Pokondr Live je živě vysílaný hostitelský pořad moderátorů Romana Ondráčka a Miloše Pokorného se třemi hosty, živými telefonáty a řadou překvapení. Princip pořadu, potažmo výběr hostů spočívá v tom, že si hlavní host pozve zároveň druhého hosta, dle svého výběru. Tedy někoho, kdo je mu blízký, nebo pro něj hodně znamená, a třeba je svým způsobem výjimečný. Kromě hlavního hosta v každém pořadu vystoupí aktuální host, tedy osobnost, která je právě předmětem velkého zájmu veřejnosti, okolo které se právě něco významného a zajímavého děje. Účinkujícím mohou do pořadu zavolat diváci a přes Skype se stát přímo viditelnými účastníky pořadu. Závěrem pořadu - vždy živě - vystoupí zajímavá kapela. Oba moderátoři mají živé vystupování zažité za dvacet let účinkování v rádiu. Jejich show bude postavená na pro ně typických slovních přestřelkách, suchém humoru a lehce uvolněném rozhovoru s hosty. Na každého hosta bude čekat mile provokativní překvapení nebo úkol, který pro něj moderátoři přichystají. Pořad není klasickou talk show, ale daleko spíš provokativní, lehce adrenalinovou zábavou v přímém přenosu, kde jakýkoliv úlet, chybička nebo podřeknutí je neodvolatelně odvysíláno k divákovi. Diváci budou moci hostům prostřednictvím Skypu dávat dotazy. Kromě volajících diváků, může na hosta prostřednictvím Skypu čekat nejedno překvapení: od kolegy z divadla, přes spolužáka z dětství nebo první lásky z gymnázia. (oficiální text distributora)

Paity

Stejná zbytečnost, jako když si dvojice Suchánek Genzer udělal svůj vlastní talk-show pořad. Nepovedené, trapné, zbytečné. ()

ondrula odpad!

Jako talk show to bylo OTŘESNÝ. Nemám ty dva debílky rád; nesnášel jsem je jako komentátory v rádiu ani jako zpěváky, ale Pokondrem live se opravdu překonali a poslali se na dno totální žumpy. Viděl jsem je tuhle u Krause, kdy si zkoušeli dělat takovou ukřivděnou srandu z toho, že je z ČT záhy vyhodili a že to jako dodnes nechápou, co že se jako stalo, ale musí jim být přeci jasný, že takovýhle sračkeři si nemůžou získat sympatie nikoho, zvlášť pak s timto odpudivým pojetím svojí show. ()

char_t

Pokondři se znají s každým, to je na late night show fajn, ale do televize prostě nepatří. Nedokážou do krátkého formátu vměstnat svůj typický humor, neumí ani rozvrhnout čas a často v půlce věty prostě řeknou "Hele máme minutu a půl, zkrať to". Takhle se profi moderátor prostě chovat nesmí. ()

kikikrikri

Prozatím to víc než na dvě hvězdy opravdu nemá, Pokondr v rádiu - ok, ale tohle byla bída a utrpení, které nezachránil ani Macháček a Mig 21. Chápu, 1. díl, možná do příště vychytají chyby, ale pochybuji, že to někdy bude nějak extra vtipné. Smích teda nepřicházel... ()

Kingjiri

Viděl jsem (zatím) jen jeden díl. Každopádně si však mysím, že i tak je to slušný vzorek toho, co nás čeká v budoucnu a mně to teda moc zábavný nepřišlo. Od dua Ondráček-Pokorný alias Těžkej Pokondr, jejichž "cover" verze známých songů jsem jako malej miloval, jsem čekal mnohem více. Na to, že jsou zde dva moderátoři, je jejich moderace hodně chabá a možná, že v tom je taky trochu chyba. Přece jenom jeden moderátor si snáž uhlídá hosta, než když si do toho navzájem s kolegou skáčou a každý pálí jinou otázku týkající se jiného tématu. Navíc je tu vtípků málo a povídání (resp. otázky) vcelku nezáživný. Zatím se mi jako mnohem lepší a zábavnější jeví Všechnopárty Karla Šípa. A i když nemám moc rád Jana Krause za jeho občasnou aroganci a ztrapňování hostů, zdejší moderátoři mu po profesní stránce nesahají ani po kotníky. Dvě hodně slabé hvězdy. ()

topi80 odpad!

Tyhle dva registruji už od nějakého počátku 90. let. Už tehdy měli magickou moc donutit mě přepnout po několika vteřinách jejich pobytu na obrazovce (a to ani nevím, jestli tehdy bylo kam přepnout). Posléze se ke mně dostaly jejich písně, u kterých jsem si říkal, co to tam zpívají za nesmysly. Byl jsem poučen, že to nejsou nesmysly, ony ty texty totiž mají být vtipné. Jediný vtip, jakého tito neschopní budižkničemové dosáhli, je udělat si srandu z koncesionářů a předstírat v televizi talk show. A když už někoho vykopne i veřejnoprávní televize, musí to už být pořádný průšvih. ()

George.Camel

Proč mám dojem, že v rádiu to klukům svědčí líp? Neustále si skáčí do řeči, vtipné to taky moc není. Zapojení diváků pomocí skype, to tak to je úplná hrůza, ty kvákající zvuky a přiblblé otázky ... Proč se ten pořad jednoduše nevěnuje nějakému konkrétnímu tématu pozvaného interpreta? Proč není doprovozen jeho písněmi a živým vystoupením? To mají v archivu málo videoklipů konkrétního hosta? To jsou tak nepřipraveni? Proč musí na konci zakrákat někdo jiný? Já tu televizi fakt nechápu!Jedna hvězda, víc ode mně nedostanete. ()

Thorgerda odpad!

Z téhle "show" jsem neviděla ani minutu, (ani to nemám v plánu) ale na to, abych věděla, že je to odpad ani nemusím. Kdo exhumoval tyhle dvě bavičský mrtvoly?! Kdyby se to stalo na TV Metropol, nebo budiž, na TV Barrandov, tak to snad i pochopím.... ale veřejnoprávní televize by se do podobných kšeftů se záhrobím ze zásady pouštět neměla. Zřejmě si před nástupem nového vedení někdo ještě usoukal zlatý padáček .... jinak tomu opravu nerozumím... ()