Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

tommy187

Neviem či som len ja patriot, alebo fakt nemám vkus pre dobrý humor. Ale ja som sa naozaj dobre bavil, nebyť toho, že to je také dlhé a nebyť tých zvukov, ktoré sa snažia ísť s dejom (a sú fakt zlé ...) je to naozaj pekný sitcom. Dobré herecké výkony, skvelé charaktery, zaujímavá pointa. Myslím, že väčšina ľudí hodnotiacich tento seriál videlo max. jednu (ak vôbec jednu) časť. ()

borec999

Koncept nie je vôbec zle vymyslený a na papieri podľa mňa seriál vyzeral celkom fajn, niektoré dialógy a frky sú totiž dokonca aj vtipné. Čo však seriál zráža dolu je nepodarený kasting a afektovanosť, resp. neprirodzenosť hlavných predstaviteľov (hlavne Krajčiová a Fialová, Kostelný s Cinkotom zahrali aspoň priemer a prísnejšie merítka znesie azda iba výkon Jany Oľhovej, ktorá ma v posledných seriáloch naozaj baví). Premárnený potenciál, ktorý si myslím, že pri lepšej konštelácii hviezd a prítomnosti viac talentu za a aj pred kamerou mohol dopadnúť oveľa lepšie. 40% ()

Janega

Aj vám pripadali kulisy z tohto seriálu akoby ich ukradli z Priateľov a dali len novú sedačku? A o podobnosti sitcomu Dharma a Greg ani nehovoriac. Čo sa týka hereckého obsadenia, tak za najväčší omyl považujem Cinkotu, ktorý o herectve nemá ani zdanie. Krajčiová je síce dobrá herečka, ale kedže v ten večer šla ešte dvoch seriáloch začína byť nie na krku, ale po krk. V podstate jediný, ktorý tam zapadá je Kostelný. Žeby som sa válal od smiechu, tak to nie, ale párkrát som sa uškrnul. Príde mi to natočené v americkom štýle na slovenský spôsob a výsledok nič moc ()

jakeer

Slovenská realita - naši štyria najlepší herci svojej generácie (30+) sa dali na takúto sračku. Holt, každý sa musí nejako živiť. P.S. Niektoré scénky boli trápne iba trochu a nie veľmi, tak udelím aspoň jednu hviezdičku. ()

Angelino odpad!

Videl som ich oba v jeden deň (spolu s Hodom svišťom). A ťažko si vybrať ktorý je lepší. Ak si majú byť vzájomne konkurenciou, tak to sa podarilo. Môj otec hovorieva, že ak dáš do receptu samé dobré veci, nemôže byť z toho nič zlé. Jemu to v kuchyni funguje. No pri Zite máme jasný dôkaž, že ak sa pozliepa niekoľko čŕt úspešných amerických sitkomov, určite to neznamená niečo "chutné". Navyše ak to nemá v ničom inovatívny prvok a je to ladené do prostredia, ktoré so Slovenskom má iba veľmi málo spoločné. ()

Hydra Foy

Priznám sa, že pri pohľade na tieto hodnotenia som pomerne dosť šokovaná. Netuším, čo Slováci od svojich obľúbených televízii čakajú, ale zvoziť seriál prakticky len preto, že je slovenský sa mi zdá trochu kruté. Aby som to uviedla na správnu mieru: často sa spomína opozeranosť slovenských hercov, ale čo prosím vás očakávate od 5 a pol miliónovej krajiny, kde stagnuje filmový priemysel? Slovenský divák by asi chcel aby slovenský televízny seriál bol okamžite originálny, zábavný, výborne zahratý a ešte aj s neopozeranými tvárami... no, tak to hodnotenie "odpad!" dá ešte mnohým a mnohým takýmto pokusom naučiť sa ako robiť na Slovensku seriál konkurencie schopný na americkom/britskom trhu (predpokladám, že s tým sa to hlavne porovnáva)... Ale aby som sa vrátila k Zite. Pre mňa šlo o pomerne príjemné prekvapenie. Nie, nie je to najlepší seriál na svete, no na slovenské pomery, kde ma už roky otravovali Susedia, Priateľky, Kutyl, kde sa rovnako striedali rovnakí herci a ešte opozeranejšie gagy, ide o pokus zabrdnúť do niečoho nového. Nehovoriac o tom, že v porovnaní so Svišťom som sa na Zite omnoho viac zasmiala. Takže už len za tú snahu a preto, že sa Zita netvári ako strašný slovenský art, ale presne ako to čím je a teda komediálny televízny seriál, mu udeľujem titul slušného slovenského televízneho priemeru... ()

