4% muž v akci

The Most Desired Man

4% muž v akcii

Komedie

Německo, 1994, 93 min

5/10 - Kdysi jsem to videl v kine a na to ze to bylo nemecke, jsem se u toho i zasmal - zajimava latka a zacatek velke kariery pro Tila - v te dobe za noc s nim byly nemecke hospodyne ochotne nabidnout pres 4000 marek... hmmmm uz aby neukojene panicky v domacnosti vydelavali podobne - a taky se necham vydrzovat ;]](12.6.2006)

Ja vim, rekla jsem ze uz ne Schweiger ale prece jen porad tedy asi jo. Vcera bylo v televizi a neb jsem byla lina hledat alternativu v domacim archivu tak Til tedy zustal, no. Der Bewegte Mann bezi na nemeckych programech tak 10x do roka, stejne jako Manta Manta. Oba filmy jsou pro me kvalitativne na stejne Niveau, takove ty typicke Retro komedie co nenadchnou a neurazi. Ty tri hvezdy jsou opravdu solidny, neb i film samotny je plny nemeckych hvezd ktere ja povazuji za kvalitni (Riemann, Krol, Beck, Gedeck,...) a za tuhle komedii se ve sve herecke filmotece myslim nemusi stydet. Ale az to budou nemci zase za par tydnu davat v televizi tak to prepnu na neco jineho. Casteji nez jednou za par let tohle myslim vubec neni nutne.(1.3.2016)

1121. hodnocený film: Tila Schweigera mám skutečně rád. Jeho talent na komediální herecké role je nebývale nevtíravý a asi tím si mě dokázal nejvíce získat. Tohle byla pro tohoto německého herce údajně přelomová role v jeho kariéře, tak jsem byl hodně zvědavý. Jedná se o typickou německou komedii, kde jsou perepetie mezi dvojicí, kdy žena je těhotná, přistihne svého přítele s jinou, vyhodí jej z domu, ten se natěhuje k homosexuálům a žena jej pak obviní z příslušnosti ke 4%-ní menšině. Nakonec to ale dopadne dobře a vše se vysvětlí. 4* si film zaslouží, neboť je správně ujetej a skutečně jsem se při něm bavil. til Schweiger je skutečně řízek, protože už se mi představil ve spoustě rolí a snad nikdy mě nezklamal. 4*(8.11.2011)

Nikdy jsem se nepohyboval na homo/hetero hraně, ale přesto jsem se hravě dokázal vcítit do kůže týpka, který má rád postelové hrátky se ženami, ale střechu nad hlavou mu nabízejí výhradně muži. Hodně jsem se bavil při všech nabízených nedorozuměních, ale můj lehce pobavený úsměv se změnil v nekontrolovaný smích při střetu s efekty toho býčího spreje a nemohu opomenout ani skvělou deutsche retro muzik, která mi zvedala každým tónem náladu.(26.10.2012)

milá německá komedie, která se svezla na tehdejší gay vlně a v Německu byla prý hitem. Nehraje si na nic světoborného a chce hlavně pobavit a to se ji povedlo. Prostě nenáročný film na večer, kdy si chcem u televize odpočinout. Samozřejmě, že se tradičnímu klišé nevyhla, ale to se ji dá odpustit. Potěšil sympatický komparz a hudební retro z doby Comedian Harmonists. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](30.11.2014)

• - Scénář filmu vychází ze slavných komiksů "Pretty Baby" a "Der bewegte Man" od Ralfa Kinga, Film se stal v Německu megahitem a s návštěvou více než 6,5 milionu diváků předčil tehdejší nejúspěšnější snímky z americké produkce. (JARDAHONDA)