Zase je pátek. Průšvihovej den co voní po ženskejch, chlastu a pořádným vodvazu. Craig má na tohle nos. Kvůli kámošovi, co utekl z lapáku, se uklidil ke svýmu strejcovi do klidné čtvrti na předměstí L.A. Jenže tenhle zapadákov se pěkně vybarvil! Chlapi s fetem na každym rohu, holky co maj kozy jak vozy a hip hop všude kam se vrtneš. K tomu sjetej čokl, lidi co vás vodprásknou jen tak z nudy a vlastní teta, která si to chce s váma rozdat rovnou ve strýčkově posteli. Pátek je fakt zkurvenej den... Ale někdy je to docela prdel! (oficiální text distributora)

Trailer

MMR odpad!

Tak teď vysvětlím své velice nelogické hodnocení. Má to dva razantní důvody. 1) Oblíbený film mé bývalé, kterou teď tak nesnáším, že jsem musel dát odpad...(ubohý důvod, že?) 2) Film je natolik prošpikován sprostými slovy, že jsem u toho trpěl. Obyčejně bych tedy dal asi 2 hvězdy, ale jednou jsem dal odpad z určitých zde zmíněných důvodů, a já si za svými názory stojím. ()

Radek99

Je dobré si občas pozvednout sociální kotvu a podívat se na něco, co je tak na hony vzdálené světu průměrného středoevropského bělocha. Tahle čistě černošská komedie je docela zajímavá, ale bohužel ji nejsem schopen přijít na chuť. Zdá se mi, že je to moc velké béčko a humor příliš prvoplánový a místy i nudný... Z hlediska bílého Středoevropana podprůměrný film... ()

Lima

Jak říká Ice Cube - tohle je "real nigger movie!". Za celý film uvidíte pouze jednoho herce, který není černošského původu. Ice Cube si ve vlastní produkci natočil crazy komedii se svými kamarády pro své "bratry". A jak to dopadlo? Je to opravdu crazy, ale smát se většinou moc nebudete, pokud nemáte rádi fekální humor, ve kterém se to prdí ostošest. Ale je tu pár vtipných momentů, u kterých jsem se zasmál, ale těch bylo tak málo, že to vlastně ani nestojí za řeč. ()

Dever

Soundtrack Terence Blanchard: 1. You Can Do It - Ice Cube [4:34] ,2. Chin Check - N.W.A. [4:23] ,3. We Murderers Baby - Vita [3:49] ,4. Hot - Toni Estes [3:12] ,5. Livin It Up - Pharoahe Monch [2:54] ,6. Fried Day - Bizzy Bone [4:35] ,7. I Don't Wanna - Aaliyah [4:15] ,8. Low Income - Wyclef Jean [4:13] ,9. Shoalin Worldwide - Wu-Tang Clan [4:04] ,10. Good Friday - Big Tymers [3:53] ,11. Friday - Krayzie Bone [4:19] ,12. Mamacita - Frost, Kurupt, Soopafly and Don Cisco [4:47] ,13. Make Your Body Sing - The Isley Brothers [4:02] ,14. Murder Murder - Eminem [3:44] ,15. Money Stretch - Lil' Zane [3:53], ()

novoten odpad!

"Na měsíci není žádnej kyslík, to bysme se nemohli zhulit." Nějak nepobírám smysl tohoto druhu komedií. Když je všechno umělé a nevtipné, tak se to dá pochopit, ale když se tváří natolik troufale, že předpokládá, že se u glosů hlavní postavy budete válet smíchy na podlaze a za celý film jsem se jednou usmál ("Došel nám cukr"), tak je jasné, že něco silně nevyšlo. Fekální humor a plno vulgarismů ale nefunguje ani v té nejmenší míře. Režisér Steve Carr tímhle vpravdě debilním kouskem předznamenal svoji kariéru. ()

• Ešte predtým, ako pán Jones (John Witherspoon) spadol na trávnik, držal v pravej ruke papierové vrecko, ale vo chvíli, keď už padal, v nej už nedržal nič. (ČSFD)