Sagara

Snaha je, a občas sa aj naozaj vtipná hláška objaví, stále je to však dosť slabé. Iveta v podaní Fialovej stojí za to, ale toho Michala Davida neodpustím. ()

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

cutugno

Som dosť šokovaný hodnoteniami a komentármi niektorých uživateľov na tento sitcom. U nás na Slovensku nevzniklo veľa komediálnych seriálov a myslím,že Zita na krku nieje odpad. Má svoju uroveň a dokáže ma pobaviť rovnako ako niektoré zahraničné seriály. Helena Krajčíová a Dušan Cinkota vytvorili super dvojku ktorá sa na jednej strane nenávidí a na tej druhej či chcu alebo nie musia si nájsť k sebe cestu keďže zdieľajú jednu domácnosť. ()

Martyr odpad!

Hodnotit odpadom slovenske serialy, komedie a celkovo slovensku tvorbu je sice velka moda, ale povedzme si uprimne, davaju nam inu sancu? Slovenskym filmovym producentom sa uspesne dari podporovat rozne reality show typu Farma, Farmar hlada zenu, Otec hlada dceru atd kedze kazda z tychto relacii uspokoji priemerne primitivneho divaka - pre ktoreho je Zita urcena - nepomerne viac ako silena "zabava" smiesna len pre "umely smiech" v pozadi. Naozaj neviem preco si niekto mysli, ze ak namaluje dvere na fialovo, kuchynu na oranzovo a osadi do bytu milion zbytocnosti, ktore maju navodit atmosferu americkych sitkomov, tak postupia na inu uroven aj napriek absencii humoru! Nestava sa mi zas tak casto, ze by som pri polhodinovom "komedialnom vystupeni" nepohol ani tym najmensim svalom na tvari.Je to naozaj tak zlozite, urobit nieco DOBRE? Obcas mam pocit, ze sa tieto "veci" tocia iba kvoli spopularizovaniu istych osob a zvysovaniu ich ceny za moderovanie firemnych vecierkov. ()

Mahoney.

Slovensko sa snaží urobiť americké sitkomi. No a čo, nech to robia. Toto nebol zrovna najlepší výtvor, ale dalo sa sem tam dobre zasmiať. :D ()

bulbasaur odpad!

humor slaby, a vacsinou zalozeny na škriekani a ksichtoch. Aspon co som videl, vela toho nebolo lebo ma napinalo. akoby rezia povedala hercom... "jebte na scenar, šaškujte ako len chcete a ludom to musi stacit, pojdeme potom na zmrzku." ()

actor-SP

Zita je z pohľadu sitkomu veľmi nudný sitkom, čo znamená že by si za hodnotenie kvality svojho žánru zaslúžil odpad. Postavy však, ktoré vystupujú v tomto seriály majú neobyčajný impulz a šťavu ( zita, právnik a hetero). Zisťujem že H. Krajčová je výborná a D. Cinkota ako vždy s pevným charakterom ako sa na dobrého herca patrí. Takže..scenár je na hovno, chémia priemerná ---) 1.5* P.S: všimli ste si nápaditú kameru ? ..v slovenskom seriáli som ju ešte nevidel ()

sarfian odpad!

Snaha sa cení, hovorí sa...no v tomto prípade to neplatí...výnimka potvrdzuje pravidlo, hovorí sa. VIDENÝ 1.diel ()

sehe

O nič viac ani menej vtipný sitcom,ako na konkurenčnej TV JOJ.Zaujala ma Helena Krajčiová,ktorá má komediálne predpoklady. ()