Reklama

Reklama

Kurážná úřednice z ministerstva kultury se ocitá v pasti vlastních lží, když tvrdí, že je vdaná za bohatého a krásného manažera hotelu. (Netflix)

Recenze (7)

Chinese Ashio 

všechny recenze uživatele

Dorama s jednoduchou zápletkou, ktorú sa snažia všemožne ťahať do 16 epizód, pričom pred ich vzťahom neskôr nezmyselne uteká Ah Jung a Hyun sa ju snaží dohoniť. Trápne momenty, roztomilé momenty... no dorama. Čo k tomu viac dodať? (Pomaly prestávam veriť, že sa nájde dorama, ktorú by som považovala za originálnu) Pozn.: Ah Jung mala na sebe počas celého seriálu skvelé outfit-y a tie kabelky jej neskutočne závidím. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv jsou tu takoví charakterističtí herci (Yoon Eun Hye a Kang Ji Hwan; Sung Joon mezi ně nepočítám, protože ten byl skvělý ve White Christmas, tady prostě pro mě ztratil své kouzlo.), seriál sám o sobě žádný charakter nemá. Je plochý, nudný, okoukaný. Opravdu zaujal mě jen jednou, a to když naše milá hlavní hrdinka utrpěla ránu srdeční (když se po colové příhodě její milý vrátil zpět za svou bývalkou), pak už to pro mě opět ztratilo na zajímavosti, ale vydržela jsem až do konce. Ptám se sama sebe proč. Protože vlastně nic moc zajímavého na tom není. Naše hlavní postavy za sebou mají mnohem lepší dílka, tak proč se sakra upsali tomuhle?! Ani vzdychat nad tím, jak je ta láska pěkná a pár skvělý, nešlo. Suchopádné s jedním silným momentem. Slabší 2*. Přeloženo. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nečekaně pro mně není hvězdou seriálu Yoon Eun Hye, ale Kang Ji Hwan. Jeho postavu vnímám jako hlavní pozitivum. Hudba je sice pěkná, ale divák by to nezjistil, kdyby to vzdal po první polovině. A vlastně bych se tomu ani nedivila, protože ta je opravdu slabší. Někdy kolem 8. dílu se ale situace obrací a vše se zlepšuje. Zápletky se řeší rychle, zloduchové dlouho nezlobí a některá gesta se zdají být originální. Zklamaná jsem byla až zase při první části posledního dílu. Konec se ale povedl a já mám pocit radosti. Bylo to jako na houpačce, ale.. Nakonec se přikláním i ke čtvrté *, ikdyž byly chvíle, kdy jsem si říkala, že ji opravdu nedám. ()

Aluminium 

všechny recenze uživatele

Šialená zápletka aj na tento druh seriálu. Plno slepých uličiek a ošúchaných klišé a navyše už v prvom dieli je všetko jasné. Jediné pozitívum je, že odhalenie "komplotu" sa neťahalo až do konca, ale šikovne to vyriešili už v prvej polovici seriálu a tak nechali priestor na riešenie ostatných vecí. Hlavní hrdinovia sami o sebe boli zaujímaví, ale ako pár? Žiadne iskrenie a chémia. Oveľa slabšie ako podobný seriál, ktorý štartoval zhruba v rovnakom čase - Choegoui Sarang/The Greatest love. Slabé 3*. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Yoon Eun Hye je naprosto kouzelná - o tom žádná. Ředitel (Kang Ji Hwan) - velké a velmi pozitivní překvapení, jeho herecký bratr taky nezklamal. To jsou největší tahouni seriálu. Zápletka je zajímavá (ne teda až tak moc originální..), herecké obsazení hraje svoje role pro mě velmi uvěřitelně. Je tu ale pár maličkostí, které mi hlava nebere. Například role bratra ředitele - do poloviny jsem si říkala, že se ta jeho postava bude dál vyvíjet, a že konec určitě rapidně ovlivní. Ale opak je pravdou a jeho role je naprostý "dead end". Přitom tato postava měla opravdu velký potenciál. Ale co už. Prostě pro relax a zvednutí nálady. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama