Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Mám proste alergiu na takéto hlúposti. Tipoval som, že to bude také odporné ako Popovičov Nebožiec... nebolo, ale trhá mi to vnútornosti rovnako silno. Určite mám predsudky k tomuto seriálu kedže TV Markíza počas iných programov pustila pobehujúce postavy z tohto "sitcomu" na obrazovku a platí si v niektorých médiách silnú reklamu so spojlermi o čom bude ďalšia Zita. Myslím si, že kvalitný a zábavný seriál by nepotreboval umelú publicitu. ()

Tomi12 odpad!

no markiza a jojka zacina chrlit naozaj neuveritelne kusky, po Šeherezáde kutiyl sro a podobnych kuskoch je to dalsi serialik suci tak akurat na ODPAD ()

PanJam

Na tento seriál som sa tešil. No po zhliadnutí 1 diela prišlo obrovské sklamanie. Mám rad JOJ-kárskych hercov, navyše 3 herci sú z mojich obľúbených Profesionálov. No tento seriál nemá nič spoločné s komediálnym seriálom!! Trápne vtipy, ktoré možno rozosmejú malé detičky, ktoré majú 5 rokov. Herci, ktorí v totmo seriáli hrajú podľa mňa majú humor, no réžia Marty Ferencovej je tragická. ()

klapqua

hviezda za cinkotu ktorý je ozaj celkom fajn (aspoň pre mňa) a za to, že je to o kúsok viac stráviteľné ako ostatné slovenské sitcomy. Inak hrôza ako vždy a Fialová sa mi to hodne sprovitila... o Krajčiovej sa radšej vyjadrovať nebudem ()

belinko

z tých slovenských ho*ien s tými istými hercami asi to najmenej smradľavejšie .... za to aspoň 1* ... a za ďuriho prvý pokus o TV počin ()

unclejack

Zita na krku vznikla prakticky z ničoho. Nejasné zápletky jedntlivých dielov vedú odnikiaľ nikam a v dôsledku toho ide skutočne o situačnú komédiu - situácie by mali vytvárať úsmev jedna za druhou. Nestalo sa, scenár zlyháva. Herecký cast musím rozčesnúť na podarenú časť - Cinkota, Krajčiová, Fialová - a totálne nepodarenú časť - Oľhová, Kostelný. Jedna hviezda je myslím adekvátna voľba. ()

ClarityW. odpad!

Nové diely by mohli byť z prostredia väznice, keďže Cinky sa tam už nejaký piatoček zdržuje. S Fialovou by si narysovali pred točením čiary, šňupli by ich a šlo by sa tvoriť. Znovu by znikli fantastické diely plné humoru počas tomu by znovu narysovali a fúkli, myslím, že by sa im hralo oveľa lepšie. ()

Pharao20 odpad!

zas nič nové..ďalší idiotský slovenský akože sit-com, kde sú všetci totálne trápni (akože vtipní), ..dá sa byť vtipný aj bez trápností a afektov ale to by sme veľa chceli od Markízy či Jojky aby urobili niečo založené na inteligentnom humore..Šak načo by sa aj snažili, priemerným slovenským divákom to určite bude stačiť, keďže je u nich najpopulárnejšia dementná turecká telenovela aj toto môže byť hit...škoda rečí...odpad.. ()

tuberatanka

Uzrel som dva diely, a nechápal som, čo sa tam deje. Čudesné, zmysel nedávajúce, občas trápne dialógy, na nečakaných miestach zmixované so samplovaným smiechom. Nevidel som v tom žiaden zmysel, snahu o umelecké vyjadrenie, spoločenský komentár, pointu, dej, humor, hocičo čoho by sa dalo chytiť. Videl som aj horšie seriály, ale nevidím dôvod, kvôli čomu by si mal toto niekto (hoci aj z nudy) pozrieť. Pokiaľ som to dobre podchytil, seriál stojí skôr na dialógoch, než na dejových zvratoch a napätí - ale urobiť takýto dobrý seriál, polhodinu sa odohrávajúci na jednom mieste s tými istými postavami, je veľmi ťažká úloha aj pre skúsenejšieho a kvalitnejšieho filmára. ()

Jurcekk

už len, že to točí marta ferencová z toho robí viac než odpad. Vadí mi ako majú zariadený byt, mi to pripomína priateľov. Ale na naše pomery až až. Krajčiovej to celkom sekne. ()

mackyns odpad!

Ja to už vážne nedokážem pocopiť ako môže niekto bez hanby prezentovať tento a jemu podobné seriály s tým že to je nový sitkom pre náročneho diváka. No pre mňa bolo náročné dopozerať aspoň jednu epizódu a po ňej som sa sam sebe zaprisahal ze so slovenskou Tv tvorbou nadobro končím. Takže v kocke určite sa tomuto nevtipnému a trápnemu serialu radšej pokúste vyhnúť. ()

RomanBond007

Nechápem odpadové hodnotenia. Na tomto seriáli som sa zasmial viac ako pri niektorých amerických sitkomoch. Herci zahrali svoje role dokonale , vtipné hlášky a gagy ho len vylepšili. Má to šmrnc , má to dej - čo viac chcete od SR sitkomu. Mne sa to páčilo , škoda že musel skončiť! ()

lillla

Podla hodnotenia tohto sitcomu,si pridem divna :). Ale mne sa to paci. Ked vidim niektore tie nase "vtipne" serialy,tak hned prepinam,ale toto mi pride naozaj vtipne.. Mozno aj preto, ze su to neopozerani herci,ktori vedia presvedcivo hrat svoje role, hlavne zuzana fialova.. :) ()

Falcon772 odpad!

Mňa nenapadajú iné slová ako vulgarizmy ....to si nezaslúži ani ,,odpad,, to je BORDEĽ , HNUS , LAJNO najvačšieho zrna ! ! ! ()

igiad odpad!

Rád by som dal aspoň 1*, no svedomie by ma žralo ešte ďalších pár rokov. A tvorcovia seriálu sú so sledovanosťou tak spokojný, že už pracujú na 2. sérii... No je toto normálne? ()

jurajP

nerozumiem prečo tento seriál má takéto slabé hodnotenia... možno je to fakt tým, že sa bojíme "vyčleniť" z davu a povedať svoj názor a nenechať sa ovplyvniť predchádzajúcimi hodnoteniami (nechcem sa nikoho dotknúť, tak ma tu prosím za tieto slová "nezlynčujte"...) Ja som si tento seriál obľúbil, a teším sa na každú časť...Cinkota je jedným z mojich naj hercov a samozrejme keď sa tam zišli Fialová Kostelný a Krajčiová je to jedna úžasná partia... a nesmiem zabudnúť na bravúrnu pani Oľhovú - že "Zita? Schudni..." tento sitcom je jednoduchý, vtipný, oddychový... pozdravujem tvorcov a hercov... len tak ďalej, ste super...dal by som 4* ale kedže je to podľa väčšiny až také zlé dávam 5* ()

CrashHP

Obyčajný sitcom pre nenáročného diváka. Ono to nie je také zlé, prospela by tomu o čosi kratšia minutáž a mohol to byť solídny seriál. Na Slovenské pomery je to ale pozerateľné. ()

Daniela._._.

Je pravda,že poprvé jsem nemohla uvěřit co je to za šílenou ptákovinu?! Ale později, když si člověk uvědomí, že je to sitcom na odreagování a přistoupí na blbost → nepřestane se smát. Některé scénky nebo vtipy jsou opravdu úžasné :)) ()