nezasmál snad ještě ani jednou, v přímém srovnání poráží Jan Kraus duo Těžký Pokondr na hlavu... Vítězí povrchnost, mělkost, prvoplánovost... Navíc rozměr živého vysílání byl hrubě nevytěžen, proč po něm dramaturgové ČT vlastně sáhli, mi zůstává záhadou, televize opravdu není rádio. Pánové Ondráček a Pokorný alespoň ukázali, jak nemá vypadat česká lokalizace úspěšného televizního formátu ze zahraničních televizních stanic, Jan Kraus je jen jeden...(6.9.2011)

 • kingik
  *

  Slibovali, jak to bude neobvyklý pořad plný dotěrných otázek, ale zatím si to koleduje o stažení z vysílání. Duo Pokondr se směje, ačkoliv host není vůbec vtipný. Záhadou zůstává, proč se na toto vůbec někdo dívá, když moderátorská dvojka působí nesympaticky. Díval jsem se dvakrát, ale třetí šanci tomu už nedám. Naprostá ztráta času.(15.10.2011)

 • igi B.
  odpad!

  Další výtok z žumpy televizácké >zábavy< , bez chutě, zato však notně zapáchající coby nepokrytě očividný vývod peněz z >televize veřejné služby< pro privátní prospěch pražské čudlárny... Hlavně rychle, než nastoupí nové koště a nikdo neví, kdo s kým bude zametat, že... Jiný smysl téhle šašskotelevizácké sračky nevidno. Tak mrtvou pokondranou zábavu! - - - - - (Během druhé části na dopolední čudlovizi při >Kaťákách< /jojo, Olda usnul kdesi ve spermobance - tohle není bigbít, to je bigblít!/ zčásti s blinkem odříhnutí 54., s následným lehkým dávením komentář zde jako osmý - 16.9.2011)(16.9.2011)

 • Segrestor
  odpad!

  Snad byli pánové znervozněni přítomností kamer nebo té protivné klaky nebo prostě toho, že snad vnitřně cítili, že na to zkrátka nestačí, ale tohle jim vysloveně nevyšlo. Jako ostatně všechno, co nám, lopatám, ze svého uměleckého mlna cpou již řadu let, ať už jako zhudebněné a školácky nazpívané texty Lou Fanánka coby duo Těžkej Pokondr nebo jejich "jiná" rozhlasová talk show. Jako televizní live talk show je to ovšem též příšerné. Live není zrovna šťastné řešení. Působí to velmi nezdařile a kazí to již tak nezvládnutou akci (přeříkávání, koktání, skákání do řeči, trapný smích, chvíle trapného ticha, opožděný střih atd.). Pro mě osobně program, který velkoryse ze svého televizního sledování milerád vypustím. A nedivím se, že to bylo zrušeno.(23.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace